Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

hurmas
Postitusi: 17
Liitunud: E Jaan 16, 2006 11:09 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas hurmas »

olen viimasel ajal vältind Kuressaare Küti äri - Just müüa äärmiselt ülbe suhtumise tõttu klientidesse.Olen seda ka teistelt kuulnud,see pole üksi minu arvamus.Õnneks on linna tekkinud ka teine relvapood.Seal suhtumine ostjatesse hoopis teine.Küti äri müüja mingu suhtluskursustele.
Jaht on tore üritus...kuni käib lask
Revolver
Postitusi: 3
Liitunud: K Jaan 30, 2008 2:09 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Revolver »

Kas läksid poodi sisse ja müüja oli kohe, hetkegi viivitamata, ülbe? Või ei oska sa ise küsida ja käituda?
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas jorr »

No selline vastus juba ütleb isegi,et tegemist vist müüja vastusega.Olen ise ka Tartus kohanud sellist suhtumist,et mis sa mind töö juures segad(Deerhunteris kunagi) aga mulle teeb müüja selline suhtumine nalja ja püüan teda veel kiusata,küsin kas või kellaaega.Kauplusi,ka jahi värgi müümiseks,tekkib ja kaob aga siiani olen Tartus kasutanud põhiliselt Trapperi teenuseid ja kõik vajalik saadud.Vahel,kui sattun Lõunakeskusesse ja aega,siis käin ka Jahipaunast läbi ning padruneid ikka võtan.Olgu see müüja suhtumine mis tahes,kui kaup letis ja mul õigus seda osta,siis ka ostan,kas müüja seejuures nutab või naerab,see mind ei huvita.
noorus on ilus aeg
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kakuke »

Vau, ma olen tõsiselt üllatunud! Helistasin deerhunterisse, jagdhofi või krt teab kuhu (Faehlmanni tn) ja tundsin huvi, et neil müügil hea hinnaga Browning A-Bolt hunter, et kas see on neil letis ka olemas ja kas saan koha peale asja oma silmaga vaatama tulla. Öeldi, et ei saa, on teada mis asi see on ja neilt saab seda vaid osta (vist siis nagu põrsast kotis) ja kui tahan seda eelnevalt kuskilt näha siis mingu ma kuhugi teise poodi eelnevalt seda vaatama. :shock:
Nime on nad ära muutnud, aga koos sellega oleks võinud minema pühkida ka oma vana suhtumise klienti. Ei lase isegi miskit küsida, räägib telefonis üle.
Neto-neto pidi teil tähendama seda, et võtavad püsse nagu puid puuriidast ja müüvad. Ma saaks aru, kui oleks kuidagi moodi provotseeriv olnud või miskit halvasti öelnud ... Püssisoov on ka olemas tõsine, mitte ei tahtnud niisama igavuse peletamiseks näppima minna teist.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas duma »

Suht sama oli see, kui käisin seal finnclassicut vaatamas. kohale jõudsin sis ikka, et kui sitt relv see on jne. jne. Lõpuks tuli välja et kui tahan sis kohe ära ostma. Et suht põrsas kotis ostmine on kyll seal jh.
duo on parem
Liivamees
Postitusi: 2
Liitunud: N Juun 19, 2008 3:59 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Liivamees »

Tallinna Deerhunteris minge käige jh ja uurige nii muuseas vene ja tšehhi relvade kohta :wink: Mina käisin ja sain palju targemaks. :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kakuke »

Tagant järgi mõeldes jääb mulje nagu müüksid mingit defektiga asja, et peab seda varjama. Vähemalt Tartus Jagdhofis oli müüja lahke ja näitas Tikka T3´e nagu valge inimene ikka. Ma saan aru, et soov on teistele müüjatele käru keerata, aga milleks peab siis seejuures kliendile jalaga andma? :M Minu soov täna Tartu poodi minnes oligi, et panna T3 ja A-Bolt letile kõrvuti ja üks neist ära võtta, kuna on olemas nii soetusluba, kui ka raha. Kahjuks neil viimast püssi polnud ja ulatati lahkelt hoop jalaga selga, st anti visiitkaart Faehlmani tn tel numbriga.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Avan natuke teema tagamaad. Eeldatavasti on nn. neto neto hinnakirjad netis olemas teiste jahipoodide kiusamiseks. Tore, et nüüd ka jahimehed ehk kliendid hakkavad asjast aru saama. Reeglina seda reklaamitud kaupa pole, v.a. mõned erandid. Meil on oma firmas kihlevedu, et mitme tunni jooksul pärast reklaami või uudist Jahipauna kodulehel, ilmub veel ägedam uudis ja soodsam pakkumine sellele teisele lehele. EU' sse kuulumine on muidugi muutnud reegleid kaupade sissetoomises, maaletoojaid selle sõna vanas tähenduses enam pole. Seega ka hulgifirmadest on võimalik kõike hankida, aga reklaamida välja näiteks FinnClassikut sisuliselt tehase hinnaga, ei tea äkki müüvadki nii odavalt!!! Ei oska kommenteerida. Uued A Boldid on igatahes meil eeldatavasti järgmisel nädalal kohal, garantii on tehase oma ja optikakinnitus hinna sees. Labane sõim, konkureerivate toodete, teiste poodide lausmahategemine: see on juba aga hoopis teine teema. Tsehhi ja Vene relvadest kirjutasin relvade all.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

Käisin mina kah seal ülemistes seda A-Bolti vahtimas lihtsalt huvi pärast,et ei tea mis seal puudu on kui saavad pakkuda nii palju odavamalt..Seal ei teatud sellest midagi kui siis ainult tellida.Tahad mine alla poodi äkki neil on näidis olemas.Milleks üldse asja reklaamida kui seda ei ole ja ilmselt ei saagi olema.Au ja kiitus Jahipauna meestele alati kui olen midagi tahtnud siis olen saanud kah.Nii nagu lubatud.Ja klienti suhtumine on ikka väga sõbralik räägitakse nagu vana tuttavaga.Mitte,et Jagdhofi "osade"meeste suhtumine poleks just meeletult paranenud aga noh vanad mälestused ei kipu meelest kaduma.Samuti need lubadused,lubadused lubadused.Aga kõige rohkem häirib mind selle asja juures konkurentide mahategemine ja alusetute lubadustega üle trumpamine.
jahismurf
hunt
Postitusi: 138
Liitunud: T Mär 16, 2004 10:20 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas hunt »

Tere

Tahan ka oma negatiivsest kogemusest Ülemiste Jagdhofi-ga seoses jagada.Käisin täna vaatamas mis matriitse seal müügil on.Letis seisid kenasti Hornady 222 rem ja 30-06 karbid reas.Hinda peal polnud, otsustasin siis oodata, kuna hetkel nooremapoolne müügimees tegeles abielupaariga(vist), kes soovisid osta binoklit.Ootasin ja kuulasin ka, mis juttu siis müügimees räägib.Näitas neile Bushnelli binoklit ja jutu sees mainis, et võite ju osta Photopointist Pentaxi ka aga see ei kõlba kuhugi.Kuna Pentax on mõttetu "seebikarbi" tootja.Küsisin , kas tohin vahele segada.Müügimees vaata otsa ja ütles, et ei tohi. Ütlesin siiski, et Pentax pole sugugi nii kehv.Seepeale müügimees arvas, et võiksin tema poest välja minna, kuna nii lolli juttu tema kuulata ei viitsiKeeldusin, kuna ta ei olnud mulle teatanud veel kui palju maksavad matriitsid.Lõpuks ta ütles mulle hinna, küsisin, et kas on võimalik kokkuleppehind, sest soovin mitme kaliibri matriitse osta.Kokkuleppele me ei saanud.Lahkusin sõnadega -suur aitäh ja head aega.Tänasest alates ei kavatse ma Jagdfofi poest midagi enam osta. :evil:
PS! Peale sellist poeskäiku mennus kohe,Küti Äris -Ivo,Priidu ja Ervini suhtumine klienti.No nende kohta võib ainult kiidusõnu lausuda.Kui olin ise valiku ees millist binoklit valida siis sain proovimiseks erinevaid binokleid korraks kaasa.Konkurentide äri ja kaubavaliku kohta pole mina veel halvustavaid sõnu kuulnud.
PPS! Pentaxiga pole minul muud seost,kui, et oman kah Pentaxi binoklit.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Joosep Käba »

Onud vist ei tea milliste tõsiste digipeeglitega on pentax maha saanud. Seda neilt loota olekski vist liigne.. :M
Kasutaja avatar
villuvih
Postitusi: 112
Liitunud: E Juun 14, 2004 8:09 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas villuvih »

