Palun võtke jahilikmeks.

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Kasutaja avatar
sibiri
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 31, 2005 3:32 am

Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas sibiri »

Tere.
Mehed,minul on küsimus ida-virumaa jahiseltside kohta.
Kuus saab(on vabat kohat)jahiseltsi likmeks?Кäisin urimas üle kolme kohta,ja ainult kuulen meile inimest ei ole vaja.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas jorr »

Jah,ega võõrast naljalt ei taha keegi oma jahtkonda juurde.Jahil juhtub mõndagi ja pole ju teada,mis mees ise oled?Meie seltsil kohe klubi poolt nõue,et kui keegi lahkub ja koht vabaneb,siis aint võib uue võtta.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
sibiri
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 31, 2005 3:32 am

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas sibiri »

Meie seltsil kohe klubi poolt nõue,et kui keegi lahkub ja koht vabaneb,siis aint võib uue võtta.[/quote]

See sõna vabaneb,mulle juba kõrini,no ikka hakkan otama "valge laiva" või paremini ise otsin seda vaba kohta mõne teisel laival.
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas karet. »

Tere meil omalgi palju mehi ja noori tuleb palju peale võõral väga raske liikmeks saada (ma tartumaalt sorry).
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas sammal.habe »

seda, et "klubi" või kes iganes saab MTÜ-le ette kirjutada, keda ja kuipalju liikmeks võtta, on raske uskuda.
küll aga võib MTÜ ise otsustada et ei vaja rohkem liikmeid. meie JS viimasel üldkoosolekul sedasi otsustatigi, et uusi liikmeid võetakse juhul kui liikmeskond langeb alla teatud numbri. erand tehakse praeguste liikmete lastele.
Kasutaja avatar
kaarelj
Postitusi: 70
Liitunud: E Dets 22, 2008 9:32 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas kaarelj »

Kui ei võeta ja tahad hirmsasti jahti pidada sis üks variant on seltsi käest tuusik osta, ja suurulukijahti saab ka kindlasti rahaeest;)
Kasutaja avatar
sibiri
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 31, 2005 3:32 am

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas sibiri »

kaarelj kirjutas:Kui ei võeta ja tahad hirmsasti jahti pidada sis üks variant on seltsi käest tuusik osta, ja suurulukijahti saab ka kindlasti rahaeest;)


See on hea variant,olgu ni.
Minu suur äitää.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas andrus »

See ongi vist rohkem selline onupoja poliitika,et kui ühtegi head tuttavat ees ei ole siis on suht raske liikmeks saada ja seda ei juhtu ka esimese aastaga.Ega ei tahaks endagi seltsi meest lihtsalt võtta,kõige pealt vaja ikka selgusele jõuda kellega tegu ja palju selgub ikka paraku ka siis kui on pärast jahte lastud natukene kesvamärjukest.Ei ole lihtne saada lihtsalt niisamaliikmeks.Elu paraku on selline,tutvus maksab.Olgu see nii ülekohtune kui tahes aga niisama lambist ei taha keegi võtta omale liikmeid.Meil võetakse alguses toetajaliikmeks(maksab natuke rohkem kui liige ja omad piirangud jahiga seoses)peab olema siiski keegi kes mõne hea sõna kostab,siis kah paar aastat ikka vaadatakse mis mees on ja siis otsustatakse.

Nii,et mõtle kõik oma tuttavad ja tuttavate tuttavad läbi uuri,puuri ja kui ikka kasu ei ole siis on alati võimaluseks RMK.Kalli võitu on aga kes ütles,et jaht peab odav olema.Ja kas sa Ida-Viru Jahindusklubist ei ole uurinud,äkki saavad nemad aidata.Ja ära helista!!!Mine kohale,näost näkku rääkides saavutad alati paremaid tulemusi.Oi kui lihtne on telefoni öelda EI.
Edu otsingutel.
jahismurf
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas Pikk »

jorr kirjutas:Jah,ega võõrast naljalt ei taha keegi oma jahtkonda juurde.Jahil juhtub mõndagi ja pole ju teada,mis mees ise oled?Meie seltsil kohe klubi poolt nõue,et kui keegi lahkub ja koht vabaneb,siis aint võib uue võtta.



Jorr kui ma ei eksi siis kuulute ju tartu klubi alla. Klubi poolt nüüd küll mingit piirangut ei ole, meil võeti see kevad kolm meest liikmeks, arvan et oleme vist nüüd suurima liikmete arvuga selts klubis ( eriti kui seda jahimaa arvestuses võtta) aga kolhoosis on ka tore olla :twisted:
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
sibiri
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 31, 2005 3:32 am

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas sibiri »

andrus kirjutas:
Nii,et mõtle kõik oma tuttavad ja tuttavate tuttavad läbi uuri,puuri ja kui ikka kasu ei ole siis on alati võimaluseks RMK.Kalli võitu on aga kes ütles,et jaht peab odav olema.Ja kas sa Ida-Viru Jahindusklubist ei ole uurinud,äkki saavad nemad aidata.Ja ära helista!!!Mine kohale,näost näkku rääkides saavutad alati paremaid tulemusi.Oi kui lihtne on telefoni öelda EI.
Edu otsingutel.


Suur,suur äitää.
Sajand elada ja sajand õppima.(vanas. inimene õpib surmani)
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas Metslane »

Minu meelest on Eesti Jahimeheski kirjutanud, et ääremail on probleemegi meeste arvuga. Suurte linnade ja asulate ääres olevatel jahimaadel on ka suurem tahtmine. Vaata mõnd kaugemat kohta. Meilgi tulevad mehed üle 40 km kauguselt jahile. Rääkimata, et mõned mandri mehedki (kes käivad üksikud korrad aastas jahil). Iga algus on raske.

Kui su nimi ikkagi seltsidesse üles märgiti, siis lootus ju on. Igal seltsil on omad veteranid hingekirjas.
Aim small, miss small!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ja ei tea millise reegli vastu ma nüüd jälle eksisin,et postitus kustutati :?: Kas on väga suur patt kui inimene on muukeelne ja seda julged temalt küsida? Au temale ,kui ta seda on ja eesti keeles ikkagi kirjutab ,samas on siin nähtud mehehakatisi ,kes oma emakeelt pole suutnud mingilgi tasemel selgeks õppida! Samas küsiks muretsejalt,et kus sa senini hingekirjas oled olnud,või on mõned jahinduskursused just äsja lõppenud?
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas kalamees :) »

no 40km pole veel mingi maa. Mina näiteks käin 260km kaugusel jahil :D. Muidugi ei saa nii tihti käia kui kohalikud mehed, kuid parem see kui mitte midagi.
julged teha, julge ka vastutada...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas honkomees »

kalamees :) kirjutas:no 40km pole veel mingi maa. Mina näiteks käin 260km kaugusel jahil.
ka meil on neid pääliina mehi, kes ligi 300 km maha sõidavad ja Tartust käijad (100 km) on ikka praktiliselt igal jahipäeval kohal. Ega vahemaad takista, ikka tahtmise puudumine
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Palun võtke jahilikmeks.

Postitus Postitas gunnar »

honkomees kirjutas:
kalamees kirjutas:no 40km pole veel mingi maa. Mina näiteks käin 260km kaugusel jahil.
ka meil on neid pääliina mehi, kes ligi 300 km maha sõidavad ja Tartust käijad (100 km) on ikka praktiliselt igal jahipäeval kohal. Ega vahemaad takista, ikka tahtmise puudumine



Olen mõõtnud, mul ukse eest seapukki 89km :D
Vasta