Foorumlaste jahiüritus vol 3 - rebasejaht

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Feen kirjutas:Igaks juhuks mainin (kuna kusagile sai viga sisse), et pesitsuspaik saab meil olema Vanemuise 54. Selle leidmiseks siis orjentiir - Vanemuise-Kastani nurk. Väikesest vanemuisest natukene Vaksali tn poole.

s.o. siis endisest saksa teatrist? Ega see kunagi ETV Tartu stuudio hoone pole???
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

honkomees kirjutas:
Feen kirjutas:Igaks juhuks mainin (kuna kusagile sai viga sisse), et pesitsuspaik saab meil olema Vanemuise 54. Selle leidmiseks siis orjentiir - Vanemuise-Kastani nurk. Väikesest vanemuisest natukene Vaksali tn poole.

s.o. siis endisest saksa teatrist? Ega see kunagi ETV Tartu stuudio hoone pole???

Jah, on küll.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Esimene muljtaja siis! No kütiliinis oli sääne teema, et kõrvad siia maani valutavad hirmsast paugutamisest! Rebaseid ja jäneseid oli nii, et saab naabrinaiselegi portsu ja paari kasuka jagu nahkasid viia! :lol:
tuleb jaht või jaa?
veix23
Postitusi: 53
Liitunud: K Jaan 05, 2005 5:03 pm

Postitus Postitas veix23 »

Oi jummel jummel jah...
Teest ja supist mul ju siiamaani keel ja ülejäänud seedimisorganid kõrvetushaavu täis :D
Kahju ainult, et me suuri trofeerebuskeid lasta ei võinud(pidavat tõurebased olema), kahjuks mulle ainutlt noodsamad peale pressisid ja jalust isegi mu niita tahtsivad, aga kui keelatud siis keelatud :(
Ja jäingi, vist ainukesena ilma rebaseta, sest kõik pisemad ja nooremapoolsed kavalpead teistele peale pressisid...
Äkki teinekord siis veab minulgi... 8)
Jaht on nagu väga hea õpetaja tund, kust puudumine tuleb kõne alla ainult siis, kui tõesti tõsine haigus ei luba voodist tõusta.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Rebasejaht

Postitus Postitas jorr »

Oli lõuna paiku jah sealt Nõgiaru poolt hirmsat pauguragint kuulda,nagu väike vabadussõda kohe.Eks hakkavad tuleval aastal rebase seemet meie käest ostma,vaja hind valmis mõtelda ja kastlõksud üles panna.Oma kolm tonni ikka vist tuleb tüki hinnaks panna, või sai nati vähe küsitud? :roll:Aga naabrite värk, ega häbematuks või minna ja naha saavad ikka pärast endale ka. :D
noorus on ilus aeg
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Mul on 50kg jänese sisefileed ära müia....
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Käisin, kuulsin, nägin. Ainus mis lisaks eespool kõnelejatele, et "ei kommentaari", eriti neid Jõgevamaa mehi! ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Aga, et ausalt ära rääkida, siis nähti 1te rebast varahommikusel möödumisel ja siis 1te ka jahi ajal (aga viimane pani lootusetust kohast minema). Jänest nähti kah. Paugutati ainult selleks, et herr Lurichi hagijat üles leida (esimene oligi siis see paugutaja). Laskmised sellega piirdusidki. Keda polnud, see oli rebane (va fotokaga hiiliv isend). Jahti tegime pikalt... lootuses, et lõpuks ikkagi õnnestub keegi tabada, sellest ka tee ja supi jahtumine :D (termosed ei pidanud ka suurt sooja).
Foorumirahvas oli endiselt tasemel. Seega, reede, laupäev ja ka pühapäeva hommik läksid täiesti asja ette. Pidutsetud sai kõvasti, Ando tõi meriforelle, Toivo veini (tegelikult tõid ka mulgid veini kaasa ja endalgi oli paar pudelit, millest ühel siiani punn peal), see oli reedene läbiv teema. Laupäevaks sai nii kobrast tehtud kui ka siga-põtra. Retseptide meelde tuletamisega ennast hetkel vaevama ei hakka. Hetkel suuremat sorti väsimus, alustan paaritunnist puhkust.
Kune rebaseid ei lastudki, siis auhindasid jagati nii rebase nägijatele (jõgeva meestele siis), pugutajale (Elmarile siis), juhusliku valiku alusel (kasutades neutraalsed isikut suvalisel valimisel) ja lisaks ka aktiivse osalemise eest foorumi kokkutulekutel. Nii see asi seekord läks. Kui järgmine kord ilm kannatab, siis peaks igaks juhuks ka mingeid murumängusid antud tarbeks planeerima :)

Järgmiste teemadene tekkis mõte Viljandimaal tegeleda märgilaskmisega ning siis pisike kräu, äkki. Mõttes mõlgub sügisene linnujaht. Enne kõike aga tuleb laadimispäev veel.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Üritus oli igati tore ja "tiim" viimase peal! Kuigi tänase ilmaga ma usun, oleks lõpptulemus pisut teine olnud, kuid ka laupäävasel tulemuselgi viga olnud!

Järgmiste teemadene tekkis mõte Viljandimaal tegeleda märgilaskmisega ning siis pisike kräu, äkki. Mõttes mõlgub sügisene linnujaht. Enne kõike aga tuleb laadimispäev veel.


No arvatavsti Feenil veel kumm päris tühi pole ja välja käidud mõtted saavad peagi teoks! Ühe võimaliku variandi oled sa küll jätnud välja käimata, kuid jäägugi see kohalviibijate teada :lol: :wink: :twisted:
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Foorumlaste laskevõistlus?
Viimati muutis karupoeg, E Veebr 27, 2006 9:27 am, muudetud 1 kord kokku.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Uups, mina kardan küll karupojagrippi... :lol: aga noh jah üritus oli väärt igat "senti", sest seltskond oli viimase peal. Isegi need rebased, kes ellu "jäeti", kuigi hiilisid :lol:
ikka lõbusalt
Toivo
Postitusi: 74
Liitunud: E Dets 20, 2004 8:29 pm

Postitus Postitas Toivo »

Suurimad tänud Feenile ja kogu seltskonnale. Parima tahtmise juures ei oskaks midagi paremini soovida, v.a. sauna paarkümmend kraadi juurde.

Kui keegi juhataks mingi serveri, kuhu saan kerge vaevaga fotod üles laadida, siis teen seda. Neid kokku ca 60 tk., 2,5-3 Mb igaüks. Ei oska mina nende seas valikut teha, las igaüks valib ise, mis talle meeldib.
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Seda Toivo postitust ei olnud siis kui ma enda oma kirjutasin ja ei näinud seda. Huvitav kuidas see võimalik olla saab??

Kas keegi on juba serveri ka välja pakkunud?
Viimati muutis karupoeg, E Veebr 27, 2006 9:58 am, muudetud 2 korda kokku.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mõmmi, loe enda postituse kohal toivo juttu!
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

aivar00 kirjutas:Uups, mina kardan küll karupojagrippi... :lol: aga noh jah üritus oli väärt igat "senti", sest seltskond oli viimase peal. Isegi need rebased, kes ellu "jäeti", kuigi hiilisid :lol:



Jumalale tänu, et eluga pääsesin :P
Vasta