Seadused Jahinduse MTÜ-s.

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Seadused Jahinduse MTÜ-s.

Postitus Postitas aivar00 »

Nii arvasin- aga sulle ei ütle! :lol: :lol: :lol: .
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Seadused Jahinduse MTÜ-s.

Postitus Postitas aadu kadakas »

Vabandused OT! pärast, aga võrdlus siinse teemaga täiesti olemas.
https://parnu.postimees.ee/6459904/kuul ... 1521880864
Erinevus on selles, et kui uudisklipis pead pakutava tõeni jõudmiseks kannatama reklaam +17 sekundit, siis siin teemas kohe ei teagi.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Seadused Jahinduse MTÜ-s.

Postitus Postitas Beretta »

Katsetan homme hommikul 6.40 kas on võimalik Eestist ära lennata või on lahkumiskeeld juba peale pandud.
Grumpy old man
lapikpudel
Postitusi: 55
Liitunud: E Jaan 20, 2014 12:25 pm

Re: Seadused Jahinduse MTÜ-s.

Postitus Postitas lapikpudel »

No, mis küll on juhtunud, et enam keegi minu tarkusele vastupidist ei tõesta??? Mõnele kommentaarile vastan ka oma kommentaariga.Tiit vist teab täpsemalt kuna on ka avaldanud konkreetse summa väljaastumise kohta, aga palju siis see sisseastumistasu on....ja jahindusühistut ei saa mitte võrrelda korteriühistuga...ja sokk on ju ka sinul võimalik läbi telefoni muid seadusi jälgida....ja tead gunnar, õnneks ma ei ole õudusunenägu kuna meie jahiühistus on sõbralik õhkkond kus sinusugused tatti pritsivad indiviidid puuduvad ja kui Sinul muud võimalused oma jahiühistus puuduvad-----siis suurenda liikmemaksu.....sul VR on tõesti õigus, et lollidelt tulebki raha ära võtta ja loll annabki selle vabatahtlikult koos s... pähemäärimisega ja saab vastutasuks ka tseki ja kui ükskord loll asjast aru saab ja s... eest tuleb raha tagasi nõudma---------oi, oi, oi kuidas siis veel seda lolli lollimaks tehakse :D Beretta---oled tubli, et suutsid vähemalt ühe teemakohase asja ära tõestada ja sellegi veel poolikult. Ärge palun enam enne kommenteerimist sealt lapikust pudelist peale võtke-----mõjub Teile tõesti teemaväliselt halvast.Lugupeetud jahimehed, näete nüüd, kes siinsetest kommentaariatest on TEIE maine kujundajad(mõned kommentaarid on muidugi juba eemaldatud) kes teema algatusest pole aru saanud. Tohmanitele ilusat päkapiku arukest, aga jahimeestele ilusat küünlapõletamiskuud ning rahulikke jõule!
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Seadused Jahinduse MTÜ-s.

Postitus Postitas kalur »

Ainuke tohman siin foorumis sina ise. Ja pudel millest tarkust ammutad kohe kindlasti pole lapik. Ikka kordades suurem.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Seadused Jahinduse MTÜ-s.

Postitus Postitas Beretta »

Kui su ( nii nagu kirjutet) jahiühistus on sõbralik õhkkond, siis jääb arusaamatuks, mis sind vaevab? Huvitav, kas lapikpudel on selle tüübi kloon, lähisugulane või lihtsalt keegi veel, kes meid siin lambikonnadeks nimetas ( mille järel see "huvitav mõttevahetus kustus). Mingi egotsentrism gradus gravis?
Grumpy old man
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Seadused Jahinduse MTÜ-s.

Postitus Postitas aadu kadakas »

lapikpudel kirjutas:No, mis küll on juhtunud, et enam keegi minu tarkusele vastupidist ei tõesta???

Mis tarkusest muidu jutt käib?
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Seadused Jahinduse MTÜ-s.

Postitus Postitas TiitR »

lapikpudel kirjutas:Tiit vist teab täpsemalt kuna on ka avaldanud konkreetse summa väljaastumise kohta, ...!

Täiesti lampi pakutud (arvestades eeltoodud hinnataset)...nalja peab ju saama! :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Seadused Jahinduse MTÜ-s.

Postitus Postitas kakuke »

Aitab sellest naljast. Lapikpudel läks kaheks nädalaks rahunema.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
lapikpudel
Postitusi: 55
Liitunud: E Jaan 20, 2014 12:25 pm

Re: Seadused Jahinduse MTÜ-s.

Postitus Postitas lapikpudel »

No nii kakuke, milliste foorumi reeglite vastu ma olen siis eksinud, et mind sundpuhkusele saatsid mulle ebasobival ajal? Kas ei meeldinud Sulle, et olen korrektselt eesti keeles kirjutanud, pole vihaõhutavaid--- ega solvavaid kirju kirjutanud nagu minu kohta on need kommentaarid.(need ju täiesti teemavälised) Olen ka järginud EV põhiseadust §45. Millise riigi nimel aga Sina siinsete jüngritega järgid Inimõiguste deklaratsiooni §19 ? Aitab naljast, lähen nüüd ise puhkusele, aga las see käimasesolev teema jääb Eesti rahvale laiemaks arutamiseks mõnes muus väljaandes. Teema lukku!
Suletud