KKI tegutseb

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
metsas
Postitusi: 50
Liitunud: P Mai 16, 2004 6:44 pm

KKI tegutseb

Postitus Postitas metsas »

tähelepanu! kui olete unustanud jahipidamisõiguse tasumata(10EUR), siis on hetkel käimas üleriigiline kampaania Sinu tähelepanematuse ärakasutamiseks ja raha kogumiseks riigikassasse , kui on Sinu nimel märgitud kütitud ulukeid.
Viimati muutis metsas, N Juul 16, 2015 1:22 pm, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas Metslane »

No tore on! Ei tea, kuidas see KKI need nimed saab? Kirjutan ka lube välja ja peale minu ja suuruluki lubade väljaandmise registreerimisraamatu ei tea keegi ****, kes sea maha kärutas.
Aim small, miss small!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas andrus »

Ära hõiska.....lähed varsti kogu oma dokumentatsiooniga "ülevaatusele". Kevadel said nii mõnedki korraliku üllatuse osaliseks.
Võetakse kõik väikeulukiload ja ühisjahi nimekirjad üksipulki läbi.Ja summad võivad ikka suht karmiks kujuneda.
jahismurf
metsas
Postitusi: 50
Liitunud: P Mai 16, 2004 6:44 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas metsas »

täpselt nii nagu andrus kirjeldab
metsas
Postitusi: 50
Liitunud: P Mai 16, 2004 6:44 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas metsas »

keskkonnakahju uluki eest kasseeritakse sisse täisrauaga, nii nagu ikka salaküttimise puhul.

Olenemata sellest et teised jahipidamisega seotud maksud ja load on korras ja seda tegevust toetavad.
Viimati muutis metsas, N Juul 16, 2015 1:09 pm, muudetud 3 korda kokku.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas andrus »

Pigem peab mõni muretsema kas järelmaksuga maksta saab.
jahismurf
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas Ats »

Ega KKI muud teha oskagi kui lubade mahakirjutuse õigust luubiga uurida ja ühisjahti segada.
Pole looma, pole probleemi!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas andrus »

Meil on see hobi aga nemad teevad tööd.Ja ega nad omast peast asju välja ei mõtle,see tuleb ikka ülevalt poolt.
Ja kui puuduks kontroll oleks ikka asjad väga viltu.
Kui jahil asjad korras siis milles probleem on ma ei mõista mehed?
Viga algab ikka endast mitte kontrollijast.
jahismurf
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas Metslane »

Andrus, mida tänaselt väikeulukituusikult vaadata on (et hunti maha kantud pole).
Aim small, miss small!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas andrus »

Ma nüüd päris täpselt ei rubiita su mõtet. Aga vaadatakse ikka möödunud hooaega no ja kui ka hakkab midagi kestvast silma siis vastavalt ka "antakse".
jahismurf
MartinSS
Postitusi: 13
Liitunud: R Nov 21, 2014 5:33 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas MartinSS »

Kuidas suhtutakse olukorda kui väikeulukiluba oli tühjalt tagasi viidud, st pole reaalselt jahil käinud? Kas siis saab ka selle 10 euro maksmata jätmise eest koinida?
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas sammal.habe »

ju vaadatakse kuupäeva. ja kui selleks kuupäevaks jahipidamisõiguse tasu makstud pole, siis oled salakütt ja maksad kärnas kähriku eest täie rauaga.

nigel on, et pilet.ee keskkonnast ostetud jahipidamisõiguse lõpptähtaja lähenedes ei tule teavitust. samuti ei näe seal ka eelmist jahipidamisõiguse perioodi, vähemasti mina täna ei näinud. kehtivuse kaotanud (kalapüügi)lubasid näitas kenasti, aga vaat jahipidamisõiguse asjus tühi koht. mälu järgi justkui mõnepäevane vahe jäi vana lõpu ja uue maksmise vahele.
ju inspektoril oma andmebaas ja nuhtleb mind seaduse mõõk kui selle väikse vahe jooksul mõne pisema karvase olen maha sirutanud.

Metslane kirjutas:Andrus, mida tänaselt väikeulukituusikult vaadata on (et hunti maha kantud pole).
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas aivar00 »

Mina üritasin maksta vana kuupäeva järgi aga automaatselt nihutas kehtivust 1 päeva võrra edasi (panin alguse kuupäeva vana lõpu kuupäevale).
Samas ei ole see 10.- miski raha mida maksmata jätta. Lihtsalt ise pead hoolas olema nagu ka relvaloa kehtivuse lõppemisel Tänapäeva nutiseadmete ja arvutite olemasolul saab ka meeldetuletusi endale ise teha. Kes aga sellega tegeleda viitsib :M .
Keskkonna omadele antud aga käsk nii toimida ja nemad ka teevad - see justkui oleks õige asi - iga mees saab ju kasvõi enne metsa minekut või loa ostmist ju kuupäeva kaeda. Samas maksta 10.- maksmata jätmise eest sadu eurosid täiega kahjutasu - see ei tundu olevat proportsionaalne. Arvan, et mõned kohtuskäigud keskkonna meestega piiraks sellist tegevust. Neil peaks olema palju rohkem tegevust kordades olulisemate küsimustega. Meie riigis on aga kombeks eriti viimasel ajal tegeleda lollustega - saadav kasu trahvide näol ei kompenseeri tõenäoliselt isegi 10 % ametnike ülalpidamiskulusid(loe töötatud tundide töötasusid koos maksudega+ töövahendid) antud "õigusrikkumiste " väljaselgitamiseks.
ikka lõbusalt
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas andrus »

Mobiiliga makstes tuleb nädal enne lõppu meeldetuletus sms-iga.
Ja maksmine on suht lihtne. Sisesta vaid teatud kood ja vastavalt telefonis kuuldavale oma isikukood.Summa lisandub kuu arvele.
jahismurf
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: KKI tegutseb

Postitus Postitas honkomees »

sammal.habe kirjutas:...nigel on, et pilet.ee keskkonnast ostetud jahipidamisõiguse lõpptähtaja lähenedes ei tule teavitust. samuti ei näe seal ka eelmist jahipidamisõiguse perioodi, vähemasti mina täna ei näinud. kehtivuse kaotanud (kalapüügi)lubasid näitas kenasti, aga vaat jahipidamisõiguse asjus tühi koht. ...

mul näitas küll ostude ajaloo all neid kehtivuse kaotanud pileteid sh jahiõigusi ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Vasta