Jahirahu küsitlus.

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.

Vali sobiv Jahirahu aeg!

nädal enne Jõule - nädal peale Jõule
26
11%
24. dets. - 01. jaan.
31
13%
24. dets. - 26. dets.
160
70%
Ei mingit rahu :(
13
6%
 
Hääli kokku: 230

kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

Ideele et asi võiks olla soovitusliku iseloomuga minu poolt 10 punkti :!:
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Postitus Postitas vana sokk »

Idee muidugi hea aga kes arvestab meie soovidega aga annaks ka 10 punkti.
võimalikult suurem ports
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Arendaksin edasi veidi seda jõulurahu soovituslikkuse mõtet.

Kui paljude arvates liialt pikaks perioodiks väljakuulutatav jõulurahu tekitab nurinaid, siis selle rahu rikkumisel n.ö vahelejäämine - mõni teadlik kodanik hakkab näitama üles oma loodushoidlikkust protestimise teel - saaks talle vägagi vabalt selgitada, et jõulurahu ajal ei peeta pigem selliseid suuri lärmakaid jahte. Vaikne, loodusega kahekesi olemine püssi kaasas kandes ja teinekord mõne looma lastes, teinekord laskmata jättes ei ole veel jõulurahu rikkumine. Maailm ei pea olema mustvalge ja ta ei olegi seda.


BM
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jõulurahu

Postitus Postitas jorr »

Aga täpselt minu mõte ja oleme seda ka kadunud isaga vene ajal ikka teinud,et hommikul väike tiir metsas ka jõululaupäeval ja siis kodus saun, kirik õhtul ja püha.Praegune sundrahu aga tuletab kangesti Jehoovatunnistajate tegevust meelte,et vägisi raamat pihku.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
soobel
Postitusi: 117
Liitunud: E Dets 13, 2004 11:27 am

Re: jõulurahu

Postitus Postitas soobel »

Hääletamisel tekkis kaks mõtet.Kas jõulurahuaeg,mis tuleks Eesti Vabariigis välja kuulutada,või jõulurahuaeg,mis mulle endale kõige rohkem sobib.See kas ma pean jõulurahu,ja millal ma seda pean,võiks ikka mu enda otsustada olla.Siiski valisin 24-26.Arvan et mõjub hästi,kui avalikkus teab,et eesti jahimees peab ka jõule.
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

http://www.eramets.ee/uudised/?n=2759

Vaadake, et peale 16ndat eramaadele siis ei satu, sest siis tuleb küll jama :) . Selle ürituse kajastused mujal meedias jätavadki mulje, et peale 16ndat ei käi metsas ükski pauk, ent nagunii käib ning arvata on, et siis jälle oleme ajakirjanike ja netiroheliste lõugade vahel.

PS. Toetus läheb sinna 24-1.01 alla
Mine metsa!! ;)
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Oh,millal küll lööb eesti mees selja sirgeks ja võtab julguse ,et enda ja enda huvide eest välja astuda :M Oleme nii kuradi orjameelsed ja arad ,et nagu mõni hiireke piuksub on kohe katastrohv ja tõttame veel kohe oma "süüd"tunnistama ning andestust paluma! Vaadake neid igasugu "maru.... ja muid äärmuslasi ,jne.,palju neid siis on ?Tegelikult tühine käputäis,võiks ikka vahel mõnele "rusika ninaalla torgata küll"ja tunnistada -tegin enne,teen praegu ,ja teen ka edaspidi nii ,sest minu arvates on just nii õige! Küllap oleks siis ka uudiste tegijatel /ajakirjandusel võimalus neutraalsem olla ja lasta rahval otsustada,mis õige ,mis vale! Praegu on aga enamasti nii ,et sõna võtabki see käputäis ja teist polt nagu polekski!
Ei ütle muud ,kui meie suured juhid on oma ***** liialt kaua oma toolides soojendanud,mõni endine käib vangla vahet aga meil peetakse veel ikka ......! järglane ............küllap kõigil teada!
Oleks juba aeg kõrvakiilu vast samaga vastata ,mitte teine kõrv ette keerata :!: ja omale ka õiged juhid valida!
Kivi kotti!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

ega keegi meie eest selga sirgeks ei löö ja huvide eest välja ei astu. ju ikka ise tuleb... kodanikualgatuse korras.

muide, mis Võrus juhtus? eelmistel aastatel pasundasid kõik massiteabevahendid jõulurahust, nüüd aga mitte muhvigi? ejs kodulehele on täna ilmunud sagadi näituse kataloog, küll aga mitte teadet selle kohta kas on ikka jahirahu või jäi miskil põhjusel välja kuulutamata :roll:
lehtedes leiab küll teate, et händkakk vareste käest peksa sai, aga samuti jahirahu koha pealt täielik vaikus.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahirahu

Postitus Postitas jorr »

Loodame kõige paremat,ehk unustasid loo ära ja jäi välja kuulutamata aga ärme täna veel püsse välja toome.Kuid kui homme ka vaikus on siis tasakesi ikka metsa poole vaatame.Siin foorumis võib rääkida küll,ega kilulinna härrad seda loe.Aint need pagana erametsaomanikud võivad kisa tõsta,nii et hoiame selle koha pealt moka maas ja toimetame vaikselt edasi.Igale mehele tema usutunnistuse järgi.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Kuulutasid välja. Paistab, et isegi Võrumaa Teataja jaoks polesee enam uudis (netiväjaandes vähemalt)
Et miks ajakirjandus ei pasunda.... Ilmselt Mart Laari lahtiununenud püksilukk (mõned aasta tagasi juhtunud) ja see kuidas Toomas Varek jõulud veedab ja mitmendal pühal sauna peale mõtlema hakkab on palju olulisem. Aga mis sellest ajakirjandusest tahad.. tänases Päevalehes uudis 3-st õitsvast sinilillest ja pilt ka juures http://www.epl.ee/artikkel/367141 Ja mina, loll, teadsin kogu aeg et need on võõrasemad e. Violaceae Viola
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Kuna teine teema "jõulurahu " lukus siis mul üks ettepanek!
Näiteks!? BM, võiks kirjutada selle teema kohta mingisse suuremasse päevalehte selgitava artikli,Nagu siit igati võib välja lugeda ,siis tavajahimehe seisukohta ja seadusliku poolt oleks tavainimesle vaja selgitada küll :!: Ja sellisele üllitisele oleks nõus oma pooldava jah kaasa andma ,arvan enamus jahimehi!
Kivi kotti!
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Näe, Kult, kavalpea leidis "kassiaugu" üleval vasakus nurgas üles! :lol:
Siin saab tsipa nüüd edasi jahuda! :lol:
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

sihuke artikkel, nagu kult vihjas, oleks vägagi vajalik. vajadusel saan ühes juhtivas eesti päevalehes avaldamiseks lobitööga kaasa aidata.
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Postitus Postitas vana sokk »

Kas tõesti RMK poolel rahu pole sest 17.dets.peale lõunat oli paar pauku kuulda ja kehtib ainult meile see vist.
võimalikult suurem ports
Bioloog
Postitusi: 7
Liitunud: K Nov 23, 2005 3:27 pm

Postitus Postitas Bioloog »

Ma vastaks et ma eriti rahule kui sellisele ei mõtlegi, aga lihtsalt jõulu ajal ei ole tahtmist kuhugi kollitama minna.
Lihtsalt nii sama laiskleks ja lööks jalad seinale.
Vasta