Foorumlaste koprajaht vol.3

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas honkomees »

Innustunult foorumlaste jahist ja uudisest, et ka meie maadelt on pühapäeval üks kobras ära lastud (ise pühapäeva pühendasin peaparandamisele) ning sellest et tänahommikuse vihma ja päevase päikese tagajärjel sulas ka meiekandi lumevaip nii 10-15 cm paksuseks ning kohati ilmusid põldudele mustad laigud, suundusin koprajahile. Tiigist jäi puudu mõnikümmend meetrit kui Niva 4 ratast vajusid sildadeni mutta. Järgmised 2,5 tundi pühendasin tunkimisele, vintsimisele ja okste raiumisele ning sain mõne meetri tagasi sõidetud. Seejärel kulutasin veel tunnikese traktoristide läbihelistamisele ja pool tundi traktori ootamisele ning äsja (22.30) jõudsin tagasi - koprast pole mingit infi :lol: aga õlu on hää.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas gunnar »

rajaleidja kirjutas:
gunnar kirjutas: Muideks, on olemas küllalt põhjalik videomaterjal sellest kuidas rajaleidja vapralt tammi lammutas ja meie tema õpetamisega kontimurdvalt palju vaeva nägime :D

Ma kardan, et seda teksti, mis seal üldiselt kuulda oli, ei sünni küll teiste kõrvadel kuulda. Aga võibolla läks ka õnneks ja see ei jäänud peale :lol:


Ei ole seda õnne, ma luban :D Eks kui aega saan panen mingi asja sest videost kokku.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas vallo »

Üldiselt siis niipalju, et pole ennem madratsiga Emajõel jäätükkidega võidu sõitnud, püss kaasas ja süda värisemas. Vaene kobras kaotas oma elu ebavõrdses võitluses. Ta võitles vapralt ja paljud jäävad teda meenutama hea sõnaga. Pea sai juba esmaspäeva lõunaks pohmellist üle ja haudub uusi plaane ja vägitegusid.

P.s Kui naiste arv sellise kiirusega foorumi üritustel kasvab , siis tuleb peagi luua foorumi oma naisektsioon. :mrgreen:
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas annaliisa »

ähh mis teil meite pihta on :D
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas kakuke »

Kuna naised on meestest juba kord tugevamad siis mehed lihtsalt kardavad alla jääda e. ebavõrdset konkurentsi. ;)
Vallo murest madratsiga jäätükkide vahel ei saa üldse aru. Mul oli kord hea juhus, kus olin ka madratsiga keset emajõge naisega ja siis nagu kiuste helises telefon. Räägin ma lõbusalt juttu ja kuulen, et mingi mürin tuleb, mõtlen ise, et maanteeni jupp maad, et ei tea mis see on ja siis järsku kargas kurvi tagant kiirelt välja tiibur ja seda oli terve jõgi täis (väga kiirelt liikus). Ma arvan, et kui BA ja rajakaga oleks sama asi juhtunud, kui kobrast nägid siis nad oleks kindlasti suure hooga koprast möödagi põrutanud ja jupp maad mööda maadki veel inertsist aerutanud. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Kristi »

vallo kirjutas:P.s Kui naiste arv sellise kiirusega foorumi üritustel kasvab , siis tuleb peagi luua foorumi oma naisektsioon. :mrgreen:


Et foorumi jahinaised teeksid oma jahiüritused ja teie jahtidesse ei tuleks või :D ?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas kakuke »

Kristi, kus pildid? :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Feen »

Ma polegi veel miskit pajatada jõudnud. Ega mul palju muud lisada pole. Tore nagu ikka (loe - seltskond oli super nagu alati). Jahis saime 3 kährikut, esimene tuli metsast kui Tobi korraga kadus ning minu kartus, et aetav objekt on siga, ei osutunud tõeks. Aihn jõudis kõikse ennem kährikuni ning tegi sellega sotid selgeks.

