Unistuste jahimehe naine!

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

unistuste jahimehe naine

Postitus Postitas jorr »

See peamiselt noorte häda,vananedes rahuneb naine maha, ehk harjub sinu viguritega ära.(Ära sa sellepärast vanu naisi vaata).Omalgi see läbi tehtud ja nüüd ainult need kodutööd,(et krt neid võtaks) teeme kui jõuame.
noorus on ilus aeg
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

See pealkiri on ehk tiba metsa läinud: peaks vist olema "Jahimehe unistuste naine", aga kas sellist üldse olemas on!? Ja kui on, milline ta siis olla võiks!?
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

ega jahimehe naistel kerge ole jah. aga no midagi teha pole.
tuli meelde üks seik sellest aastast:
nädala sees olen kodust töö tõttu eemal ja seetõttu näen naist vaid nädalavahetustel hetkel. mingil põhjusel tuli pühapäeva õhtuks aga tööle tagasi minna. pühapäeva hommikul sai aga põdrajahti mindud ja ega sellest siis naine vaimustunud ei olnud. aga no ikka lubas minna :lol: lõunast sai juba kodu poole asutud, et paar tundi enne minekut naisele ka pühenduda. nii kui koju sain, helises telefon ja teatati et eelmisel õhtul lastud siga vaja nülgida ja tükeldada. vat selle peale sai naine alles kurjaks :D no tükeldajaid oli vaja ja nii ma läksin. jõudsin siis kohale ja kolm meest ootasid juba ees. üks meestest ütles: "alustage kolmekesi, ma lähen hoian natuke toas last, muidu naine ei lase õhtul siga passima minna" :P
teine mees selle peale: "ma ei hakanud vahepeal(põdra nülgimiselt tuldi) koju minemagi. ei jõua muidu seda naise hädaldamist ära kuulata"
kolmas siis selle peale:"ah ei taha need naised aru saada jah" :lol:

siis ma sain aru, et pole mul üksi naisega jamamist. see ikka kõigi jahimeest mure

no joosep, tuli tuttav päev ette või :wink:
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Mis siis selle peale öelda, Veix veel noor mees... ja siin kehtib tore ütlemine - nood mees, veri m***is. Ja kõik muu, mis naised peale selle ootavad, kulub jahis ringi jauramisele. Mis teha. Eks millalgi hakkab see suurem jahituhin tasanduma kah, ja siis veel verd kehas piisavalt, et seisaks (või siis tuleb see kopratinktuur kuidagi kokku segada :D), ja tegeledki naisega :) Seni aga on tore ühest sängist teisse joosta ja :P loota, et elu ikka ilus oleks : :lol:

"Psühooloog-suhetespetsialist "Dr"" Feen 8)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
veix23
Postitusi: 53
Liitunud: K Jaan 05, 2005 5:03 pm

Postitus Postitas veix23 »

ah, ei tea jah, miks neil naistel kogu aeg nii kiire on?
eh.. tegelt olen neile ju kogu aeg rääkinud, et küll tuleb ka aeg, mil ma nii vana, et kõin kepiga, vaid põdrajahis ja kamandan vägesid :lol:
mäletan veel kuidas sa DR Feen ise ütlesid - "naine segab jahti, vaheta välja".
Aga jah ega selle väljavahetamisega nii lihtne polegi, sest järgmine ju tüübilt sama - mis mõte sel on?
Kõik siiamaani on öelnud, et "oleks ma varem teadnud, et sa metsas ju eladki"...
Õnneks aga pole ju asi nii hull, kui alul mulle paistis.
Kõik on kontrolli all(naised tulevad ja läevad), kuid tegelt ma selle üleskutsega mõtlesin, et äkki keegi oskab öelda, et kas neid(naisi) ikka leidub siin maamunal, kes jahitsemisega lepivad...
Siis ju endal kah süda rahulikum, kui tean :lol: :)
Edu teilegi!
Jaht on nagu väga hea õpetaja tund, kust puudumine tuleb kõne alla ainult siis, kui tõesti tõsine haigus ei luba voodist tõusta.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

Kõik on kontrolli all(naised tulevad ja läevad), kuid tegelt ma selle üleskutsega mõtlesin, et äkki keegi oskab öelda, et kas neid(naisi) ikka leidub siin maamunal, kes jahitsemisega lepivad...
Siis ju endal kah süda rahulikum, kui tean :lol: :)
Edu teilegi![/quote]
mul on niisugune, naine kodjab mööda poode mina mööda metsi ja rahu maa pial
243win
Kasutaja avatar
põrgukütt
Postitusi: 33
Liitunud: L Okt 15, 2005 12:30 pm

