Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:
Vastupidi ollakse mõnikord liigagi abivalmid,et kohe häbi ilma midagi ostmata ära minna.

Jah kahjuks olen viimasel ajal sellist kohtlemist kohanud ainult Raplas Waldus ja ka Tallinna Küti äris. Kuidas mujal lood on ei oska kommenteerida, kuna nendesse lihtsalt ei ole sattunud. Kunagi käidud ka Jahipaunas ja Tartu Trapperis. Kui olen millegi vastu huvi üles näidanud olen ka ammendava vastuse saanud ja ostud ka sooritatud. Ülemistes olevasse jahipoodi aga ei astu sisse lihtsal põhjusel (kuigi see on minu kõige külastatavam kaubanduskeskus Tallinnas-õigem vast naise autojuhina). Endal aga vaja kuidagi aega parajaks teha ja peale toidupoe mul seal midagi teha ei ole- lihtsalt kui satud kauplusesse tavaliselt ikka õhtupoole, siis müüja kas on kellegi tuttavaga üle leti laskunud pikka vestlusesse, räägib kas telefoniga või siis askeldab lihtsalt lettide-riiulite vahel. Kuna mul aega on olnud tavaliselt palju ja mind on õpetatud teist inimest mitte segama, kui tal miskit käsil on, siis olen päris pikalt seisnud ühes kohas leti ääres lootuses, et mind märgatakse. kahjuks seda aga ei ole juhtunud... ja peale mitut sellist korda (olen maalt ja pika kannatamisega :lol: ) lihtsalt läinud kuskile kohvi jooma. Kui aga midagi tõesti vaja on olnud (viimati relva puhastusõli)- siis lihtsalt läksingi Jahipauna. Kui seda Tartu ja Peterburi maantee ringi vahel ei oleks, siis kindlasti külastaksin ka Jahipauna rohkem.
ikka lõbusalt
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas tony »

Beretta kirjutas:
tony kirjutas:ebaviisakalt pole minuga seal keegi käitunud?

On Sind üldse tähele pandud kui potentsiaalset kundet, kel võib ka kogemata mingi ostusoov olla? Ei ole abivalmidust kogenud (liigsest abivalmidusest rääkimata) nii et pole ka piinlik olnud raha loovutamata, tolerantselt lahkuda. Seda siis Ülemistest. Tartus käinud ei ole, loodaks et seal OK.


Tavaliselt ma poes kiibitsemas ei käi,ikka siis kui midagi vaja on.Seega olen potensiaalne kunde.Loomulikult on mõnel müügimehel omad veidrused,näiteks Ülemistes püüti mulle selgeks teha,et Norma on jama aga RWS seevastu see kõige õigem :roll: Mina ennast sellistest asjadest heidutada ei lase ja teen omad valikud enda soovide järgi.Samas hirmsasti kiidetud Valdus mind küll hästi ei teenindatud.Küsimuse peale,kas 45/70 moona hetkel saadaval on ümiseti midagi ebamäärast ja rohkem minust välja ei tehtud.Hetkel oli poes peale minu veel rahvast ja ju siis Valdul kiire oli.See selleks,ikka juhtub aga millegipärast tunnen,et sinna poodi mul rohkem asja pole.
tolerantne
Postitusi: 25
Liitunud: E Aug 03, 2009 4:57 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas tolerantne »

Taaw küsis:(Kuule tolerantne mis sulle makstakse selle promo eest või oled ise osanik).Selle teada saamiseks Taaw alusta uus teema sest siin avaldatakse tõesti arvamust Ülemiste Jagdhof-mitte kes kelle poolt kinni makstud jne.Jätan endale vabaduse öelda,et Sa Taaw oled küll :VS :VS :VS :VS
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas duma »

tony kirjutas:
Beretta kirjutas:
tony kirjutas:ebaviisakalt pole minuga seal keegi käitunud?

On Sind üldse tähele pandud kui potentsiaalset kundet, kel võib ka kogemata mingi ostusoov olla? Ei ole abivalmidust kogenud (liigsest abivalmidusest rääkimata) nii et pole ka piinlik olnud raha loovutamata, tolerantselt lahkuda. Seda siis Ülemistest. Tartus käinud ei ole, loodaks et seal OK.


... Ülemistes püüti mulle selgeks teha,et Norma on jama aga RWS seevastu see kõige õigem

Seda seal mulle ei öeldud et norma jama oleks aga räägiti mingit ebamäärast juttu, et norma kuuli õige hind peaks olema mitmeid kordi kallim ja nii odavalt kui seda Eestis müüakse nemad müüa ei saa+ norma hakkavat vaikselt turult ära kaduma. Seega sai proovitud seda gecco moona mis relvale ei sobinud ja BH anti vastus et normat on ja ei kao kuhugi.
duo on parem
Hiireviu
Postitusi: 6
Liitunud: P Aug 30, 2015 3:41 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas Hiireviu »

Hetkel seal poes relvad -50%. On keegi olukorraga tutvumas käinud? Kas on reaalne värk ja kuidas valikuga on?
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas kalur »

Tuttav soetas Benelli Argo 308win poole hinnaga.Siga rahul.
Hiireviu
Postitusi: 6
Liitunud: P Aug 30, 2015 3:41 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas Hiireviu »

Huvitab kas Sauereid ka valikus on. Endal vähe pikk maa niisama vaatama minna
freelander
Postitusi: 78
Liitunud: K Juun 11, 2008 12:21 am

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas freelander »

Mingi aeg seal oli -50, siis käisin vaatamas. Otsisin siledat. Kokkuvõttes oli sedasi, et seal poes oli 50 protsendise alega relv kallim kui mujal ilma aleta.
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas kalur »

Enamuse asjadega neil kipub tõesti nii olema aga 750euroga vaevalt uut Benelli Argot kuskilt mujalt saanud oleks. :D
freelander
Postitusi: 78
Liitunud: K Juun 11, 2008 12:21 am

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas freelander »

Äri lõpetatud? Pood kinni. Koduleht ei toimi.
kakk
Postitusi: 66
Liitunud: K Jaan 19, 2011 10:04 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas kakk »

Poleks mingi ime.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas Beretta »

Tõstsin teisest teemast siia:
Kes tahab, jõuab veel Deerhunteri lõpupeole: http://www.varad.ee/et/vallasvara?cid=17
Grumpy old man
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas Räven »

Enampakkumisele registreerimine algab 07.06.2017 kell 15:15 ja lõpeb 19.06.2017 kell 15:15.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas Beretta »

Vabandust. 05.06 kui postitasin oli veel aktuaalne.
"mina leidsin ja sina leidsid,
kes hooletu, jääb ilma."
Grumpy old man
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas Räven »

Ega seal midagi asjalikku polnud ka peale S&B torude
Vasta