Kobrastega läks nii, et luure oli kohati mul nigelalt tehtud. Paremini sai tehtud ühe jahimaa peal, aga kuidagi sai nii, et külalislahkus polnud piiritu ning mujalt mehed kas ei saanud koprarikastesse kohtadesse või hoiti üldse jahimaadest eemale ning tulemuseks see, et Kakuke tuli auga asjast välja ja lasi vähemalt kopra ära, ülejäänud kohalikud ainult said sellega uhkustada kui palju kopraid keegi nägi ja laskmata jättis. Ses suhtes muidugi miskit hõisata pole, aga eks iga üks teab kuidas oma jahimad ja loomi majandab. Enda jahimaal ka selline paha olukord, et loom liigub hilja (BAga nägime öösel... nii 1 paiku, hulga kopraid, jahiõhtul ei tulnud neist ükski õigel ajal välja, eile öösel olid loomad jälle olemas, aga ka sinna kella 2 aega langes nende liikumine).

Nõo maadel lasti ka looma, kuid see kobras jäi kadunuks.

Honkomehega jahis käies said selgeks tema kurvad postitused foorumis, nii oligi, ei mingit lootust kobrast näha. Jõudsime suht vara tagasi, ning minu üllatuseks olid Annaliisa ja Rebusk oma positsioonilt tagasi mingi 1,5 tundi varem kui jahiks vajalik oleks olnud ning hõivasid sauna (koos teiste naistega). Ma imestasingi nende varajast jahti minekut vaadates, et kuidas nad nii kaua viitsivad, aga naiselik tarkus on vägev. Loodust saab varem nautida ning õigeaegne ilmumine võimaldas sauna hõivamist.

Nii, olgu kuidas selle õhtuse jahiga on (järgmine kord võiks urujahile keskenduda ning pärast seda asuda selle va puskari joomise juurde), loodus oli kaunis ning kevad oli täies mahus kohal. Napsu ja nalja nagu alati. Kahju, et paljud tulla ei saanud (isegi need kes ennast reganud ja ettemaksugi teinud). Endal oli eelmisest ööst kole uni kallal ning kell 1 kustusin ise ära (siit moraal, tuleb varem napsu võtma hakata ja õhtul püss rahule jätta).

Järgmiseks on juba ka mõned mõtted peas, aga eks nendest siis juba sügise poole.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas jahe »

gunnar kirjutas:Pildid hetkel tiksuvad üles minna : http://picasaweb.google.com/GunnarSoosaar/FoorumiKoprajaht?feat=directlink

Jahe ja Vallo sooritavad paaril pildil müstilisi liigutusi, aga eks nad ise vast seleta täpsemalt :D

Einoh mis siin ikka kommentaarida see ju puht tai-tsi :)
243win
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Kristi »

Pildid on siin: http://pilt.delfi.ee/album/118950/
Parooliks: foorumijaht

Üks muhedamaid pilte on see, kus kobras on kõdistamise tagajärjel hinge heitnud :)
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Eik »

Oeh....omal ka tervis nüüd juba nii hea, et kannatab paar tänusõna ürituse kiituseks siis kribada. :D
Üritus, nagu foorumi üritused ikka, tasemel. Tänud kõigile osalejatele meeldiva seltskonna eest.
Hädasti oli sellist "mahalaadimise" üritust vaja, mõni tund rassimist ja siis 2 päeva erinevaid vedelikke manustada, et veekaotust tasa teha. :D
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Feen »

Omalt poolt muidugi veel suured tänud kõikidele jahiseltsidele, kes selle varitsusjahi osa toimumise võimalikuks tegid ning kõikidele kes osa võtsid.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jaan900
Postitusi: 11
Liitunud: T Mai 17, 2005 5:55 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas jaan900 »

Tänud ka minupoolt selle toreda ürituse korraldajatele.
Osa pilte leiab veel siit: http://pilt.delfi.ee/album/118965/
parooliks on: jahile
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Loen siin, et tore üritus oli (y) Kahju, et ise tulla ei saanud :( Ilmataat ainult pisut nöökis rahvast ja sooja ilma nii kaua tagasi hoidis. Ehk järgmine kord klapib paremini :P Korraldajatele jaksu ka edaspidiseks :!:
Ainuke lohutus omal, et parajalt pipra ja soolaga praetud värske seamaks ka päris hästi maitses :wink:
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Foorumlaste koprajaht vol.3

Postitus Postitas Feen »

Vaatan pilte ning... ainult päevasest jahist on pilte. 3 fotograafi ning selline tunne nagu oleks esimese õlle avanemisega kaamera kotti ära pakitud :)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta