metssiga v koeratoit

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
kakk
Postitusi: 66
Liitunud: K Jaan 19, 2011 10:04 pm

metssiga v koeratoit

Postitus Postitas kakk »

Just nii loll küsimus ongi et siga versus koeratoit, keegi kunagi katsetanud? :) mõtlen just kuivtoitu.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas Ats »

Siga kui kõikesööja, miks ei peaks koeratoitu sööma?
Pole looma, pole probleemi!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas andrus »

kakk kirjutas:Just nii loll küsimus ongi et siga versus koeratoit, keegi kunagi katsetanud? :) mõtlen just kuivtoitu.


http://rotaks.ee/product/koeratoit-high-energy-15kg/

http://rotaks.ee/product/kids-15kg/

Neid söövad väga hästi. Minu koerad keeldusid neid söömast ja suurest vihast,et ise loll olen viisin sigadele.
jahismurf
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas rajaleidja »

Ei pea isegi Premium koeratoit olema. Sööb ka kõige odavamat. Valdavalt töödeldud teravili ja tuhk ju
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas Ats »

andrus kirjutas:
kakk kirjutas:Just nii loll küsimus ongi et siga versus koeratoit, keegi kunagi katsetanud? :) mõtlen just kuivtoitu.

http://rotaks.ee/product/koeratoit-high-energy-15kg/
http://rotaks.ee/product/kids-15kg/
Neid söövad väga hästi. Minu koerad keeldusid neid söömast ja suurest vihast,et ise loll olen viisin sigadele.


Kes millega siga söödab....Ega rikkus ei anna häbeneda... :lol:
Viimati muutis Ats, K Veebr 17, 2016 4:26 pm, muudetud 1 kord kokku.
Pole looma, pole probleemi!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:

Kes millega söödab....Ega rikkus ei anna häbeneda... :lol:

Mis rikkusest sa räägid? See praktiliselt poole odavam kui Royal Canin( väidetavalt pidada kah kehva olema) , Hillsist ei räägigi :lol: :lol: :lol: .

Kui oma lemmiku või jahikaaslase tervisest hoolid, siis too kuivtoit on üsna väike väljaminek. Sai ka keeta nädala jagu putru elajatele - 2 seakooti ca 6 eurot, kaerahelbed+ odratang ca 4 eurot+ oma aeg ja sutsakas elektrit. Ütleme siis nädalas 10 eurot.
Canini krõbinatega tuleb poole kallim, kuid ma ei pea koote ostma, pool päeva leemekulpi liigutama, suvel (teist pool päeva veekausis) eriti problemaatiline pudru jahutamine, et nädalaga külmikus hapuks ei läheks ( lisaks üsna suur osa külmiku riiulist anuma all).
Ehk siis kuniks tööd on, arvan, et jätkan ka krõbinatega. Penskarina arvan tõenäoliselt samuti( neil ju vaba aega palju vähem kui töölkäijatel :lol: ). Samas lapselapsest järgi jäänud pudru läheb nagu mutiauku :lol:

Kunagi üks veterinaar rääkis, et anna koerale nädal aega ainult puhast vett ja sööb kõike :lol: :lol: :lol: . Kas nii äärmuslikuks minna :M ma ei arva, aga tühi kõht pidavat olema parim kokk ja usun, et see toimib ka koerte puhul :lol: .
ikka lõbusalt
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas andrus »

Ats kirjutas:
andrus kirjutas:
Kes millega söödab....Ega rikkus ei anna häbeneda... :lol:



Kui sa teaks vaid mida ta tegelikult sööb. :D
jahismurf
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas honkomees »

andrus kirjutas:...
http://rotaks.ee/product/koeratoit-high-energy-15kg/

http://rotaks.ee/product/kids-15kg/

Neid söövad väga hästi. Minu koerad keeldusid neid söömast ja suurest vihast,et ise loll olen viisin sigadele.

nojah, mina söödan põhiliselt JOSERA Economyga, söövad mõlemad koerad. Igatahes eelistan neid igasugu värvilistele krõbinatele.

