Unistuste jahimehe naine!

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
veix23
Postitusi: 53
Liitunud: K Jaan 05, 2005 5:03 pm

Unistuste jahimehe naine!

Postitus Postitas veix23 »

Mehed, mis te arvate, millene peaks olema ideaalne elukaaslane jahimehele, kes armastab jahti ja ei suuda selleta elada? Küsimus tekkis sellepärast, et mul endal lõppevad kõik suhted, vaid sel samal, ühel ainsal põhjusel - ei jätku naise jaoks piisavalt(minimmalne aeg mida ta vajab) aega, aeg mil ta tahab olla/tegeleda minuga(kuigi minu arust oleme me küll piisavalt koos).
Kahjuks pole ükski minu jaoks väärt naine seda mõistud/tunnistanud, et jaht on prioriteet number üks.
Kuidas teil selle looga on?
Palju probleeme ja kuidas lahendada?
Äkki saan targemaks?
Tänan igasuguse abi eest... :roll:
Jaht on nagu väga hea õpetaja tund, kust puudumine tuleb kõne alla ainult siis, kui tõesti tõsine haigus ei luba voodist tõusta.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Oh jummel jummel jummel sind küll veix :D :D :D ehk otsid valest kohast abi aga no mine tea... (kirjuta SLÕhtulehte äkki :wink: )

Ideaalne naine jahimehele oleks vast selline, kes tühjalt ei klähvi ja ajab kõiki jälgi! Ja nagu paar pauku õhku paned on kodus...
tuleb jaht või jaa?
veix23
Postitusi: 53
Liitunud: K Jaan 05, 2005 5:03 pm

Postitus Postitas veix23 »

kardan, tu õhtuleht mind küll aidata ei suuda...
nii et hakkan parem padruneid laadima :) :D :lol:
Jaht on nagu väga hea õpetaja tund, kust puudumine tuleb kõne alla ainult siis, kui tõesti tõsine haigus ei luba voodist tõusta.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Ma tean ühte- minu oma naine. Aga:
1. ta on jahimehe tütar
2. me olime kooselanud 25 aastat, enne kui ma jahimeheks hakkasin st. lapsed suured, lapselapsed teises linnas jne
3. ameti tõttu on tal nädalavahetusel alati midagi vaja kirjutada või lugeda, nii et minu äraolek teda ei sega.
4. minu harrastuseks jahist vabal ajal on kokkamine
Aga isegi tema ei tunnista kunagi, et jaht võib olla prioriteet number 1
Veixi ainuke lahendus on kui leiab tõesti jahinaise või jahihuvilise naise- ise tean ühte ( tegi isegi jahieksami ära, ca 30 aastane ). Ülejäänud on vist pigem leppinud olukorraga.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Unistuste jahimehe naine!

Postitus Postitas kakuke »

veix23 kirjutas:Kahjuks pole ükski minu jaoks väärt naine seda mõistud/tunnistanud, et jaht on prioriteet number üks.

Lugesin selle läbi ja esimene mõte mis pähe tuli oli ... jobu. ;)
Kui jaht Sinu jaoks on nr. 1 siis ela sellega õnnelikult edasi, kuniks elupäevi antud.
Kivi kotti! :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Siin on ainult üks lahendus.
Võta omale mees :idea:

:lol:
Hundist toakoera ei saa.
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Kui tungivat vajadust naisterahva järele ei ole, mis prioriteete muudaks, siis polegi ju naist vaja. :D Sel juhul on sinu elu ikka üsna lihtne. Muuseas ma kutsun oma püssi "teine naine". Rõhk sõnal "teine". Jaht võib olla nr 1 siis, kui naine vanaks hakkab jääma, võibolla. Edu sulle sinu otsingutes.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

kummist naine? või kohe kaks, seod kokku ja pardijahil käib ka ujuvvahendi eest!
ozz
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 03, 2003 10:18 am

Naine

Postitus Postitas ozz »

