Tehnohooldus :)

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Anti »

Mart kirjutas:no ikka peaks vahetolema. Peaks olema kas ümbrik lahti või kinni.


Mõtlen seda sama postitust, mida ma praegugi kirjutan. Vana foorumiga oli see leheke,mis on kuupäeva ees, uutel postitustel punakas, vanadel valge(praegu on see leht sinu eelmisel postitusel siis üleval paremas nurgas enne teksti: "Postitatud: K Veeb 27, 2008 9:36 pm". Nüüd selle uue foorumiga on see leheke koguaeg valge ja kuna muud uue-vana eristamise asja pole,siis tulebki vaadata kuupäeva. Ma loodan,et nüüd saite aru,paremini ma seletada ei oska 8)
http://beta.album.ee/antilaht
eedi
Postitusi: 82
Liitunud: N Mär 29, 2007 6:08 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas eedi »

Servus! Mind häirib momendil kõige rohkem see, et kiri on nüüd väääga peen ja raskesti loetav. Aga see ju
siiski rohkem vanade probleem, eks ole?


Parimat!
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Anti »

eedi kirjutas:Servus! Mind häirib momendil kõige rohkem see, et kiri on nüüd väääga peen ja raskesti loetav. Aga see ju
siiski rohkem vanade probleem, eks ole?


Parimat!


Kirjutasin sulle privas, kirjuta vastu, siis oskan edasi juhendada. Seda saad suurendada kodus oma arvutist :wink:
Viimati muutis Anti, K Veebr 27, 2008 10:34 pm, muudetud 1 kord kokku.
http://beta.album.ee/antilaht
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas kakuke »

Kuidagi jube kribu on jah. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Feen »

Eks ta harjumist tahab. Kõik on teisiti, kribulam jne ka muidugi. Uute postituste avastamine (ma veel ei tee lahtise ja kinnise ümbriku vahel vahet, vist) jms. Kõikse hullem on see, et kui enne logis välja sageli, siis nüüd... hmmm.. päeval viskas iga 10 sekundi - minuti tagant välja. Eks näis kaua nüüd sees püsin. Seega, kujundus kujunduseks, ITi mehi tuleb peksta, et asi stabiilseks saaks, muidu tulebki ainult eid kuupäevasid vahtida.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Eik »

Kustutage vanad cookid intrneti seadete alt ära ja kes on foorumi järjehoidjana linkinud, peab selle uuesti salvestama, kui tahab panna foorumi jälle automaatse logimise peale, muidu peate alati uuesti sisse logima.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas jorr »

Mardil jälle uus leht tehtud ja võtab aega, kui uuesti kõik nublakad selgeks saavad.Peenikest kirja on ehk nati palju jah?Aint need endised vead ei kao kuhugi,olen nüüd selle tunnise lugemise juures pidanud vist juba 6-7 korda uuesti sisse logistama,et pagan seda serverit(oli vist serveri viga) võtaks.
Aga annaliisa,mina saan aru sellest kollasest seal ümbrikul nii,et on juba keelega märjaks tehtud aga pole veel kinni vajutatud. :roll:
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Mart »

Kirja saate suuremaks teha ju oma arvutis, interneti browseri menüü reas valige View, sealt otsige Text size ja pange teksti suurus teile sobivaks.
Igatsugu ikoonide tähendused on aga ju lehekülgede all ääres lahti seletatud, mis ikoon mida tähendab. Oranžiks või punaseks ma neid ümbrike tegema ei hakka.
Kasutaja avatar
Oxoma
Postitusi: 129
Liitunud: R Dets 30, 2005 9:04 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Oxoma »

Vaatan foorumis vaid kasutaja "offline" teeb postitusi, mõned üksikud korrad keegi "online" kah sõna võtab ;)
Eeltoodu on müstifikatsioon ja ei oma mingisuguseid seoseid reaalse eluga. Kõik nimed on väljamõeldud ja igasugune kokkulangemine reaalsusega on juhuslik ja ettekavatsemata.
Kasutaja avatar
Troll
Postitusi: 158
Liitunud: E Mai 05, 2003 3:41 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Troll »

Kirja suurust saab veelgi lihtsamalt muuta, kui hoiate all "Ctrl" nuppu klaviatuuri vasakus nurgas ja samal ajal liigutate hiire rullikut.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Anti »

Mart kirjutas:Igatsugu ikoonide tähendused on aga ju lehekülgede all ääres lahti seletatud, mis ikoon mida tähendab. Oranžiks või punaseks ma neid ümbrike tegema ei hakka


Oeh, ei mõtle mina neid ümbrikuid. Sorry,aga ma ei oska enam täpsemalt seletada(eelmises postituses seletasin nii nagu oskasin). Eks ma vaatan siis aga kellaaegadega edasi ja rahu majas.
http://beta.album.ee/antilaht
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas duma »

krdi karm aga nyyd ei aita enam cookies kustutamine ka mitte ikka pärast paari pealkirja avamist viskab välja ja uuesti sisse logima :(
duo on parem
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas annaliisa »

Anti kirjutas:
Mart kirjutas:Igatsugu ikoonide tähendused on aga ju lehekülgede all ääres lahti seletatud, mis ikoon mida tähendab. Oranžiks või punaseks ma neid ümbrike tegema ei hakka


Oeh, ei mõtle mina neid ümbrikuid. Sorry,aga ma ei oska enam täpsemalt seletada(eelmises postituses seletasin nii nagu oskasin). Eks ma vaatan siis aga kellaaegadega edasi ja rahu majas.



anti ei käi jutt enam sinu ümbrikute üle. mina vahepeal hakkasin juba teistest rääkima :VS :D
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas annaliisa »

mina nt ei saa jutukasse kui keegi linki ei viska. seletati mis mulle seletati, mul puudub selline nupp kuhu vajutada :cry:

chat/flashchat.php

link siin, ehk siis tuleb rahvast kah :)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas honkomees »

Mul nüüd uue lehega häda selles, et leht ei mahu ekraanile laiuti ära, tee font kui väikseks tahes, see ei aita. Vana leht mahtus ilusti ekraanile ära, tegin prooviks veel lahti, ikka on aken norm suuruses. Tea kas moodne lehedisain on nende lollakate moodsate laiekraanarvutitele mõeldud või????
Või oskab keegi avitada?
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Vasta