Postitus Postitas põrgukütt »

veix, otsi ikka selline naine, kes metsas klähvides natuke siga ja põtra ajab ja vajadusel ka mägra urust välja kaevab....siis nagu ühised huvid ja kasud ka sees :wink:
sula loodusega kokku
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

rajaleidja kirjutas:ega jahimehe naistel kerge ole jah. aga no midagi teha pole.
tuli meelde üks seik sellest aastast:
nädala sees olen kodust töö tõttu eemal ja seetõttu näen naist vaid nädalavahetustel hetkel. mingil põhjusel tuli pühapäeva õhtuks aga tööle tagasi minna. pühapäeva hommikul sai aga põdrajahti mindud ja ega sellest siis naine vaimustunud ei olnud. aga no ikka lubas minna :lol: lõunast sai juba kodu poole asutud, et paar tundi enne minekut naisele ka pühenduda. nii kui koju sain, helises telefon ja teatati et eelmisel õhtul lastud siga vaja nülgida ja tükeldada. vat selle peale sai naine alles kurjaks :D no tükeldajaid oli vaja ja nii ma läksin. jõudsin siis kohale ja kolm meest ootasid juba ees. üks meestest ütles: "alustage kolmekesi, ma lähen hoian natuke toas last, muidu naine ei lase õhtul siga passima minna" :P
teine mees selle peale: "ma ei hakanud vahepeal(põdra nülgimiselt tuldi) koju minemagi. ei jõua muidu seda naise hädaldamist ära kuulata"
kolmas siis selle peale:"ah ei taha need naised aru saada jah" :lol:

siis ma sain aru, et pole mul üksi naisega jamamist. see ikka kõigi jahimeest mure

no joosep, tuli tuttav päev ette või :wink:


Tuttav jah. Jutt samast kuldist, kelle põrnast ennist juttu oli.
Ise olen praktiseerind ka sellist asja, et naise kaasa võtt. On käidud nii siga põllus koos vaatamas kui ka sokujahtis. Ta mul fotohuviline ja just loodusfoto. Korra isegi soku kätte saime koos. Siajahiga nii ästi ei läind, siga kuramus nii pimeda peale jäi, et ca 15-20m muhvigi näha pold enam aga sellest põnevusest ja loodusega olemisest, mis mind just jahti ajab ta aru juba saab ja see mu eesmärk oligi.
:wink:
Aga ega see veel tähenda, et vahel ei kuuleks- kasjubakülleisaaselleksnädalaks??!!!!
Talvel pole siapassimisele tuld, tahaks aga külm.
veix23
Postitusi: 53
Liitunud: K Jaan 05, 2005 5:03 pm

Postitus Postitas veix23 »

oh jah...
tegelt kui mõtlema hakata siis ma ikka läksin selle prioriteedi jutuga ivake liiale...õnneks ei ole asi veel nii hull...prioriteet on liiga teravalt vast öeldud...
naised on kah ikka maru head :D
Jaht on nagu väga hea õpetaja tund, kust puudumine tuleb kõne alla ainult siis, kui tõesti tõsine haigus ei luba voodist tõusta.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

veix23 kirjutas:naised on kah ikka maru head :D

Vot nüüd hakkab juba normaalse inimese juttu ka tulema. :wink:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Unistuste jahimehe naine võiks teha hommikul võileivad ja kohvi termosesse, panna koridori seljakott ja püss valmis siis soojendab auto ära, et sa ei peaks minema külma autosse, vajadusel tangib ta selle veel enne ka. Jahilt tulles aitab sul riided seljast ja saadab sauna mille ta on enne juba soojaks ajanud, loomulikult on toit valmis ja teleka sinu lemmik kanalile lülitanud ning õlu näksidega serveerinud, ohhhh..., viskad pikali. Naine läheb vaatab autos saagi üle võtab nahad, tükeldab ja paneb külmikusse mis vaja, siis peseb auto, koera ja su saapad puhtaks. Kui sa vahepeal tukkuma pole jäänud tahab ta ka veel oma naise kohustusi täita. :D

