Tehnohooldus :)

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Olgerd »

Otsingumootor ei tööta tõesti, proovisin ise ka huvi pärast. Aga muidu on mul need iconid valmis muditud, mis pealehel näitavad, kas on uusi postitusi või ole teatud alafoorumis. (y)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas kakuke »

Mul tekkis uue foorumi teemal mõte, et miks ei võiks selle tillipikenduse ptui ikka relvakapi sisu asemel olla hoopis rida, kuhu soovi korral saab oma pärisnime kirjutada? Minu pärisnimi on kahjuks siin juba ammu ära võetud, aga sinna kribaks selle häbenemata küll. :M
Millegipärast pole enam teiste profiili all e-maili aadressi ka näha. Samuti on liikmete nimekirja taga see rida täitsa puhas, kuigi eelmises foorumis oli neil, kes seda teistega soovisid jagada olemas.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas honkomees »

üks imelik jama - uute postituste alt leiab mitmel lehel teema, kui klõpsata viimase lehe numbril (nt siin lk 17) siis avaneb eelmine (st nt 16 lk), alles nüüd vajutades järgmine pääseb tegelikult viimasele lehele. Paras kala :VS
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas sooviku »

Küll on tore,et iga kord"sisselogimine õnnestus" :D Minul on sellest igatahes küll siiber ees.Lähen parem kuskile mujale.
Naine võib olla,koer peab olema!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Kas keegi osgab selgelt vastata,mille kurdi pärast oli üks korralikult toimiv asi ära solkida :?: Need jamad on juba jõudnud nii ära tüüdata ,et ei mäletagi enam millal asi toimis OK ja ega tahagi enam siia lehele väga ronida! Ja muidugi ,ega keegi sunnigi :M See on nagu poes kaardiga maksmine,idee järgi peaks ju asi masina abil rutem käima,aga tegelikult..... :evil:
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas rajaleidja »

Ma tahaks hoopis teada, miks on need esinevad probleemid inimestel nii erinevad. Mina pole erilisi anomaaliaid juba ammu kogenud. Välja on kogu selle aja jooksul loopinud vaid mõningad korrad.
Ainuke asi, mis on selle uue kujundusega foorumi juures, on see, et loe kui palju tahes teemasid Üldfoorumi kaustast, aga uue postituse märk jääb alati ette. ju siis on nii oluline teema, et peab ikka ja jälle uuesti lugema. :lol:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas kakuke »

Minul läks asi oluliselt paremaks, kui hakkasin kasutama automaatset sisselogimist, aga siiski ei toimi see alati nii nagu vaja. Mart, kaugel see vana teenusepakkuja juurde tagasi kolimine on? Mina ei ole ka siiani aru saanud, kuidas see uute postituste värk toimib. Loed nagu tiiru kõik ära ja siis tuled tagasi ja ikka need samad postitused ees ja uut juurde tegelikult pole vahepeal tulnud. Eelmisel versioonil oli selgelt kohe näha, et kui on kollane siis uus post seal sees ja kui valge siis pole. Nüüd on ainult üks eelis sellel, et foorum maha ei kanna uusi postitusi, et kui välja viskab siis ikka saab viimased postitused kätte.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Mart »

Avalehel ei kaogi ära. Palju sul on olnud olukordi, et ketrad uued postid läbi ja mingil hetkel tuleb mõte ühele eelnevalt loetud uuele postitusele vastata. Nüüd leiad ta kiirelt ülesse, enne aga pidi tükk aega tuhlama ja õieti ei mäletanudki,kus foorumis ja mis postitus see oli. Nüüd uued postitused jäävad kergesti leitavaks, samas on ka selgelt näha, milline sul loetud on.
Mis puutub teenusepakkuja vahetusse, siis homme hakkan sellega tegelema. Mul viskas ka täna kopa ette. Miks peab keegi softi kohandama või ümber kirjutama lihtsalt sellepärast, et teenusepakkuja pole senini vaevunud probleemiga tegelema. Mina ei ole seda tüüpi inimene, et peab kedagi põlvili paluma ja ussikesena roomama, et sind kuulda võetaks. Kui sai korra öeldud, et on probleem, siis kas sellega tegeletakse või mitte. Kui ei vaevuta, siis tühja temaga , leidub teisi ja paremaid. Meie oleme omalt poolt teinud niipalju kui oskame, uuele versioonile on üle mindud, aga probleemid endised, järelikult polnud softi viga. Selleks aga kulus ju tohutult aega, tõlgi eesti keelde, installi, konfi, kujunda ja kõik selleks, et leida kinnitus sellele, et asi ei ole softis.
Eks kujuta ette, et kui sa töötad **** mitu nädalat et lihtsalt tõestada, et probleem ei ole softis, ajab ikka marru küll, kui saad lõpuks uue versiooni ülesse ja **** ei miskit.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas kakuke »

Mart kirjutas:Avalehel ei kaogi ära. Palju sul on olnud olukordi, et ketrad uued postid läbi ja mingil hetkel tuleb mõte ühele eelnevalt loetud uuele postitusele vastata. Nüüd leiad ta kiirelt ülesse, enne aga pidi tükk aega tuhlama ja õieti ei mäletanudki,kus foorumis ja mis postitus see oli. Nüüd uued postitused jäävad kergesti leitavaks, samas on ka selgelt näha, milline sul loetud on.

Ma pole siiani suutnud aru saada, et milline postitus mul loetud ja milline mitte. Mingid siin räägivad lahtisest ja kinnisest ümbrikust, aga mul nad kogu aeg kinni.
Pidasin enne silmas, et kui foorum logib ise mind välja siis tagasi ennast logides näen enne olnud uusi postitusi, varem oli kogu see värk kadunud. Samuti näen neid postitusi ka siis, kui käin hommikul sees ära ja õhtul foorumisse tagasi tulles on need eelmised uued postitused ikka "uued".
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas jorr »

See jah,et postitused ei kao ka peale lugemist ära,nati segab küll.Mul tekkis veel selline jama,et kui olen automaatreziimi peale loginud(ei peksa iga liigutusega välja) siis ei lase ka ühe logimiskorraga välja.Tuleb kaks korda järjest väljalogimist teha,alles siis näitab,et sain välja.Ehk ongi see automaatika lugu siis,hea vähemalt,et iga minut välja enam ei viska.
noorus on ilus aeg
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas rajaleidja »

jorr kirjutas:See jah,et postitused ei kao ka peale lugemist ära,nati segab küll.Mul tekkis veel selline jama,et kui olen automaatreziimi peale loginud(ei peksa iga liigutusega välja) siis ei lase ka ühe logimiskorraga välja.Tuleb kaks korda järjest väljalogimist teha,alles siis näitab,et sain välja.Ehk ongi see automaatika lugu siis,hea vähemalt,et iga minut välja enam ei viska.

Jällegi asi, millea minul probleeme ei ole(välja arvatud üldfoorum, mida näitab alati, et lugemata) :roll:
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas annaliisa »

minul kah postitustega probleemi pole, köik alati korras. :roll:
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas kakuke »

Nüüd sain pihta, need ümbrikud, mis on triibulised, on uute postitustega teemad ja kui triipe peal pole siis vanad (st loetud).
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Anti »

Küsimus kõigile!
Kui tulete foorumisse, võtate ülevalt nurgast "Vaata uusi postitusi". Tuleb seal mingi hunnik teemasid, millel leht ümbrikust väljas(seega uued postitused).Võtate mingi teema lahti (nt: Huntid), sellel teemal 8 lehte postitusi, seega loogiliselt võttes uued postitused on 8 lehel. Vajutate sealt teema nime alt siis 8 leht, tuleb see lahti ja puha. Ja hakkate siis vaatama,et millised nendest postitustest need uued on (postitatud siis peale minu eelmist selle teema lugemist,mis oli nt päev tagasi), siis kuidas te seda teete?? Neid ei pruugi olla ju ainult 1, vb on 3-4 postitust vahepeal juurde tulnud. Vaatate postituse tegemise kuupäeva ja kella?? Või peate meeles, milline oli teema viimane postitus eelmisel korral ja sellejärgi saate teada,et mitu postitust vahepeal postitatud on??

NB! See asi oli vanal foorumil palju paremini lahendatud(see lehekese asi iga postituse juures), vb saab nii nagu varem oli?

See on ka ainus asi, mis mulle selle uue foorumi juures ei meeldi, muu kõik väga normaalne
(y)
http://beta.album.ee/antilaht
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas annaliisa »

mina nt pole vanas foorumis tähele pannud seda et postitusel teist värvi aken seal nurga oli vms. kui teema vööras kerisin löppu ja vaatsin kuupäeva kellaaja järgi. nii raske see ka pole, midagi vöib ise kah vaadata:)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Vasta