Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

See on tüüpiline Eesti klienditeenindaja musternäide. Ainuke, mis peale oma selget ämbrit välja suudetakse pakkuda on see, et proovime järgmine kord natuke paremini teha ja vabandame. Aga miks te ei arvesta / kompenseeri seda, et külastaja kulutas OMA VABA AEGA teie poe külastamiseks, kulutas selleks OMA RAHA (KÜTUST) JNE, et tulla tegema temale ootuspärast tehingut, mida kaupmees kodulehel välja reklaamis. See tehing jäi aga ära ainult väga lihtsal põhjusel - kuna kaupmehe "organisatsioon" lonkab mitut jalga.

Tehing ju ei jäänud ära. -13% asemel sai kranz soodustust -10%, ehk siis maksis karbi Lapua padruni eest ca 1.08 eurot rohkem. Nüüd kranz kirjutab:
Klienditeenindajatele kliendikaardi tingimuste pähetagumine ei ole kindlasti probleemi lahendus, sest tingimusi teadsid nad hästi. Lihtsalt "neil ei olnud võimalik lubatud allahindlust teha" - nii nad ütlesid. Millisel põhjusel, vaat seda tahaks ma teada ja see oleks lahenduse algus.
Ei, klienditeenindajad eksisid, neil oli lubatud ja võimalik see vastav allahindlus teha. Seetõttu, ka siis kliendikaardi tingimuste neile uuesti meeldetuletamine.
Kuivõrd mitte ükski Sikupilli klienditeenindaja nimetatud situatsiooni omaks ei võtnud, siis olen ma hämmingus, 21 aastat selles vallas kogemust ütleb, kuula ära ka teine pool. Hetkel vaid süüdistused, teemaks 1.08 eurot saamata jäänud allahindlust. Saan aru, et asi põhimõttes.
Vabandan, veelkord nii mrr kui kranzi ees. Selgitus on lihtne, Jahipaun eksis, juhtub. Suurt kahju ei sündinud, elu läheb edasi. Andestust, anonüümne kranz, rohkem ma sellele teemale aega ei kuluta. Loodan, et su märkusest oli abi meie teeninduskvaliteedi parandamisel!
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas sooviku »

Tänases "Kaua võib" saates oli lõik ühe jahimehe ebameeldivast kogemusest Jagdhof'iga.Isegi tarbijakaitse soovitas sügavalt järele mõelda,enne kui sealt midagi osta.Ma usun,et tv3-est annab seda lugu ka järelevaadata.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
Preester
Postitusi: 112
Liitunud: R Okt 24, 2014 10:37 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Preester »

sooviku kirjutas:Tänases "Kaua võib" saates oli lõik ühe jahimehe ebameeldivast kogemusest Jagdhof'iga.Isegi tarbijakaitse soovitas sügavalt järele mõelda,enne kui sealt midagi osta.Ma usun,et tv3-est annab seda lugu ka järelevaadata.

Vaatasin isegi seda saadet ja pärast tuhnisin natuke netis. Probleemid Jagdhofi ja tema eelkäiaga algasid juba 2011 aastal. 2012 aasta kevadest on Tarbjakaitse Jagdhofi oma musta nimekirja kandnud. Põhjuseks - probleemsete kaupadega kliente ei võeta jutule, garantii asemel pakutakse tasulist remonti jne jne...
лошадь, трубку и жену, я не дам никому!
Kasutaja avatar
kranz
Postitusi: 37
Liitunud: T Okt 24, 2006 11:16 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kranz »

Minu ja JP vaheline probleem on maha maetud. Erinevalt DH-st on JP-l täiesti olemas enesekriitika ning seega paneks mina antud asja lukku. Käin edaspidigi JP-s.
oliver
Postitusi: 79
Liitunud: E Sept 25, 2006 9:25 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas oliver »

Selle ülekaalulise neoontraksidega müüja Rocca kauplusest võiks küll välja vahetada või suhtluskoolitusele saata...
Ostsin ca. aasta tagasi sealt .22LR püstoli, kui ma ei eksi siis leti taga oli Hanno isiklikult ja kõik laabus sujuvalt. Nüüd avastasin et püstoli vintraud on loksuma hakanud ja keerasin õhtul koju minnes Roccast läbi et kaupmehega konsulteerida. Leti taga oli seesama kogukas tüüp, keerutas püstolit näpu vahel ja soovitas sellega minna kuhugi Tondi lasketiiru kus pidi meistrimees asja korda tegema. Ilmselgelt ei viitsinud ta õhtul hakata paberitega jändama. Polnud ka mul kahjuks aega sinna Tondile minna ja kuna töötan sealsamas kõrval siis järgmine õhtu läksin uuesti kauplusest läbi ja palusin püstol ametlikult garantiiremonti saata. Näha oli et minu soov ajas mehe korralikult turri, turtsus, plärtsus ja viskas letile valge lehe ning käskis avalduse kirjutada. Minu arusaamist mööda peaksid need asjad käima väheke tsiviliseeritumalt ja kusagil letinurga peal palvekirja kirjutada poleks vaja, asi võiks piirduda allkirjaga vastavale blanketile. Positiivne oli et ei saanud veel parklast väljagi sõita kui tuli kõne et püstol on korras, üks polt vajas pingutamist.

