Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas frukt »

jahipauna miinus on tartu poe klienditeenindaja ja S-B moon,aga proovige rakvere keldripoodi,see on alles elamus :mrgreen:
lisaks veel et,nüüd tundub ka S-B moon paremaks läinud (b)
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Normaalne ja konstruktiivne kriitika on edasiviiv jõud. Lahmiv ja isiklik pole seda aga teps mitte. Õnneks siin ikka seda esimest. Kuidas sa muidu aru saad, et sul püksilukk lahti, kui sõber seda valjul häälel diskreetselt ei maini :D
kehva tantsijat segavad ka omad munad
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas baddmann »

frukt kirjutas:...lisaks veel et,nüüd tundub ka S-B moon paremaks läinud (b)


Off Topic: S-B moonal pole tegelikult kunagi väga midagi viga olnud (kui välja arvata mingi nende poolt vahepeal "klientide peal" katsetatud terasotsaga "ekspansiivkuul" - mis oli pigem pehmemat sorti soomust läbistavate omadustega - ja kestade suhteliselt vilets sobivus korduslaadimiseks (vähemalt 308 win). Aga nende .243 win kaliibris 6,5 g poolmantelkuuliga padruni tõttu tekkis mul lausa (siiski ainult lühidalt) mittetahtmine seda kaliibrit rohkem ise laadida ;).

BM
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas mrr »

Hanno kirjutas:Sikupilli kõik klienditeenindajad said ülesande Jahipauna kliendikaardi tingimused pähe õppida. Vabandan arusaamatuste pärast.


See on tüüpiline Eesti klienditeenindaja musternäide. Ainuke, mis peale oma selget ämbrit välja suudetakse pakkuda on see, et proovime järgmine kord natuke paremini teha ja vabandame. Aga miks te ei arvesta / kompenseeri seda, et külastaja kulutas OMA VABA AEGA teie poe külastamiseks, kulutas selleks OMA RAHA (KÜTUST) JNE, et tulla tegema temale ootuspärast tehingut, mida kaupmees kodulehel välja reklaamis. See tehing jäi aga ära ainult väga lihtsal põhjusel - kuna kaupmehe "organisatsioon" lonkab mitut jalga.

Ja kogu selle kliendisuhteämbri kompensatsiooniks on ainult teade - järgmine kord proovime paremini! Miks see klienti peaks huvitama, mis teie proovite. Klient on kahju kandnud. Kus jääb siin reaalne kliendikulude kompensatsiooni pakkumine:

1) "Teeme järgmisele Teie ostule 20% alla ja vabandame sügavalt selle meiepoolse eksituse pärast!"
2) "Vabandame ja saate meiepoolseks kompensatsiooniks 10€-se kinkekaardi".

Selline on normaalne ootuspärane klienditeeninduse tase enda ämbri puhul! Mitte ei ole vaja targutada "kuninglikust kliendist".

Minu enda case - 2x käisin seal Sikupilli poes, tahtsin näha ca. 4k maksvat Merkeli relva. Üks kord ikka anti riiulist kätte ja paluti edasised küsimused siis mingile meilile saata "Vaata seda sealt kodulehelt, tead küll!". Teinekord öeldi ainult, et saatke meie meilile päring. Meil jäi saatmata ja sealt poes jääb relv kindlasti ostmata.

PS! Aususe huvides pean ütlema, et nagunii langeb ilmselt valik B97 kasuks.
Viimati muutis mrr, E Okt 27, 2014 8:03 pm, muudetud 1 kord kokku.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

Ausalt ma ei kujuta ette,et ma peaksin olema müüja kalameeste poes aga ma ise püüan kala 1x5 aasta jooksul.Kui ma ei rubiita teemat siis on kaupa ja oma teadmisi suht raske ikka müüa.Sellises poes peaksid töötama inimesed kellel on omal kogemused,huvi teema vastu ja siis tekkib ka juba klientidega suheldes oluline tagasiside mida oma töös ka edaspidi kasutada.
Kahjuks selliseid inimesi tuleb tiku tulega otsida ja vaevalt,et nad oleks nõus õhtuti kella 9ni ja nädalavahetustel poes tiksuma. :lol:

Selle pärast mulle meeldibki Waldus ja Küti Äris käia,et mehed käivad jahil,jutt jookseb ja teavad üldiselt mida räägivad.Vahest viskab "tükki" kõigil sisse nagu endalgi.
Ja jahimehena mind ei häiri,et nende äri on kinni kui naabritel hunt sisse piiratud,nädalavahetus käes või kell hakkab kuus saama. :lol:
jahismurf
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Vahe tulebki ilmselt sisse poe asukohast. Küti Ärisse või Trapperisse naljalt selline kunde ei sattu, kes sinna spetsiaalselt ei lähe. Kaubanduskeskuses on ilmselt vähemalt pooled nii sama jalutajad. Sellest ka kaupmehe erinev suhtumine lettide vahel luusivasse kodanikku.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas sammal.habe »

Nu Trapperis on mõlemad müüjad oma ala profid. See ju kalameeste pood ka. Ning kui jahimees on parasjagu metsas, siis ongi vaid kalamees saadaval, mis parata. Selle pärast ei peaks nüüd küll hädaldama.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas mrr »

Andruse jutus on isegi iva sees! Üks kaupmees rõõmustab, et klient tema juurde tuli. Teine suurkeskusest vaatab, et krt "järjekordne tüütus" astus sisse. :lol: Milliseid poode tasub külastada - seda oskab siit igaüks ise ka järeldada.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

No ma ei tea kas nüüd päris nii ikka on.

