Öine kõmmutamine küla ligidal

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Öine kõmmutamine küla ligidal

Postitus Postitas aadu kadakas »

Beretta, ilmselt oleme siiski samal seisukohal. Ma lihtsalt taoliste veidravõitu postituste peale kasutan ümbertnurga irooniat, mida see kõrvatropp koos detailse kasutusjuhisega seekord väljendada võiks. Lihtsalt tropp kohe öelda pole tänapäevane - kui roosalt see ka ei kõlaks. Tõlgitult võiks see tähendada, et kui maailm ümber häirib, siis katsu ilma maailmata hakkama saada :D , mitte ära genereeri igasugu jama. Tsiteerin: kas öösihikud ja night vision goggled on jahi pidamisel lubatud
Sa kuuled pimedal ajal pauke ja juba tead täpselt, mismoodi asju aetakse. Pool küla istub mingi pauguahistaja pärast väidetavalt üleval ja ilmselt niimoodi elu seal x-külas edasi seisabki.
Aivarilt lihtsad ja head mõtted:
aivar00 kirjutas:Kui aga kährikud ja muud elukad hakkavad sinu elamist häirima, siis pead ise hakkama saama, kuna jahimeestega suhted sassis. ... Et keegi aga öösiti pidevalt kuskil paugutab - mine räägi esmalt oma naabritega.
rebask
Postitusi: 9
Liitunud: N Sept 20, 2018 6:11 pm

Re: Öine kõmmutamine küla ligidal

Postitus Postitas rebask »

Tohoh, lihtne küsimus ja see nüüd siis pilkamist ja sõnade suhu toppimist väärt. Egas midagi, ei mina teie pläraga sammu pidada jaksa.

Kõike parimat.
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Re: Öine kõmmutamine küla ligidal

Postitus Postitas kaalikas »

Tore mees oled,avalikusta koht ja aeg ja siis ehk joppab,et saab asjale jälile!
Niikaua kui on: mul siin paugud ja mingid jurad ja üldse on sitt olla-see ei toimi!
Enamus inimesi kes jahil käivad on kahjuks normaalsed :D On ka ebanormaalseid,aga järjest vähem õnneks!
Kahjuks lisasin eelmisse lausesse selleks,et tugev pool Eestimaad miskipärast arvab,et jahimehed on idioodid!!!
In fact You look like a shit!
Vasta