Ära põe! Naisi on maailm täis! Ei kõlba üks võta järgmine. Kui aga naisel on ka mingi huvi siis tee nii: ära anna raha huvi otstarbeks, ära too ega tee süüa, ära vii ega luba tal teatrisse minna, autot ära anna kui vaja kusagile tal minna, raha ära talle ka anna ja üleüldse ignoreeri vaata mis saab!? Kõige parem moodus on anekdoodi rääkimine naisest kes hädaldas ja ei lubanud oma mehel jahil käia! Ja üleüldse otsi endale normaalne uus naine ja kui neid on palju olnud siis lohuta ennast sellega, et oled lihtsalt naistehuviline mees.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Kui prouad kodus pahurdavad, et teil matsidel, on mõttes ainult JAHT ja JAHT, ja et nemad, kui naised, tahavad tähelepanu.... siis eene uksest väljumist ütle lihtsalt nii:

Tähelepanu, naised, kohe algab JAHT! :wink:
tuleb jaht või jaa?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Tegelikult üks retsept on mida isegi kasutan. Nimelt tuleb loobuda palgatööst ja hakata ise enda peremeheks (ettevõtjaks vms). Tuleb leida tegevusala millega saad kama 2 millal tegeleda ja siis põhiliselt jahis käia päeval, kui naine tööl. Mul hakkabki päev selliselt, et teen hommikul tiba tööd ja siis kui siiber saab, ronin metsa. Siis tagasi ja edasi tööd tegema. Ja kõik on rahul. Julgen küll arvata, et sellist naist pole olemas kes ei soovi, et tema on mehe jaoks nr 1 või kui see nii hakkab tunduma, ei või kunagi teada kes siis sul kodus on kui ise metsas istud. Võta asja rahulikult nagu meil üks 70a. jahimees ikka tavatseb öelda. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Mul läks vist mingi 5 aastat enne kui aru saadi, et "koerad hauguvad aga karavan läheb edasi" ja nüüd pole probleeme enam olnud, kui on jahile minek siis on minek !!! :D
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Asi kisub sinnapoole, et teema tuleks juba lülitada ``ULUKID`` alla alapealkirjaga: ``Kes on naine ja kuidas temaga võideldakse?``. Valem on ju lihtne mehed, austage naisi ja nemad austavad teid. Olge mehed ja teie naised on teie küljes kinni nagu naelaga löödud. Ka teised naised hakkavad silma heitma kui mees on mees. Mida siin ikka jahuda kuis ja mismoodi, lihtsalt, ausalt, vastastikuse lugupidamisega. Viriseb see naine kel omal miskit viga ja igaüks on väärt seda kellega koos on. Peaasi on säilitada tõesti rahu.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

indian on point`ile pihta saanud. (y)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Mul ühel tuttaval hakkas ka naine kurtma, et majapidamine suur, mees pidevalt tööl, tema ei jõua elamist kasida jne. Mees lahendas asja väga lihtsalt. Lubas lihtsalt "teise" naise lisaks koju tuua ning peale seda jõudis "väsinud" naine jälle kõik vajalikud asjad ära korraldada! :lol: :lol: :lol:

Loomulikult iga naine oleks õnnelik, kui mehe tähelepanu ainult talle jaguks. Samas ära unusta väikseid "nippe". Vii naine vahest metsa jalutama, näita talle looduses viibimise võlu, kingi lilli, vii naist teatrisse, valmista head-paremat, tee rohkem "sugu" jne. Egas sa siis paduvihma ja kottpimeda ilmaga ikka jahil ei viibi.
Eks see prioriteetide paikapanek ole igaühel erinev, kuid kompromissi leiab alati. Sellist rõhuasetust eriti veel naise kuuldes teha, et jaht-I; naine-II juba peaga mõeldes teha ei saa kuigi sul asjad võivad nii reastatud olla. Igatahes jõudu otsingutes.
ikka lõbusalt
Vasta