Tehnohooldus :)

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Mart »

ucp.php?mode=delete_cookies

Tony, klõpsi sellel lingil, ehk saab mõni bugi korda. Peale seda pead muidugi uuesti sisse logima ja uued postitused on kadunud.
Aa üldiselt ei tohiks nagu enam probleeme olla. Nii kodus, kui ka tööl erinevate arvutite ja erinevate netiteenuse pakkujate võrgus toimib asi perfektselt. Sessiooni hoiab niikaua, kui ise välja login, näitab nii uusi, kui igasugu muid postitusi. Saab vastata, muuta jne kõikke teha, mis lubatud.

IE-le sai jutuka nupuke ja ei pea enam Vallo nupukest näppima.

Peagi saavad ka parema märgistuse loetud ja lugemata teemad.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas rajaleidja »

Tundub suht korras nüüd olema. Aga kui kustutasin cookid ära ja logisin ennast uuesti sisse, siis ütleb, et sisselogimine ebaõnnestus, kuigi tegelikult logib sisse :?

Kas tekib ka selline variant nagu enne oli, et foorumis olles näeksin, kes jutukas hetkel on? Kui see juba on nii, siis minul igatahes ei näita seda. Näitab ainult foorumis olijaid
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Mart »

rajaleidja kirjutas:Kas tekib ka selline variant nagu enne oli, et foorumis olles näeksin, kes jutukas hetkel on? Kui see juba on nii, siis minul igatahes ei näita seda. Näitab ainult foorumis olijaid


Selle võimaluse mudime tagasi, suht hea oli vaadata kes jutukas.

Nüüd saab ka tahtmise korral oma relvakapi sisu profiili kirja panna.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas jorr »

A milleks see relvakapi sisu vajalik on ja need täpsed isikuandmed?Täpseid isikuandmeid püütakse ju kogu aeg saladuses hoida,et keegi kurjasti ei kasuta.Minul see vanus nagu tähtis pole,aga mis naised ütlevad?
Näh pagan,läksin edevaks ja panin nüüd relvakapi sisu täpselt kirja kui aint nüüd mõni kratt jaole ei tüki.Võtaks krt seda edevust ja uhkust.
Viimati muutis jorr, L Mär 01, 2008 11:11 pm, muudetud 1 kord kokku.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas annaliisa »

kel soovi on saab oma relvakapi sisuga kekutada, kel pole jätab lahtri tühjaks!? :D Minul peaks vist nimi ja vanus avalikud olema, ega sel suurt vahet pole kah, kui poleks :)

aga minul uue süsteemiga mitte ühtki viga pole siiani olnud, kui oma nupu kah sain. Vanaga ikka kadusid aeg ajalt postitused, aga enam mitte:)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas kakuke »

Mind loobib küll hullult välja. Login ennast sisse ja siis teatab, et sisselogimine õnnestus ja siis vaatan, et opla juba välja visanud jne, jne :(
Küpsiseid ka mitu tiiru kustutatud ja ei midagi. Segab juba foorumi kasutamist.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas honkomees »

Olgerd kirjutas:Aga pane resolutsioon 1024*768 ja siis hoia all klaviatuuri nuppu ctrl ning samal ajal keera hiire rullikut allapoole, siis muutub tekst jms suuremaks ning peaks leht ära mahtuma ühes tükis.

See variant ei rahulda, sest
1. Selles resos ei näe ma ikoone ega midagi, ka teksti max suurus jääb mu nägemise jaoks ikka väikeseks
2. Väga paljude tekstide suurused ei muutu fondi suuruse muutmisel, on teised vist mingi pildina netti riputatud, selles resos ei saa ma neid kasutada oma nägemise tõttu

seetõttu kasutan alati kõigis arvutites kõige lahjemat resot, mis annab suurema kujutise.
Probleem ju selles, et teised netileheküljed ja foorumid jms mahuvad ekraanile, see uus jääger-online variant mitte ... :VS :VS :VS
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas annaliisa »

ma ka tahtsin küsida, et kas see variant ka tuleb, et näeks kes jutukas sees juba, aga kartsin et mine tea, äkki muutun liiga nöudlikuks:D:D
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
tarmo
Postitusi: 143
Liitunud: N Dets 27, 2007 10:16 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas tarmo »

tuleb tuleb eespool Mart räägib ka
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas jorr »

Minu omal sama viga mis Honkomehelki,kruvi nagu tahad aga tekstiäär on ikka üle.Muideks,sisselogimine jäi pidama,kui vajutasin automaat logimise peale,seisab kohe mitu päeva(logimine ikka,mitte muu asi).
noorus on ilus aeg
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Sain oma pildi küll parajaks ,aga nüüd ülejäänud värk nii väikselt ,nagu kirbu.....t!
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas annaliisa »

ei tea kas sönusin ära, aga nüüd viskab kogu aeg välja mind :(
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas honkomees »

kult kirjutas:Sain oma pildi küll parajaks ,aga nüüd ülejäänud värk nii väikselt ,nagu kirbu.....t!

no mis ma ütlesin ... ma parem kerin lehte, silmad ei lase selle kirbu...taga arvutis olla.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas kakuke »

Nii, kui panin peale automaatse sisselogimise, nii see väljaloopimise jama kadus. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas kakuke »

Krt, ära sõnusin. Nüüd ikka enamus aurust kulub sisselogimistele. :(
Ps. foorumi otsingumootor ka ei tööta. Ma võin mürki võtta, et peaks lademes leidma sõna toz, aga otsingutulem 0.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta