Seakaamera

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas Ats »

see suur elukas poseeris eile paar korda ilusti kaamera ees, pintsel all ja korralik kihv suus.
Pole looma, pole probleemi!
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas raindrenkhan »

Ma arvan ka et ikka kult.
Aga ei tea kas sigadel käib jooksu aeg. Laupäeval jahtkonnas lastud kult ei haisenud. Aga kohe varsti on algamas, ma arvan :roll:
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas tony »

Pärnumaal juba teist nädalat kõva pulm käib.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas Eraser »

tony kirjutas:Pärnumaal juba teist nädalat kõva pulm käib.



Viljandimaal udjavad kah juba 2 nädalat 2-3 kaupa ringi emised ja kuldid, haisevad kah.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas jorr »

See seapulm peaks kevade tulekut näitama,tehke järeldused ja märkige või üles.Ega Eeestimaal kevadine soe kõigil korraga tule,nii-et,jälgime loodust,asi ehk täpsem kui põrnaga.
noorus on ilus aeg
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas robi1 »

jorr kirjutas:See seapulm peaks kevade tulekut näitama,tehke järeldused ja märkige või üles.Ega Eeestimaal kevadine soe kõigil korraga tule,nii-et,jälgime loodust,asi ehk täpsem kui põrnaga.
Ei mina usu neid looduse märke,eelmina aasta olid sead nii pekised et anna olla,talve aga ei tuldki. (y)
metsas käi tasa tasa.....
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas jorr »

Mis jama,mul näitas seakaamera eile tagurpidi,jalad üleval.Tea, kas sead said kaamerale liiga ligi või?
Aga looduse märke võib ikka vaadata,kuigi nad alati täppi ei lähe.See metssea peki paksus näitaks täpselt siis,kui ei oleks seda talvist sigade söötmist.Kas leidub praegu Eestimaal kohta,kus metssigu ei söödeta,mõnel pool tehakse seda aastaringi?
noorus on ilus aeg
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas robi1 »

jorr kirjutas:Mis jama,mul näitas seakaamera eile tagurpidi,jalad üleval.Tea, kas sead said kaamerale liiga ligi või?
Aga looduse märke võib ikka vaadata,kuigi nad alati täppi ei lähe.See metssea peki paksus näitaks täpselt siis,kui ei oleks seda talvist sigade söötmist.Kas leidub praegu Eestimaal kohta,kus metssigu ei söödeta,mõnel pool tehakse seda aastaringi?
Tahaks küll näha seda kohta kus sigu ei söödeta.Kui selline koht peakski leiduma siis sigu seal ammu ei ole,selle lisasöötmisega on ikka ammu väga liiale mindud(ise pole samuti sest patust prii).
metsas käi tasa tasa.....
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas ninja »

Käis 3 pauku umbes kell15:45, enne seda sõi üks sokupoiss platsil , küsiti , vaata kas jäi maha, ja meeste hääled lärmasid midagi odavatest Vene asjadest. On aimu mis toimus ?
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas kakuke »

Pakun, et jaht toimus. :D Mis siis?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Aihn
Postitusi: 70
Liitunud: L Mär 22, 2008 2:24 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas Aihn »

Eraser kirjutas:Võta nüüd see pilt, kasuta vastavaid programme suumi sisse tee teravaks ja vaata kas ikka on heledad karvad. Seesama loom loopis põrssaid söödalt minema päris mitmeid kordi, vaevalt et emis oma põrsastega nii karmilt käituks.


nii nägin suvel kuidas emis põrsaid magusamate palade juurest eemale peksis.. nii et põrsad kiunusid ja õhu lendu oli kahh vahel meetrike-poolteist...
mix siis ei võiks see emis praegusel ajal neid põrsaid nina eest eemale peksta...

ja suvel nähtu põhjal tegi nii just karja kõige suurem isend... teised suutsid suhteliselt rahulikult ninapidi koos syya...
kutsikas
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas jorr »

Seda põssade toidu juurest minema ajamist olen ise ka näinud,kuid kas oled kindel,et need olid just selle emise põssad,kes neid kõrvale tõrjus.Kui suurem kari,siis maksavad seal ka karja seadused ja need tehakse põssadele kindlasti selgeks.Muide,kui tavaliselt kõik vaikne,siis just põssad need esimesed toidu juurte tulijad.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas sooviku »

Soo,nüüd on mingid jobud avastanud metsakaamera asukoha :evil: .Eile ajas üks mobiiliga rääkiv vend sead söödalt minema.Pildid on metsakaamera foorumis üleval.Ega nüüd enam rahu pole. :(
Naine võib olla,koer peab olema!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas kakuke »

Nüüd ma sain teada, et miks noored mehed silmad punnis seda seakaamerat vaatavad. ;)
Manused
Kaamera.jpg
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas TiitR »

kakuke kirjutas:Nüüd ma sain teada, et miks noored mehed silmad punnis seda seakaamerat vaatavad. ;)

Päris hea moment tabataud (y) :A
Vasta