Hull naaber!

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Suletud
Eduard K
Postitusi: 19
Liitunud: P Nov 13, 2005 1:03 pm

Hull naaber!

Postitus Postitas Eduard K »

Tere! Ma tahaks rääkida sellest et sial kus elab minu onu (ta on jahimees) elab ka üks teine vanem inimene mingi 50 aastane: ta elab päris lähestiku onu majale ja kui see mees metsa käib siis pidevalt vahib binokliga mis onu teeb. Mets asub kohe onu maja taga. Aga nyyd kui ma olin vaheajal onu juures siis me üks hommik läksime sea jälgi vaatama ja kui me tagasi hakkasime tulema siis sööda koha juurde jõudes sinnani oli veel mingi 100 meetrit nägime kuidas see hull naaber sõitis autoga sinna kohale ja läks söödakoha juurde ning tegi sial mingi väikse pauguka pauku!!!!!!!!!!! :x :shock: KAs keegi oskab 2ra seletada kuidas seda v6tta v6i siis kas peab minema jahisektsiooni esimehe juurde ja kas ta saab midagi teha?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ikka saab. Mine ja räägi selle naabriga juttu, et miks ta nii käitub. Dialoogiga annab vaid asja muuta.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Hull naaber!

Postitus Postitas baddmann »

Eduard K kirjutas:... nyyd kui ma olin vaheajal onu juures ...


Vaevalt nüüd küll ise läheb naabri jutule, aga alustama peaks ikkagi kõigepealt rääkimisest. Ju ehk naabrile ei meeldi, et seasöödakoht on seal kus ta on. Aga seda ei saa enne teada kui on naabri käest küsitud.

BM
Eduard K
Postitusi: 19
Liitunud: P Nov 13, 2005 1:03 pm

Postitus Postitas Eduard K »

aga see naaber on t6siselt hull ta sihtis teist inimest vrr p[stoliga nurga tagant ja kiskus yhel inimesel astelpaju p66sad v2lja ja j2ttis mingi kirja....... :?
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Hull naaber

Postitus Postitas jorr »

Seda pole mõtet siin lahata, see rohkem kohaliku kontstaabli mure.
noorus on ilus aeg
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Püstoliga teise sihtimine on KarS § 263[3], kuni viis aastat vabadusekaotust. Kaeba konstaablile ära. Kusjuures, kui see toimus Tallinna lähedal, siis, ega onu Vamps-iks ei kutsuta?
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
Eduard K
Postitusi: 19
Liitunud: P Nov 13, 2005 1:03 pm

Postitus Postitas Eduard K »

seda tehtiki yeldi konstaablile ja see mees sai trahvi ja k6ik! :?
Kaxsik
Postitusi: 19
Liitunud: P Okt 23, 2005 11:48 pm

Postitus Postitas Kaxsik »

Selle jutu peale ütleksin et naaber on tõesti natuke segane.Peaksid ta ise paika panema.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Loodan, et ma ei ole ainus kes ei näe selle teema seotust jahifoorumiga.

BM
Suletud