olen oskamatu

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

olen oskamatu

Postitus Postitas Metslane »

Kunagi lugesin siit foorumist sääsetõrje vahenditest. Oli juttu ühest USA armee poolt välja töötatud imevahendist (lõhnata, kuid efektiivne). Kirjutasin otsingusse hulga märksõnu, abi ei miskit. Äkki leiab keegi teist selle lingi ülesse või teab selle vahendi nime või/ja linki peast? Ettetänades Metslane
Aim small, miss small!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewto ... +rjevahend
Selleks vahendiks oli 3M mida otsid.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Oxoma
Postitusi: 129
Liitunud: R Dets 30, 2005 9:04 pm

Postitus Postitas Oxoma »

Tsiteerin eelnevalt antud teemast:
gaz69a kirjutas:Tellisin endale USA-st portsu eelpool mainitud tooteid ja kui kelelgil huvi võin mõne tuubi loovutada. Hinnaks oleks 200EEK - tuub

Kas keegi ostis kasutaja "gaz69a" käest neid ja kuidas oli?
Eeltoodu on müstifikatsioon ja ei oma mingisuguseid seoseid reaalse eluga. Kõik nimed on väljamõeldud ja igasugune kokkulangemine reaalsusega on juhuslik ja ettekavatsemata.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

sääsetõrjevahend

Postitus Postitas jorr »

Mina ostsin Zakslase käest ja olen väga rahul.Ei haise ültse aga sääsed ja mutukad kardavad.On riietele lastav aerosool ja jutu järgi pidi kuus tundi mõjuma.Nimi "SEWYER LOTHING".Need meie "OFID" on rohkem sääskede ligi meelitamiseks ja haisevad paganad.Kui huvi, küsi Zakslase käest üle, ehk tal mõni on veel järel või toob uusi.
noorus on ilus aeg
mola
Postitusi: 63
Liitunud: R Sept 16, 2005 3:11 pm

kalamehe kodu

Postitus Postitas mola »

Infot saasetorjevahendite kohta void leida ka kalale.ee foorumist. Kui mu malu mind ei peta, oli seal paris pohjalikult sellel teemal arutletud.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Ajakirjast "Loodus" lugesin, et sääskede ja muude mutukate peletamiseks sobib petersell! Et tuleb sellega käsi/nägu/kaela määrida ja hoiab ebameeldivad lendurid ära!
Ei saa küll praegu katsetada, aga ilmselt tasub proovimist...
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
Jahimehe naisuke
Postitusi: 50
Liitunud: R Dets 03, 2004 12:23 pm

Postitus Postitas Jahimehe naisuke »

Petersellist ei tea, aga metsa sõnajalalehtedega riiete ja naha hõõrumine annab efekti.
Teoorias tugev ;)
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Postitus Postitas Kellamees »

Lisaks petersellile võid edukalt kasutada raudrohtu ja sookailu. Kui muud pole, siis abiks ikka. Sookail teeb mudugi pikemas perspektiivis ka enda haigeks (uimaseks+ peavalu).
Kui eeltoodu ei aita, siis tuleb korralikus soomudas pisut püherdada :lol:. Kui peale seda sääsed isegi tulevad ega läbi porikooriku ikka ei võta. :mrgreen:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

olen oskamatu

Postitus Postitas jorr »

Need looduslikud asjad aitavad siis,kui eriti higine pole.Kui suvel higisena pukki ronid on mutukad järel.Maas sokku hiilides oled vahel liitri vett välja ajanud ja sääseparv nagu mesilassülem pea kohal, siis oleks hea, kui kõrvu ka liigutada annaks, sest kätel on püssiga tegemist.Ja tavaliselt oskab sääsk torkamiseks just sellise hetke valida, kui sõrm juba päästikul liigub.Minule meeltib sellepärast see "SAWYER LOTHING".
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

See "SAWYER LOTHING" hoidis vist puugid ka eemale,kui õieti mäletan ja zakslasel vist otsa lõppesid ,kui ehk enda tagavaradest annab ära.
Vasta