järgmist lehte pole näha

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

järgmist lehte pole näha

Postitus Postitas honkomees »

näe probleem - vaatan Põhikirja all kirjas et viimane jorri postitus, klõpsan tuleb lahti esimene leht kus mu oma postitus vaid näha, vastan veel korra, kõik OK, lehel kirjas, et viimane mu postitus, klõpsan, ka seda pole näha, ikka üks leht ja viimasena mu eelviimane postitus :?: :?: :?:
Tegelt sellist asja ka varem täheldand, et ei näe selle mehe postitust, mis kirjade järgi peaks seal olema
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Sama jama siin. Ju on üldisem probleem ja läheb aegamööda üle. Proovi vaadata teadaoleva viimase postitaja profiili ja tema kõikide postituste vaatamise lingi kaudu.

BM
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Täna miskit imelikku toimub jah. Mul hommikul vastamisel kohe kaks korda viskas postituse üles ja üleliigset ära kustutada ka ei saanud. Ju siis mingid tehnilised viperused.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

ja automaatset e-kirja privasõnumi kohta pole ka tulnud, aga sõnum ammu läbi loetud
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

üllar003 kirjutas:Täna miskit imelikku toimub jah. Mul hommikul vastamisel kohe kaks korda viskas postituse üles ja üleliigset ära kustutada ka ei saanud. Ju siis mingid tehnilised viperused.


OT:

neid topeltkirju oli päris paljudel, alguses ma rookisin neid välja ja vaatasin, et mis **** toimub :lol:

BM
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kui on tegemist viimase postitusega siis saab autor ise ka seda kustutada.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta