Foorumlaste koprajaht vol.3

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Eik »

Foorumlaste jahid ongi läinud kord-korralt luksuslikumaks, esimene faasanijaht Taageperas tuleb meelde, vana palkonn, peatäis sai põrandal välja magatud, hommikul hambad õllega puhtaks loputatud ja kodu poole kadjama. :D
Palju sellest magamisest seal ikka välja tuleb, mina olen rahul kõigega.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas gunnar »

zakslane kirjutas:Foorumlaste jahid ongi läinud kord-korralt luksuslikumaks, esimene faasanijaht Taageperas tuleb meelde, vana palkonn, peatäis sai põrandal välja magatud, hommikul hambad õllega puhtaks loputatud ja kodu poole kadjama. :D
Palju sellest magamisest seal ikka välja tuleb, mina olen rahul kõigega.


See oli 1 karm koht. Kui eelõhtal Veixiga kohale jõudsime olid majaseinad seepoolt jääs :D Kütmise tulemusena täitus maja rõske niiskusega. Hea et 7 tekki kaasas oli... Aga elamus senini unustamatu. Jõime rummi ja sõime jahisaadusi. Super !
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas kakuke »

No mis seal majaseintest rääkida, kui ma peale teisi lõpuks sauna jõudsin oli saunapõrand ikka jääs. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Pikk »

kakuke kirjutas:No mis seal majaseintest rääkida, kui ma peale teisi lõpuks sauna jõudsin oli saunapõrand ikka jääs. :D



vedas sul siis kui ainult põrand jääs oli, esimestel meestel olla keris veel jääs olnud kui sauna läksid, aga kõige uhkem oli ikka see rebaselaip saunas ( peaks ütlema et olen igasugustega ja igasoleksus saunas käinud aga saunalava koos rebasega, mida tuli ülesse sulatada oli ikka ülemõistuse)
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Eik »

Feen, uuuu.....palgapäevad käes, pane rahakogumine käima, siis näeb palju tulijaid kokku saab. :D
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Feen »

nunii, ma uurisin natuke jälle asju ning leidsin alternatiivse koha. Kambjas. Olemas hotell, ööbimine 250 krooni inimene, linade vahel. Olemas restorani, sauna jms osa. Saame sauna ja peosaali 4500 raha eest. Kopraid saab kohapeal nülgida, jahist tulles võime kohapeal riideid vahetada ja keegi ei vaata viltu. Pidu peab olema muidugi selline nagu ikka, asju ei lõhuta (mina vastutan), korda hoiame ka (nagu ikka) ning ongi olemas kõik selleks, et tore üritus tuleks. Söögi saame ise teha, alkoholi saame ise kaasa võtta (kui ma ei eksi, on võimalik ka kohapealt osta... seda siis küll nö restoranihinnaga). Ööbimiskohtasid on u 40. Ööbimine eraldi arvestuses ning mitteööbijad ei kanna neid kulusid.

Paar päeva mõtisklust ja siis tuleb valida 1 neist kahest kohast, mis välja pakutud (või leiab keegi mõne veelgi parema variandi).

Ja veel, arvestades, et me neist kahest kohast ühe võtame, siis kulusid on mõlemal kas siis 4000 või 4500 (lisandub veel tuusik ja söök ja ehk miskit veel), hakkan eelbronnitasu korjama. See summa ei sisalda ööbimist ning sellele võib lisanduda muid kulutusi, millest siis natuke enne ürituse toimumist teada annan ning millega arveldame kohapeal. See sõltub küll kohaletulijate arvust, aga äkki ei lähegi miskit juurde, peale ööbimise.

Gediminas Jürjo
Hansapank: 1105451061
Summa: 200 krooni.


Ettemaks ei kuulu tagastamisele !