Minu viimane külastus üle pika aja Sikupilli oli päris meeldiv.Pood suur ja peale seda kui müüja oli mulle Naturalise karbi ära müünud kutsus mind igast põnevat kraami vaatama.Jutust järeldasin,et jahist on ta kaugel aga ta vähemalt üritas ja ma läksin veel korra kassasse.

Kui tahate "kogemust" astuge Rakvere keldrist läbi ja vähemalt kaks korda paari päevaste vahedega.Siin samas on tegu täiesti OK mehega aga siis on jälle selline,et .... :P
jahismurf
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Arvasin, et teema on lõpetatud. Mrr tõmbas sae uuesti käima, "asjatundlikult". Esiteks kaubanduskeskuste rendid on sellised kirved, et ka iga marmõssi ja tõuguostja on kuningas. Kuid meil pole aega kuulata igamehe laifstoorit, jah sa saad Raplas õla maha panna ja rääkida ja rääkida, sama saad teha Schotteris ja Trapperis, vabandan ette kui riivan kedagi, sest meil on külastajate tihedus tunduvalt suurem, tegelikke ostjaid vaid mõni % külastajatest, samas oleme valmis iga kliendi jaoks, Jahipaunas sa saad ennast vabalt tunda, naine müttab kaubanduskeskuses, sa oled meeste poes, keegi ei aja sind välja, keegi ei kurjusta, et niisama passid, käid nuumad silma (klassikaline kliendi väljend), tunned ennast hästi, kui midagi soovid, saad alati sõbraliku teenindamise osaliseks, naeratus kaubapeale. Kaubavalik keskmisest suurem. Mida sa mrr vingud? Selleks me suurkeskuses olemegi, et võimalikult lihtsalt saaksid Paunani jõuda!
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Ja veel kord kõigile teadmiseks: kui on vaja tellida Jahipaunast midagi, mida letis pole, esitada küsimus, millele klienditeenindajad pole võimelised vastama: hanno@jahipaun.ee . Tuld härrased!
NB! Minu nägemuses peaks Jahipauna klienditeenindaja olema pädev kunstheegeldaja kuni tuumafüüsik, andke teada kui te kusagil sellist tüüpi olete kohanud.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Karmo »

Kas sulle ei meeldi tasuta reklaam? :shock: Ka negatiivne reklaam võib muutuda väga heaks reklaamiks, varu aga kannatust ja tee ka enda panus. Aega läheb aga lõpptulemus võib olla vägagi positiivne (või ka vastupidi kui ise mõku oled).
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas mrr »

Hanno kirjutas:Mida sa mrr vingud? Selleks me suurkeskuses olemegi, et võimalikult lihtsalt saaksid Paunani jõuda!


Juhataja võiks ikka elementaarse viisakuse säilitada. Nii minu kui ka oma poekülastajate suhtes, keda nii "mahlakalt" kirjeldad.

Üks peaks ammu selge olema, mina teie poodi enam oma jalga enam ei tõsta.
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Vabandan anonüümse kommenteerija mrr ees. Ja korrigeerin anonüümset netikommenteerijat mrr, kes minu "mahlase" sõnakasutuse peapeale keeras. Õige on, et iga inimene, kes Jahipauna sisse astub, on oodatud, vahet pole kas ta sooritab ostu või mitte. Sikupillis avasime koostöös Loodusmuuseumiga kompositsiooni Eesti metsloomadest. Aga ma tõesti ei tolereeri meie klientide ja klienditeenindajate alusetut halvustamist. Hanno
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Kasutaja avatar
kranz
Postitusi: 37
Liitunud: T Okt 24, 2006 11:16 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kranz »

Terv!

Ei ole mõtet mrr'i peale närvi minna - tal on omast kohast õigus. Ka minu "juhtumi" puhul jäi tegelikult sisuline vastus "õhku rippuma". Klienditeenindajatele kliendikaardi tingimuste pähetagumine ei ole kindlasti probleemi lahendus, sest tingimusi teadsid nad hästi. Lihtsalt "neil ei olnud võimalik lubatud allahindlust teha" - nii nad ütlesid. Millisel põhjusel, vaat seda tahaks ma teada ja see oleks lahenduse algus.
Lihtsaim variant on see, et lisaks relvadele panna allahindluse hulka mittekuuluvaks ka laskemoon. Sel juhul peaks see selgelt mustvalgel ka veebis kirjas olema!
Tol hetkel kaupluses olin ma "kuninglik klient" ning ei hakanud virisema ega skandaali tegema. Ootasin, kas äkki ilmub veebipoodi mõni täiendav selgitus. Ja nüüd ootaksin ma seda, et kaupluse täitmata lubaduse osas vähemalt siin ja kõigi potentsiaalsete klientide ees selgitus antaks. Või on see "mittekuningliku kliendi" tunnuseks?
Vasta