Linnaloom

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Linnaloom

Postitus Postitas Beretta »

Käisin täna õhtul koeraga jalutamas Pirita Kosel Botaanikaia kohal nn Pätsu haua juures Pirita jõe kaldal. Vees näritud pajuoksad- kas vool toonud kuskilt? Ei, kohalik poiss. Harvesteri käima pannud pajuvõsa kallal Botaanikaia territooriumil. Palmimajani meetrit 200. Ehk seal midagi maitsvamat saada? Tartus vist mõni aastat tagasi ründasid Ülikooli botaanikaaeda.
Kõrgest liivakaldast ülesronides leidsin kitsejägi. Metsakalmistu värskelt kaetud toidulauaga ju siin samas.
Grumpy old man
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Linnaloom

Postitus Postitas sammal.habe »

kah linnaloom: nädalapäevad tagasi Rebase paadisadamas tuli väike loomake ligi ja jäi saapanina peale istuma. julge tuhkur oli, sadamakassidega sai hästi läbi ja lasi ennast kenasti kätte võtta. õnneks oli mul proua kaasas, kes oli kuulutust näinud et kellelgi kodutõhk kadunud. saimegi loomade varjupaigast telefoninumbri ja saigi tõhukene Karlovasse perenaisele tagasi. oli pea nädala omapäi linna peal olnud.
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Linnaloom

Postitus Postitas Priidik Õun »

http://www.hot.ee/sillutaja//DSC00074.JPG

Tallinnastunud kobras a.2006
Botaanikaaia palmimajast 1km kagus.
Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
Grouse
Postitusi: 85
Liitunud: T Aug 16, 2005 4:23 pm

Re: Linnaloom

Postitus Postitas Grouse »

On saanud ka Viimsi poolsaarel põdra peibutust harjutada ja edukalt :wink:
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Linnaloom

Postitus Postitas Ain Aavik »

Nuuhh sääl Tammneeme taga metsas olen ma kohanud omal ajal, kui sääl päälinnas tööl sai käidud väga huvitavat floorat ja faunat - põdrad, sead, kitsed ja muud loomad olid enamuses esindatud, nii imelik, kui see ka polnud, kuid sellest on juba kümme aastakest tagasi, kui säälkandis sai õdanguid ja öösid veedetud ja mööda metsi kolatud ...
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Grouse
Postitusi: 85
Liitunud: T Aug 16, 2005 4:23 pm

Re: Linnaloom

Postitus Postitas Grouse »

Eelmise aasta sügisel kohtusin ise põtradega, jälgi on näha pidevalt, aga sigadest olen viimastel aastatel ainult jutte kuulnud.
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Linnaloom

Postitus Postitas Priidik Õun »

No nii, täna hommikul mõni minut peale seitset, põder 550-600m teletornist idas.Botaanikaaia poolt tuli ja sinna tagasi ka läks.
7,5 kuune laika andis õues märku.
Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Linnaloom

Postitus Postitas vollifedja »

Uugamets! Kogu see" floora ja fauna" siiani Tammneeme metsas esindatud,olemas!Ka sead ja julged kitsed...rebastest rääkimata-viisid vana taksi eest toidukausi metsa....kui noortega ära oleme, käivad hoovil peremeest mängimas..Ja põder sõi maasikapealsed ära...(meil aeda pole)kuhu need metsloomad ikka minema peavad, kui nende maadele on "külad" ehitatud?
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Linnaloom

Postitus Postitas Beretta »

Tegin täna koos koeraga räätsamatka Paljassaares. Lisaks rebasele, halljänesele ja nugisele on sinna ilmunud seakari. Jälgede järgi 5-6 looma. Eraldi liikunud kuldil muljetavaldav jälg. Et spanjel seajälgede peale leili ei lähe, siis nii nad sinna roogu kuskile jäidki.
Grumpy old man
K-Oliver
Postitusi: 36
Liitunud: E Dets 10, 2007 10:21 pm

Re: Linnaloom

Postitus Postitas K-Oliver »

Minul tänaööse käinud põder aias jalutamas,ning otsustas ka keha kergendada,vilksas ka naabri aeda,ning sealt edasi jäljed kaovad :( ,kahju ,et looma ennast ei näinud.
Asukoht:Tallinn,Nõmme Hiiu staadioni kõrval. :D
pano
Postitusi: 150
Liitunud: E Veebr 01, 2010 9:43 pm

Re: Linnaloom

Postitus Postitas pano »

mul sõber ei ela küll päris pealinnas, kuid siiski elab päris tihedalt asustatud asulas ja põder on seal sage külaline. ka seda tiirutavad ümber maja. tal laika aias ja oi oi küll see teeb alles kisa :D
Koertega on jaht!!!
Vasta