No mida piixu, milleks siis meie jahimehed oleme, selline naine on pigem robot, hoidku mind sellise eest ja väike nääklemine lisab asjale vürtsi. Hullem on selline situatsioon kui ajab käed puusa ja küsib :"jobu, kus saak on" !!! :D
Naise jaoks TULEB aega leida ja siis lepib ta su hobiga hoopis lihtsamalt.
recluse
Postitusi: 23
Liitunud: K Nov 23, 2005 12:35 pm

Postitus Postitas recluse »

Paistab, et kõigil on eemaldatud põdrajalad ilusasti riita laotud! Aega jääb muulegi mõtlemiseks :lol:

Minu esimene oli brünett (kulus lihtsalt ära). Teine oli blond, saatsin tuldud teed. No vat nüüd on punapea! Ilusate kräsus juustega :roll:
Mina viin teda teatri asemel sügiseti korraks kõrgjastesse, ravieesmärgil ja et veenduks, kui raske töö see jaht on.
Ja kui nad koos španjeliga partide õhtusest sisselennust eraldatud linnud kõik mu jala juurde on toonud, saavad mõlemad musi. Kord pimedas peoga kombates ajasin sassi ja andsin kutsale esimesena.
Sain litaka :oops:
Ta olevat plikatirsuna oma isal kõik pardihaavlid ükshaaval aidand üle lugeda! (Ja teeb vahet uju- ja sukelpardil).

Ja kui siia lisada veel Zakslase poolt öeldu:

[quote="zakslane"] Unistuste jahimehe naine võiks teha hommikul võileivad ja kohvi termosesse, panna koridori seljakott ja püss valmis siis soojendab auto ära, et sa ei peaks minema külma autosse, vajadusel tangib ta selle veel enne ka. Jahilt tulles aitab sul riided seljast ja saadab sauna mille ta on enne juba soojaks ajanud, loomulikult on toit valmis ja teleka sinu lemmik kanalile lülitanud ning õlu näksidega serveerinud, ohhhh..., viskad pikali. Naine läheb vaatab autos saagi üle võtab nahad, tükeldab ja paneb külmikusse mis vaja, siis peseb auto, koera ja su saapad puhtaks. Kui sa vahepeal tukkuma pole jäänud tahab ta ka veel oma naise kohustusi täita. [/quote] :D

Hoian hirmuga hinge kinni! Kas sellist naist ma tahtsingi :?:

Veix23! Aega sellest 23-st edasi veel küll!
Peale 30 sammu vaata ka tagasi
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Unistuste jahimehe naine

Postitus Postitas jorr »

Kuule, sa vaata saarenaisi, nemad pidid sellega juba harjunud olema,et mehed aeg-ajalt ära kaovad ja maru töökad ka pidid olema,toidavad ja katavad üksi kuus last ära.A hoia, et meeste käest kolget ei saa, neil pidi selliseid naisi omalgi vähe olema.
noorus on ilus aeg
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

zakslane kirjutas:Unistuste jahimehe naine võiks teha hommikul võileivad ja kohvi termosesse, panna koridori seljakott ja püss valmis siis soojendab auto ära, et sa ei peaks minema külma autosse, vajadusel tangib ta selle veel enne ka. Jahilt tulles aitab sul riided seljast ja saadab sauna mille ta on enne juba soojaks ajanud, loomulikult on toit valmis ja teleka sinu lemmik kanalile lülitanud ning õlu näksidega serveerinud, ohhhh..., viskad pikali. Naine läheb vaatab autos saagi üle võtab nahad, tükeldab ja paneb külmikusse mis vaja, siis peseb auto, koera ja su saapad puhtaks. Kui sa vahepeal tukkuma pole jäänud tahab ta ka veel oma naise kohustusi täita.

Lugesin just oma naisele selle üllitise ette ,ja te ei arva iialgi ära mis ta mulle kostis :!: Ütles ,et siit on üks asi veel puudu ,nimelt ei ole tehtud juttu püssi puhastamisest :shock: :D -------Vaat siis ! :D
Kivi kotti!
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Postitus Postitas 22LR »

Kui ma enam kui 33 aastat tagasi naise võtsin ( saarelt pärit muide),siis pulmade 3.päeval olin sellest möllust nii tüdinud,et tõotasin enesele-jäägu see viimaseks korraks.Seni olen suutnud sõna pidada.Ühte pean aga küll tunnistama:kui meie vahel jahi pärast midagi s...a on olnud,siis naine on selle ära söönud.Püüa parimat-välja tuleb nagu alati!
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
Vasta