Aga kunagi 90-ndatel ostsin Keila, vist oli teraviljasalv vms, kuivtoitu, vot seda koerad ei söönud aga sead võtsid heaks.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas honkomees »

aivar00 kirjutas:... Sai ka keeta nädala jagu putru elajatele - 2 seakooti ca 6 eurot, kaerahelbed+ odratang ca 4 eurot+ oma aeg ja sutsakas elektrit. Ütleme siis nädalas 10 eurot.
Canini krõbinatega tuleb poole kallim, kuid ma ei pea koote ostma, pool päeva leemekulpi liigutama, ...

noh, jahimehel peaks ikka olema mida koerale ette anda, praegu annan põhiliselt leent mis koosneb sea subproduktidest (kops, siserasv, neerud), kui seda veel tsipa krõbuskitele peale kallata, siis lakutakse kauss läikima.
Tavaliselt keedan õues grillile pandud potis, vähem subproduktide haisu kööki. Elektrit ei kulu, mõned halud ja kivisöetükid ...

Kevadel saab kopra räbalaid anda jne. Putru pole kunagi keetnud, seda söövad vaid piimaga keedetult, no lootke edasi ....

P.S. selle söödaga on laika 16 aastane, jalad kanged aga muidu tundub enam-vähem terve olevat, drahthaar 12 aastane ja nagu elektriluud ringi tõmbamas.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas Ats »

aivar00 kirjutas:tsiteerin:

Kes millega söödab....Ega rikkus ei anna häbeneda... :lol:

Mis rikkusest sa räägid? See praktiliselt poole odavam kui Royal Canin( väidetavalt pidada kah kehva olema) , Hillsist ei räägigi :lol: :lol: :lol: .

Kui oma lemmiku või jahikaaslase tervisest hoolid, siis too kuivtoit on üsna väike väljaminek. Sai ka keeta nädala jagu putru elajatele - 2 seakooti ca 6 eurot, kaerahelbed+ odratang ca 4 eurot+ oma aeg ja sutsakas elektrit. Ütleme siis nädalas 10 eurot.
Canini krõbinatega tuleb poole kallim, kuid ma ei pea koote ostma, pool päeva leemekulpi liigutama, suvel (teist pool päeva veekausis) eriti problemaatiline pudru jahutamine, et nädalaga külmikus hapuks ei läheks ( lisaks üsna suur osa külmiku riiulist anuma all).
Ehk siis kuniks tööd on, arvan, et jätkan ka krõbinatega. Penskarina arvan tõenäoliselt samuti( neil ju vaba aega palju vähem kui töölkäijatel :lol: ). Samas lapselapsest järgi jäänud pudru läheb nagu mutiauku :lol:

Kunagi üks veterinaar rääkis, et anna koerale nädal aega ainult puhast vett ja sööb kõike :lol: :lol: :lol: . Kas nii äärmuslikuks minna :M ma ei arva, aga tühi kõht pidavat olema parim kokk ja usun, et see toimib ka koerte puhul :lol: .


Krt koeraomanikud pööravad teema pea peale, jutt oli, kas siga sööb koeratoitu, mitte kes milliste krõbuskitega koera toidab! Ja vihje oli sellele, et see toit pole mitte odav, et metsa sigadele viia :VS
Pole looma, pole probleemi!
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas Välek »

Arvasin, et teemaks metsealiha koeratoiduks. Jõudsin mõelda, et see ju priiskamine, aga nii kaugele mõtetega ei jõudnud, et sigadele pärleid pilduda. :wink: (usutavasti sööb siga koerakrõbinaid hea meelega vahelduseks juurikatele ja s.tale .)
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas Beretta »

Päris huvitav kuidas see mäng - metssiga v koeratoit ka käib? Kas nii nagu Juventus versus Real Madrid? Kui V asemel oleks pealkirjas & jääks küsimus ära.
Grumpy old man
kakk
Postitusi: 66
Liitunud: K Jaan 19, 2011 10:04 pm

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas kakk »

Ei tea küll kuidas esimesed vastajad aru said? Ja olles lugenud küsimust ja seejärel esimesi vastuseid on siililegi selge milles point.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas aivar00 »

Ju siis nendel intelligentsi tase suurem :lol: mina maalt ja hobusega - ei mina neid kaksipidi mõistetavaid tekste mõista :lol: !
ikka lõbusalt
kakk
Postitusi: 66
Liitunud: K Jaan 19, 2011 10:04 pm

Re: metssiga v koeratoit

Postitus Postitas kakk »

Ei ole päris sama teema aga mäletan kui isa veel jahimees oli ei olnud tal söödaplatsi vaid kui läks siga passima võttis suure poti keetis koorega kartuli keeras piima hulka ja oligi valmis siis viis põlluserva ning jäi ootama.Peaks veel mainima et ega ta tihti ei käinud vb sellest ka viitsimus nii majandada aga samas kui käis oli enamuskorrad ka loom lastud.
Vasta