Foorumi "vaaata peale eelmist külastust otsing"

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Foorumi "vaaata peale eelmist külastust otsing"

Postitus Postitas Beretta »

Olen igapäevane foorumi külastaja. Kasutan alati seda "vaata peale eelmist külastust" ostingut. Juba müõni aeg olen täle pannud, et on uued liitujad - 4-6 postitus, millest ma midagi ei tea. Täna avastan uue teema Osakab keegi suunata- alustatud 18. jaanuaril. Näen esimest korda alles 21 õhtul. Mis kamm on ?
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Mul oli umbes nädal tagasi sama jama! Ja veel nii, et paljud teemad olid ammu loetud ja uusi postitusi nagu sees polnud, aga leht oli aktiivne/oranzh...
Nüüd on see õnneks üle läinud aga foorumit sain kasutada nii, et lähed aktiivsele lehele ja seal refresh nuppu vajutada vaja! Ja nii päris mitme koha peal seda refreshi sa kasutatud! Ja sai asja ära aetud...

Sul see teema eriti hinge läinud, et kohe 4 samanimelist teemat algatanud :lol: :lol:
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Jama kestab, Saialõikaja vastust näen kui lähen üldfoorumisse, kuhu teema panin. Tavaotsinguga "vaata peale eelmist külastust," ei andnud tulemust. et mis kamm on´?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kui sa juba selle Saialõikaja posti läbi lugesid,siis ta ei näitagi ehk sulle seda enam uuesti.Samas on selline ebamugavus küll olemas,et kui kasutada tagasi liikumiseks browseri Back nuppu,siis ta lihtsalt ei uuenda ennast ja näitab ikka oranži värvi lehekest.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Tegu ei ole Back nupu kasutamises. Kirjeldan kogu käiku. Avan interneti, login Jääger-online-i, võtan paremalt ülalt "vaata peale eelmist külastust" ja tulemus on see, mida kirjeldasin. Kas on viga minu arvuti mingis seadistuses? (mitte eriti loogiline võimalus, sest jamavad mõlemad, nii tööl kui kodus). Oskab mõni IT poolt kangem käsi seletada?
Googli otsinguga olen täheldanud, et tasub sama otsingut korrata, tulevad mõneti erinevad tulemused. Et nagu inimmäluga- ma tean küll,aga ei tule praegu keelele.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Kas sihukest otsingut ei saa külge pookida nagu " vaata peale x kuupäeva"? või "vaata viimase päeva (või 3 päeva) jooksul lisatud"
nimelt kui masin kokku on jooksnud või netiühendus katkenud või vahepeal muud hinged lehe kinni pannud, siis hakka ühekaupa teemasid läbi vaatama.
Tavaliselt kui pühapäeva õhtul või ka esmaspäeval jahist tulen, siis satun neti juurde ja tahaks ikka 3 päeva uudised ära vaadata aga igasugu asju võib vahele tulla...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
-Ils-
Postitusi: 57
Liitunud: E Okt 24, 2005 2:10 pm

Postitus Postitas -Ils- »

Mul sama jama mis Honkomehel ja oleks ka tänulik kui selline võimalus oleks. Lihtsalt vahel vaja ära minna poole lugemise pealt ja kui pärast tagasi tuled, siis ei ole enam uued postitused ja teemad märgitud, mis ennem lugematta jäid. Ja üks jama veel...toome näite- Teemas uued postitused ja mitu lehekülge(ütleme, et 3), vajutan kolmandale lehele ja vaatan, et kõik postitused on uued. Nüüd vajutan eelmisele lehele ja ma enam ei näe, kas seal on ka uusi postitusi või on seal kõik vanad(võibolla on need ka kõik uued aga näet aru ei saa) Hea oleks kui need vead saaksid kuidagi lahenduse, aga lahendust pakkuda ei oska :?

-Ils-
Kasutaja avatar
Oxoma
Postitusi: 129
Liitunud: R Dets 30, 2005 9:04 pm

Postitus Postitas Oxoma »

Näiteks automoto foorumis on selline nupuke nagu "Vaata tänaseid postitusi". Mina ainult seda kasutangi, meeldib rohkem kui "Vaata uusi postitusi" kuna näitab 2-3 leheküljel ka eelmise päeva postitusi olenemata kas olen neid lugenud või mitte.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

OK!Ma uurin,kas ei ole programmile mingeid uuendusi saada.Olemasoleva modifitseerimine võib asja parendamise asemel olemasolevagi kasutuskõlbmatuks muuta.
Vasta