Teine kogemus on Sikupilli kauplusega kuhu sattusin hetkel kui kõik 3 müüjat olid hõivatud kauba lahtipakkimisega ja pidin leti ääres tammuma ca. 15 minutit enne kui ost sai sooritatud. Õnneks oli müüjal nii palju nutti et sai ise asjast aru ning üllatas mind väikese ekstra alega.

Aga Sikupilli pood oma väljapanekuga on tore, endise punkriga ei anna mitte võrreldagi (y)
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Oliveri kirjeldatud juhtum tundub kui klassikaline klienditeeninduse ämber, ilma igasuguste jutumärkideta. Alustaksin algusest, seda neoontraksidega härrasmeest ei kavatse me välja vahetada, on pädev tuumafüüsik-heegeldaja, mõnikord liiga napisõnaline. Samas olen ise ka ülekaaluline, sellisel kujul sellele vihjamine on siiski solvang, isiklikule tasandile minemine pole kunagi edasiviiv jõud. Asjast endast, Oliver saabus oma probleemiga, klienditeenindaja soovides teda aidata, suunas inimese ainukese relvameistri juurde, kelle pädevuses meil pole kahtlust. Tondi Lasketiiru aadress, meistri nimi Vadim Belkin, selline info Oliverile edastati. Mul on endal kordi kogemus, ostad toote ühest kohast, remondiabi saamiseks pead jälle mujale minema. Valgest paberist, relvaseaduse järgi peab relva omanik kirjutama omakäelise avalduse relva remonti võtmiseks. Oliveril õigus, tegemist oli suhtlemisprobleemiga, ei vaidle vastu, alati saab paremini.
Klienditeenindaja helistas lõpuks endisele Sikupilli raudvarale Meelisele, sai vastuse, tegi asja korda. Oleks aga pidanud helistama alustuseks. Eksimine on inimlik, klienditeenindaja langemine mugavustsooni on inimlik. Elu läheb edasi, probleem sai lahenduse, mõlemad pooled kogemuse võrra rikkamad. No hard feelings!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas rajaleidja »

Sai täna külastatud Tartu Lõunakeskuse Jahipauna. Kuigi üks klient heietas klienditeenindajaga, kuulati minu mure ära ja ei jäätud ootama. Mulle vajalikku moona küll ei olnud, aga soovitati ilusti kohti, kust küsida.
Tormis
Postitusi: 290
Liitunud: N Juul 08, 2010 4:40 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Tormis »

Artemis pidi Pärnus poe avama :?: Ei tea kas torti ja kohvi ka pakutakse :?: :lol: (y) (b)
ainxxx
Postitusi: 5
Liitunud: T Jaan 14, 2014 10:44 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas ainxxx »

nägin reklaami, et 27.11 on suur sensatsiooniline avamine.
kogu kraam pidi olema hea hinnaga :idea:
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas sooviku »

Lohistaks ennastki kohale aga pole ühegi Artemise reklaami peale komistanud.Kodulehelt ei leidnud ka midagi :M
Naine võib olla,koer peab olema!
niva
Postitusi: 3
Liitunud: K Okt 08, 2008 7:53 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas niva »

Tere
Minu küsimusele Artemise uue kaupluse avamise kohta vastati lahkelt, et see rõõmus sündmus leiab aset 27.11 Port Artur 2-s kell 10.00.
PS Torti pidi kah saama.
Sirkahjulik
Postitusi: 45
Liitunud: P Jaan 26, 2014 5:28 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Sirkahjulik »

Kuressaare Artemise rahvale suur kiitus, väga hea teenindus ja toredad allahindlused (y) , kui Saaremaale satun, siis külastan kindlati seda poodi veel.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas sooviku »

Pärnu Artemise avamine küll head muljet ei jätnud.Mis mõtet on teha sellist üritust,kui kaubad pole veel väljagi pandud.Või ei pandud neid välja selle hõisatud 20% allahindluse pärast :wink: .Kui mina õhtul läbi astusin,sai alles esimene inimene kaardimakset teha.Pagan küll,tehke ikka asi valmis ja siis avage!
Naine võib olla,koer peab olema!
greenhorn
Postitusi: 188
Liitunud: N Apr 29, 2004 8:31 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas greenhorn »

Jahipaunast:
Läksin vaakumpakendajat soetama, mitte kusagilt ei lugenud välja, et selle toote ostu puhul kliendikaardi allahindlus ei kehti, ei kodulehelt, ei poest, küll aga sain teada seda leti taga seistes... Milleks selline veiderdamine? Äkki Hanno vaevub vastama.
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Hea Greenhorn!

Jahipaun ei veiderda. Vaakumpakendajaid saame meie emafirmast konkreetse hinnaga müümiseks. Tarkvaras on pandud müüjatele ette piirang, et kliendikaart allahindlust ei anna. Kliendikaardi tingimustes on kirjas: Jahipauna kliendikaardiga kehtib püsiv allahindlus 8% kõikidele Jahipauna kauplusteketis müüdavatele kaupadele, mis ei kuulu soodus-ja kampaaniahindade alla. Tänu sulle on nüüd ka vastav teavitus kodulehel üleval. Ära palun pikka viha pea ja järgmine kord palu Aivol endale tavatoodete ostmisel -10% allahindlus korraldada. Et Hanno korraldus. Ei ole keegi kaitstud jamade eest, poes värki ostes selgub reeglina kassas, et hind on ikka hoopis teine, reeglina ikka suurem! Kivi kotti!

Hanno
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Vasta