Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas hendrik »

kompass jah..
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

mustlesk kirjutas:Pärnu mnt. 48 pidi vist aadress olema.

kuhu see Anome link kadus :?:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas mustlesk »

Ma ise muutsin oma postitust, tekkis kahtlus, et äkki võetakse seda kui reklaami. Reklaam ju postituses keelatud.
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kaliiber »

Hetkel siis käsil ühe uue kaugpommitaja otsingud ja jagaks muljeid Tartu jahipoodidest:

Lõunakeskus - alati väga mõnusa, sõbraliku ja proffesionaalse suhtumisega müüjad. Etterutates mainiks, et just sealt ostangi niipea kui värvilised paprid käes.

Võru tn - käisin 2x, mõlemil korral oli sama müüja. Oli lühikese, konkreetse ja asjatundliku jutuga, valis hoolega sõnu alati enne kui midagi ütles. Miskipärast kõhutunne ütles, et ta otseselt ei valeta kuid jätab üht-teist enda teada.

Turu tn - Olen seal ennegi paar korda käinud, siis oli mõistlik müüja, aga nüüd viimane kogemus oli kohutav. Olles ise müügiinimene ei osanud uneski arvata et sellise tasemega müügimehi meil veel kuskil olemas on... Meenutas suhtumiselt ja olekult 90-te alguse autoärikaid, märksõnadeks kõva hääl, ülim familiaarsus ja demagoogiast nõretav libe jutt. Tekitas elava ettekujutuse, et kui ma nüüd sealt midagi ostaks, siis kuidas ta hiljem sõpradele seletab, et täna rääkisin jälle ühe idioodi surnuks ja müüsin talle ilget paska ropu raha eest.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas baddmann »

Käisin just eile Tartus Baeri tn uues, ainult veidi aega avatud olnud Küti Äri kaupluses (uue ärinimega "Schotter" ehk siis omaniku järgi). Mulje jäi väga hea, müüjad tunduvad olevat küll noored ja ehk veel vähese kogemusega, aga see-eest viisakad. Ruum on, tõsi, veidi kitsavõitu - kui kogu kaup (riided, õngeridvad jms ruumikam kraam) välja pandud on, siis stendide vahel liikudes peab olema päris ettevaatlik.

BM
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Feen »

Kuna ma elan ligiduses, siis olen ka paar korda sisse sattunud põikama. Üks noortest müüjatest siin foorumis ka, üritustelgi nähtud. Seega, BM peab vaatama, et noori mehi kommenteerides kusagil riiulivahel millegi otsa ei komista ja kalasöödana müüki ei lähe, vms (ok, kellaaeg on hiline ja niisama fantaseerin). Üldiselt, täitsa abiks pood on.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

kaliiber kirjutas:... Meenutas suhtumiselt ja olekult 90-te alguse autoärikaid, märksõnadeks kõva hääl, ülim familiaarsus ja demagoogiast nõretav libe jutt. Tekitas elava ettekujutuse, et kui ma nüüd sealt midagi ostaks, siis kuidas ta hiljem sõpradele seletab, et täna rääkisin jälle ühe idioodi surnuks ja müüsin talle ilget paska ropu raha eest.

tundub et olen ka ise temaga asju pidand ajama ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas valdo »

Leidsin siin internetist ühe põneva jahitarvete online äri
Kas keegi on sealt miskit tellinud või kuidas ostukogemused on?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kakuke »

Mind teeb igal juhul ettevaatlikuks ettevõte, kellel puudub telefoni number.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas baddmann »

kakuke kirjutas:Mind teeb igal juhul ettevaatlikuks ettevõte, kellel puudub telefoni number.

Heh, sa lihtsalt ei viitsi piisavalt otsida :D:

http://www.eenet.ee/info/ee-whois.html? ... rmaat=pikk

BM
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kakuke »

Aga kui Meelik Arnold on mingi tankist ja õige mees ei julge oma tel nr avalikustada? :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kaliiber »

Pean ise juba palju aastaid netipoodi ja sellest tulenevalt usun end asjaga piisavalt kursis olema väitmaks, et on vähetõenäoline et tänapäeval mõni Eesti netipoe pidaja teadlikult pettusega tegeleks. Kõigil on ju hästi meeles kuidas tsiigu.ee tibiga läks (istub puuris + eluksajaks rikutud maine).

Sellest hoolimata oleksin antud juhul pisut ettevaatlik ja sooviks enne tellimist teada, kas kogu väljasolev kaup enda laos olemas või hakkab seda alles peale kliendi ettemaksu ise kusagilt tellima?
Samuti tunneks huvi miks on firma telefoninumber ja juhataja nimi salajane info?

Lihtsalt proffessionaalsest uudishimust päriks ka mind ammu vaevanud küsimuse, miks algajad netikaupmehed pea alati tekitavad mailiaadressi kujul info@minupood.ee või pood@minupood.ee, mitte aga näiteks aadu.kask@minupood.ee, hoolimata et kõik edukad netioed kasutavad viimast varianti ja seda soovitavad kliendi silmis usaldusväärsuse tõstmiseks ka internetiturunduse õpikud?

Aga muidu sait on kenasti tehtud ja soovin omanikule edu!
Viimati muutis kaliiber, T Mai 27, 2008 8:59 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas smtasku »

Meelik on siiani Kuressaares Küti äri ilusti vedanud. Olen kah sealt aegajalt ühtteist ostnud, teenindusega olen siiani rahul. Netipoodi ei oska kommenteerida.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas plaaster »

smtasku kirjutas:Meelik on siiani Kuressaares Küti äri ilusti vedanud. Olen kah sealt aegajalt ühtteist ostnud, teenindusega olen siiani rahul. Netipoodi ei oska kommenteerida.


Tootevalikut vaadates tekkis ka mõte, et asjal võib olla mingi seos Küti Äriga :D
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas hendrik »

plaaster kirjutas:
smtasku kirjutas:Meelik on siiani Kuressaares Küti äri ilusti vedanud. Olen kah sealt aegajalt ühtteist ostnud, teenindusega olen siiani rahul. Netipoodi ei oska kommenteerida.


Tootevalikut vaadates tekkis ka mõte, et asjal võib olla mingi seos Küti Äriga :D


Jep. Niipalju kui ma aru olen saanud, siis Kakukese hirmud on alusetud, võib bisneksi teha küll...
Vasta