NB! Avaldage natukene arvamust ka, et kas jääme Kambja juurde või mitte (mulle see variant meeldiks isegi rohkem, aga homme käin ja vaatan koh üle).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas honkomees »

zakslane kirjutas:Feen, uuuu.....palgapäevad käes...

pea nädal palgapäevast möödas, eile sai kogunenud arvevirn ää makstud :shock:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas kalamees :) »

Feen kirjutas:nunii, ma uurisin natuke jälle asju ning leidsin alternatiivse koha. Kambjas. Olemas hotell, ööbimine 250 krooni inimene. Olemas restorani, sauna jms osa. Saame sauna ja peosaali 4500 raha eest. Kopraid saab kohapeal nülgida, jahist tulles võime kohapeal riideid vahetada ja keegi ei vaata viltu. Pidu peab olema muidugi selline nagu ikka, asju ei lõhuta (mina vastutan), korda hoiame ka (nagu ikka) ning ongi olemas kõik selleks, et tore üritus tuleks. Söögi saame ise teha, alkoholi saame ise kaasa võtta (kui ma ei eksi, on võimalik ka kohapealt osta... seda siis küll nö restoranihinnaga). Ööbimiskohtasid on u 40. Ööbimine eraldi arvestuses ning mitteööbijad ei kanna neid kulusid.

Paar päeva mõtisklust ja siis tuleb valida 1 neist kahest kohast, mis välja pakutud (või leiab keegi mõne veelgi parema variandi).

Ja veel, arvestades, et me neist kahest kohast ühe võtame, siis kulusid on mõlemal kas siis 4000 või 4500 (lisandub veel tuusik ja söök ja ehk miskit veel), hakkan eelbronnitasu korjama. See summa ei sisalda ööbimist ning sellele võib lisanduda muid kulutusi, millest siis natuke enne ürituse toimumist teada annan ning millega arveldame kohapeal. See sõltub küll kohaletulijate arvust, aga äkki ei lähegi miskit juurde, peale ööbimise.

Gediminas Jürjo
Hansapank: 1105451061
Summa: 200 krooni.

NB! Avaldage natukene arvamust ka, et kas jääme Kambja juurde või mitte (mulle see variant meeldiks isegi rohkem, aga homme käin ja vaatan koh üle).


kas Kambja kohta mingi lingi saad ka lisada?
julged teha, julge ka vastutada...
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Eik »

250.- eraldi ööbimise eest on väga OK ja mahume puha ära ka, mina Kambja poolt.
Kui 23 inimest on 200.- ära maksnud, siis on saun ja peoruum juba käes, ilma söögita. :D
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas rajaleidja »

Kui 20+ inimest ööbima jääb, siis tuleks vist kambja variandi kasuks otsustada jah. Omal mugavam.
Mis ajaks peab peopaiga kinni panema ja Kambja puhul ka ööbijate arvu teatama?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Feen »

Kambja puhul ei pea ööbijate arvu teatama. Pilte hetkel kusagil ei ole. Tegemist alles arendatava objektiga, kus peaks kõik suhtvalmis olema, aga mõningad kooskõlastused vms vist saamata. Igatahes, koht on valmis ning seda saab mõningase tutvuse kaudu üürida :) Sealt ka soodne ööbimishind (mis muidu selliste tubade kohta peaks sinna 500-700 kanti jääma). Hommikusöögi, ja söögi üldse, teeme ise. See peaks kenasti sinna 200 sisse mahtuma. Kui tulijaid nõks veel, peaks ka tuusiku sinna 200 sisse mahutama.

Ahjaa, kuna Kambja kohale on hetkel plaatitud kohtadest mõned jahimaad lähemal, ehk annab läbirääkimiste käigus mõne jahipaiga ka ligemale tekitada (vähemasti peaks olema Honkomees seal jahimees, kus me esimeses koprajahis nende üleujutatud lohkude juures passisime ning Annaliisa ju Kambjas jahinaine).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Eik »

rajaleidja kirjutas:Mis ajaks peab peopaiga kinni panema ja Kambja puhul ka ööbijate arvu teatama?


Ma saan aru, et Kambja poolt otsustades pole ööbijate arv eriti tähtis, kuna ööbimise maksab igaüks ise, küll aga oleks kena teada kelle seltskonnas napsi võtmiseks läheb. :D
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas aivar00 »

Sa ikka küsid kelle seltskonnas :lol: - mina arvan, et jahikobraste seltskonnas. Igastahes Kambja tundub hää mõte olevat-seega panka vaja minna.
ikka lõbusalt
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas tony »

Mina kah Kambja poolt.
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Kah Kambja poolt, meil Honkomehega lähemal tulla kah :lol:
Vasta