Külakoerad

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas andrus »

Sai siis täna suheldud piirkonna politsei ametnikuga,kes osutus väga abivalmis meheks. Samuti üritasin leida "kontakti" koera omanikuga. Sealt sain aga vastuseks,et ma mingu põrgu.....tema koer pole kunagi kedagi rünnanud ja me kõik valetame.Tema koer ainult tahab mängida.Ta olevat 50a juba laikasid kasvatanud ja pole kunagi probleeme olnud,et läheks mõnele koerale kallale.Ta pidavat kohe mu jahipealikule helistama ja küsima mis inimene ma selline olen,et sedasin valetan. :lol:
Ju me siis eile 5kesi nägime luulusid. :lol: :lol:
Ma ei viitsinud seniilse vanamehe lolli möla enam kuulata ja lõpetasin kõne.
Natuke aega hiljem sain kõne oma naiselt kellele olla see lapselaps helistanud ja eilsest rääkinud.Naised rääkisid asjad sirgeks ja lubati,et enam koera lahti ei lasta.Elame näeme!!!
Fakt on see,et kui oma õule veel seda koera näen irevil hammastega siis....ja otsus ümbervaatamisele ei kuulu. Külas jooksmas näen ilma järelvalveta teen politseile avalduse. See piirkonna ametnik võttis teemat täie tõsidusega ja andis selgelt mõista,et tema oma piirkonnas selliseid jamasid ei talu.
Tegemist on siiski suvilate piirkonnaga ja ikka lapsed jooksevad kes ei pruugi võõra koera ohtu tajuda,inimestel lemmikud kaasas,mis iganes.Saan aru,et koera vaja jooksutada jne. aga iga asi omas kohas ja omal ajal.
jahismurf
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas aivar00 »

Loodan, et asi nii ka lahenduse leiab. Selle avalduse tegemisega on ka nii, et kui avaldaja nõuab menetluse alustamist, siis pädev ametnik peab ka menetluse alustama. Menetluse alustamine tähendab aga automaatselt süüdlase karistamist. Ainult otstarbekuse kaalutlustel või tekitatud kahju hüvitamise korral on võimalik lõpetada ilma karistamata. Selleks võib olla ka näiteks leppimine (aga menetluse näol jääb andmebaasi jälg maha, et selline asi on olnud).
Siis ei saa ametnik väita, et rikkumine esmakordne.
Möönan, et tinatükk on kiireim ravim, kuid selle eest võib ise nn. Valneri taoliste abiga üleeestilises meedias minut aega kuulus olla. Sellepärast seda ei soovita. Samuti migit vastastikku sõimlemist - kõikide koeraomanike vabalt ringi jooksvad "Pitsud" on ju nii nunnud ja kunagi kellelegi liiga ei tee :twisted: .
Lihtsalt peab teadma neid variante kuidas ametnikud tööle panna :oops: ning probleem tsiviliseeritult lahendada.
ikka lõbusalt
Vasta