Umbes 4 kuud tagasi seesama Ülemiste noor müüja ei teadnudgi mis need matriitsid on. Küsisin tüübilt et kas tal ka .308-le matriite on. Jah on küll ja ulatab mulle hülsihoidja. Siis ma seletasin talle mis see asi on :) ,et näe et sul isegi mõni on. Aaaa.. need ongi matriitsid. Ta rohkem kalamees kui jahimees. Samas on see habemega tüüp seal küll igati asjalik (Janno vist). Ka ei meeldi mulle see et kaardiga maksta ei saa. Miks ei saa? Sest Hr. Türi ei pea niiviisi pankadele oma osa maksma.
Põllukas
Postitusi: 1
Liitunud: P Juul 06, 2008 10:32 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Põllukas »

Sai ka oma nahal ära tunda Ülemiste Jagdhofi väga negatiivset kogemust,käisin seal mõned päevad vastupidanud õhupüssipärast,tüüp ei taha kuulma tehagi,et asi võiks olla tehase praak,garantiist ei haisugi(puidule ei pidanud kehtima),muudkui lõugas seal leti taga ja üritas selgeks teha ,et mina olengi loll mis loll,ei oska relva kasutada ja olen selle kellegile vastu pead puruks löönud.
Mina seda poodi enem kunagi ei kavatse külastada,oleks pidanud ikka Jahipaunast püssi ära ostma,seal on suhtumine ikka tiba parem.
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Priidik Õun »

Selged deerhanteeria nähud.
Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ei midagi isiklikku ,aga... üks neg kogemus veel samas suunas! Nimelt ostis tuttav sealt omale relva(W 308)ja mingis optika "Bauer" millega kohe ka jamad algasid ,alates sellest ,et paar korda jahil käinud pidi peaaegu ära kaduma (kruvid lahti) valguse lülitus torn.Mehed poes vastasid ,et ka mersu laguneb.Sellega muidugi vead ei piirdunud.Asi läks tarbijakaitseni välja,mitmeid kordi poes käimist ,nõutust ,sõnavahetust jne.Asi päädis sellega,et möödunud nädalal oli siis poe päälik pakkunud tehingut-maksa 4 tonni lisaks ja saad korraliku optika ,määnesegi burrise.Kuna eelmise optika eest polnud võimalik raha tagasi saada siis jäi mees nõusse ,olevat veel nõutud ,et anna püss siia paneme ise optika peale.Kuna püssi kaasas polnud sai mees optika ja rõõmsal meelel koju.Kodus oma uut asjakest lähemalt uurides selgus,et polegi nii uus,optikal juba eelnev püssikogemus olemas ,korpusel klambri jäljed peal :shock: Mees kannab prille ja ega seal keldris eriti valge ka ei ole ja no ei oska arvata ,et pead sellisteks tüngadeks valmis olema,lihtsalt ei osanud kohe vaadata.Panime siis optika peale(tagasi viia poleks olnud mõtet,nagu nii oleks öeldud ,et ise oled ....)ja proovisin siis ka koduste vahenditega enam vähem sihiku paika ajada enne paugutamist.ausalt öeldes oli päris tegu ,sest rist hüppas sees üsna kaootiliselt,reguleerides horisontaali muutus ka vertikaal ja vastupidi.Sain kuidagi ikka enamvähem mida tahtsin ja läksime pauku tegema. Sõna see optika igaljuhul ei kuulanud ,paigal küll seisis ,aga reguleerimine oli küll üle mõistue.Tegime üle 20-ne paugu ja tulemus oli ikka mitte päris see ,lihtsalt ei julgenud rohkem kruttida.Eks näis mis ta jahil näitab.Endale küll sellist saasta ei himustaks,pukilt lastes oli ikka optika käitumine reguleerimisel täielikk loterii.Näiteks 100 m. neli klikki alla oli tegelik muutus 15cm alla ja 10 cm paremale,seejärel 10 klikki paremale = 15 cm vasakule ja 17 cm ülesse :( Ei tea tõesti kas anti mehele tänutäheks sihilikult, tarbijakaitse eest ,täielik saast v polnud lihtsalt mehel õnne.Igaljuhul oli väidetaval uuel optikal rõnga jäljed peal ja asi tundus kahtlane juba pauku tegematagi,kuigi ka need väga viletsad optikad peaksid ikka vähemalt alguses enam vähem toimima :?:
Vasta