Foorumlaste koprajaht vol.3

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Kristi »

Olen Kambja poolt (ammu enam ei viitsi magamiskotis ja põrandal magada).
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas gunnar »

Kah Kambja poolt, teeme üks kultuurne praznik !
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas kalamees :) »

Mulle sobib ka Kambja :)
julged teha, julge ka vastutada...
Kasutaja avatar
BA
Postitusi: 64
Liitunud: E Aug 29, 2005 3:20 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas BA »

Nagu armastab Hundisilma talu peremees öelda "TEHTUD". Mul ettemaks tehtud. Kui enamusele sobib kambja, siis ka mulle.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Eik »

Ohoo, 18 jahilist juba "rohelised"!! :D
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas mustlesk »

Tuleksin ise ka väga hea meelega kopraid kiusama, aga kuna minu tööandja arvab juba kaks kuud, et töölistele pole vaja palka maksta,siis see hetkel väga kahtlane. Kui on mingeid positiivseid muutusi, siis tulen ikka kui veel kohti on.
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas pri:t »

Oleks isegi võib-olla tulija, ent ei oska hetkel (ega julge) väga pikalt midagi ette ennustada, kuna tegemisi jagub (liiga palju kohati). Ehk kui asi selgem ja kohti veel on saab end lisada?!
Mine metsa!! ;)
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas rajaleidja »

Tegelikult tahaks ise ka teada, millal registreerimine lukku läheb. Omalgi üks tuttav, kes veel ei tea täpselt, kas saab tulla või ei. Nii et Feen, millal nimekiri lukku läheb?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Feen »

40 ööbijat on piir. Võimalik, et saarlased tulevad ka (sõltub jääoludes ning mõnest faktorist veel...). Võimalik, et Andres tuleb oma taksiga (kui jää kaob ja ta äkki Sõrve kalale läheb, siis ei tule). Seega, kohtade osas on läbirääkimiste küsimus, aga eks neid leiab ka (enamus jahiseltsidega on läbirääkimisi peetud, pean ülejäänutega suhtluse samuti ette võtma).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas honkomees »

mina näituseks pole 99% ööbija, võib-olla on teisigi selliseid osalejaid
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas rajaleidja »

Ööbimisega peaks asi selge olema: Kes jääb ööseks, maksab kohapeal ööbimise ja ette registreerimist seal vaja ei ole.
Aga Feen, millal sa pead tuusikud ära tooma? Kui erinevate seltside maadel jahitsemine, siis pead enne tuusikud välja võtma või saad igast seltsist hunniku tuusikuid? Tuusikute pärast tegelikult mul see registreerimise tähtaja küsimus tekkiski.
Gustaf
Postitusi: 52
Liitunud: K Veebr 22, 2006 8:06 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Gustaf »

Kuidas kohtadega veel on, kas mõni koht on vaba?
Palju see jant umbkaud kokku makma läheb?
oleks huvitatud!!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Feen »

Ma mõtlesin, et öösel logima ei hakka, aga ikkagi juhtus.... homme nõks parem ülevaade asjast. Lühiinfo selline: ööbimiskohtasid hetkel 34 (9 kahest ja 4 neljast tuba). Olemiskoht on täiesti vahva, toad on ka igati head. Jama selles, et lätlased kolisid kodumaale majandusraskustega siplema ning köögi sisustuse võtsid suuremalt jaolt kaasa. St, et kahe jahi vaheline krõbin tuleb kohvilauana Kambjas, õhtuks vaatan juba toitlustust (võimalik, et saame soodsa hinnaga toitlustuse). Hommikusöögi tegemiseks (puder ja siis mitte soojad lisaasjad) saab pisema pliidi (ilma ahjuta). Täiesti hull lugu, aga kohapeal käies ununes sauna teema täiesti ära... hommikul uurin seda asja ka.

Alkohol, saame ise kaasa võtta, kohapeal on võimalik mingis koguses õlut saada... 17 eq Prem (muud õlut ei võta vast), 30 eq eest saab restoranipudeli veini (pisike pudel) ning liviko gin on 80 eq... muus osas lubati hinnakiri sättida, alkoholivalik hetkel suur ei ole, aga midagi ikka, rummi ja viskit ka. Igatahes, piisavalt vast, et laisemad (nagu mina) kohapealt saaks võtta või need, kel puudu jääb ka.

Hommikul koristame ise peoruumid ära.

PS. Küss oli sel teemal, et kas juurde saab, veel saab. Ööbimise teemal palun mulle teade saata, kes kindlasti tulevad, teen nimekirja, toad jagatakse mingis osas ette ära, edasi läheb juba sel teemal, kui ööbimissoovijaid on rohkem kui voodeid, et magamiskott... 200 eq ööbimine. Põhiliselt ongi limiteeriv faktor ööbimiskohtade hulk. Jahikohtade teemal kävad läbirääkimised (hetkel maru kiired ajad, aga homme olen kindlasti targem).

Ahjaa, kell 15.00 võiks urujahist tagasi olla, võtta kohvi ja küpsist, ja kell 5 oleks mõistlik aeg liikuda varitsusse. Nii mõnestki jahimaast on olemas kaart... arvatavasti tuleb printida jahilistele natuke miskit kaasa ka, et koht ikka üles leitakse (ärge toole unustage, jahis võib olla hea istuda). Arvatavasti teen suuremas osas eeljaotuse ära. Kuna kaasatavatest jahiseltsidest on enamikest (loodetavasti kõigis, kui Annaliisa ka ikka tuleb ;)) kohalik jahiline osalemas, siis eks ma kasutan neid natukene ära ka, jahiliste paika juhatamisel. Kui võimalik, siis kaasame rohkem pidukoha ligidal olevaid jahipaikasid ning edasi hakkame hargnema kaugemale, vastavalt kohtade headusele.

Ülejäänud teemadel siis homme (ja kui homme ei jõua, tulen esmaspeval jälle arvuti ligi ning kriban siis).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Feen »

Ikkagi veel, umbkaudne kulu.

Koht läheb maksma 4500. Selle sees ruumid... ma nüüd loodan, et saun ka ikkagi olemas, vastasel juhul paras jama ja peaks hinda alla kauplema). Ma hetkel veel ei tea palju tulijaid on, aga sinna on kulusid u 150-200 krooni. Suht kindlasti alla 200. Jääme selle 200 krooni juurde, see ju makstud, siis selle eest on koht, lõunane kohvilaud ja hommikusöök (ps, grilliiseks võib miskit kaasa võtta, äkki tekib hommikul tahtmist, viitsimist ja aega). Tuusiku peaks ka selle 200 raha sisse paigutama, va Emajõele tuusik, see on natukene kallim, võimalik, et jõel surfajatele läheb 25 eq juurde. Ok, kindel kulu on ööbijatel, 250 krooni inimene. Ja kui saame toitlustuse ka, siis see on max 100 krooni juurde (selgub homme). Loodetavasti saab 550 eqga hakkama + kohaletulekukulu + alkohol vms... kui tulijaid on rohkem, siis läheb asi natukene odavamaks. Täpsem matemaatika uuel nädalal.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas vallo »

Feen, palun värvi mind roheliseks, kevad tulekul.
Vasta