Komisjon

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
inkeri
Postitusi: 3
Liitunud: E Juun 22, 2015 6:46 pm

Komisjon

Postitus Postitas inkeri »

Tere, kas Tallinnas asub jahirelvade komisjonipood, kuhu saaks anda relvad müüki, hetkel on politseis hoiul. Ning mis võiksid maksta sileraudne IZ k 16 tüüpi ja vintraudne ZKK Brno 601 jahipüssid. Olen need pärandina saanud, kuid ei tea kuidas nendega edasi toimetada. Ettetänades abi eest.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Komisjon

Postitus Postitas TiitR »

inkeri kirjutas:Tere, kas Tallinnas asub jahirelvade komisjonipood, kuhu saaks anda relvad müüki, hetkel on politseis hoiul. Ning mis võiksid maksta sileraudne IZ k 16 tüüpi ja vintraudne ZKK Brno 601 jahipüssid. Olen need pärandina saanud, kuid ei tea kuidas nendega edasi toimetada. Ettetänades abi eest.

Ei pea ju Tallinnas selline võimalus asuma. Võta ühendust siinse foorumlasega Villem Reinaas (Waldu´s toimetab - ostab selle sult ära, laseb kahjutuks teha, toimetab kogu asjaajamise politseiga, jne.. kes mida soovib). Mul töökaaslane just hiljuti tema teenust kasutas (pärandina saadud relv laskekõlbmatuks muuta).
inkeri
Postitusi: 3
Liitunud: E Juun 22, 2015 6:46 pm

Re: Komisjon

Postitus Postitas inkeri »

Ei pea ju Tallinnas selline võimalus asuma. Võta ühendust siinse foorumlasega Villem Reinaas (Waldu´s toimetab - ostab selle sult ära, laseb kahjutuks teha, toimetab kogu asjaajamise politseiga, jne.. kes mida soovib). Mul töökaaslane just hiljuti tema teenust kasutas (pärandina saadud relv laskekõlbmatuks muuta).

Tere, tänan vastuse eest. Tegelikult ei tahaks ma relva alles jätta, pigem maha müüa. Aga kuidas seda teha, kahjuks ei ole aimugi.
Pärnu_Artemis
Postitusi: 4
Liitunud: P Nov 30, 2014 5:38 pm

Re: Komisjon

Postitus Postitas Pärnu_Artemis »

Bussijaama juures on üks jahindus- ja militaar tarvete pood kes tegeleb ka komisjoniga väga edukalt.
Ehk leiad sealt abi (y)
Nõuga aitame heameelega ka privas :)

Lugupidamisega,
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Komisjon

Postitus Postitas aivar00 »

Sebi endale ostja ja müü. Neid 16 kal. nuiasid ei taheta 25 euro eest ka. Tolle Brno müük on reaalsem. Komisjonimüüki teevad minu teada kõik jahinduskauplused ning neid päälinnas mitmeid.
ikka lõbusalt
Vasta