Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
terasvasar
Postitusi: 1
Liitunud: P Jaan 24, 2010 8:03 pm

Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas terasvasar »

24. jaanuaril,pühapäeval käisin Ülemiste kaubanduskeskuses spetsiaalselt Jagdhofi kaupluses, sest tahtsin proovida CZ 750 S1 M1 vintraudset püssi. Paar päeva enne helistasin Jagdhofi ja küsisin, kas neil on see relv kohapeal olemas. Mulle vastati, et jah, laos on olemas ja tulge vaatama, kui soov on. Jõudsin pühapäeva hommikul kella 10 paiku. Kohapeal olev müüja ütles, et neil on püss laos, aga kuna ta üksi oli, siis ei saanud minna tooma, oli vaja oodata teist müüjat. Ootasin siis kaks tundi teist müüjat. Teine müüja tuli.Oli kiilaspäine ja jässaka kehaehitusega. Müüja oli väga ebaviisakas, kohe algul tundus, et ta ei tahtnud minuga üldse tegeleda.
Algul küsisin, kas saaks seda relva näha. Tema vastas, et see relv on olemas, aga ta on laos. Küsisin siis, et kas seda relva on võimalik täna näha. Tema vastas, et ei, seda relva ei saa täna näha. Küsisin, millal seda näha saaks. Tema käratas, et milleks te seda relva soovite? Vastasin, et soovin relva õlga proovida. Müüja vastas, et kui olete kindel ostja, laote raha lauale, toome relva mingi päev ära, proovite õlga ja ostate ära.
Selle peale mul viskas üle. Põrsast ikka kotis ostma ei hakka küll. Enne ostmist tahaks ikka relva näha ja proovida, mitte tüdinud müüja targutusi kuulata.
Tänu sellisele suhtumisele ostan selle relva kindlasti mujalt. Eestis on ka teisi selle relva edasimüüjaid.
enkidu
Postitusi: 61
Liitunud: R Mai 05, 2006 2:14 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas enkidu »

Isegi seal käinud ja tundnud müüjate poolseid "halbu võnkeid" :(
Ja näidistena olevate relvakappide uste avamine, et sisemust vaadata maksab seal a' 100 krooni :shock:
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas lant »

Mul oli Ülemistes vana aasta lõpus omaette elamus Meindl saabastega.Küsisin, kas need talvel libedad ka on ja ütlesin, et endal Sorelid.**** kus siis müüa kukkus hõiskama, et saa tuled siia sellist juttu ajama.See tehas on ikka üle kõige maailmas ja asub Saksamaal jne.
Ütles veel, et kas sa lähed poodi BMW vaatama ja küsid ka, et kas see on hea auto.Pööras siis otsa ringi ja marssis teise poe otsa, kuigi tahtsin veel midagi küsida. :D
Tulin sealt tulema ja enam sinna oma jalga ei tõsta.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas aivar00 »

Meindlid veel Trapperis vist olid müügis.
ikka lõbusalt
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas Raud »

Väga huvitav. Ma olen seal Ülemiste Jagdhofis ühe korra käinud. Käisin Rizzinit õlga proovimas. Müüa andis kohe proovida, ei olnud üldse ebaviisakas. Siis liikus jutt vintide peale ja müüa tõi välja 100000 eeki maksva vindi (rizini nitro express vist) välja ja lubas õlga proovida ja katsuda.
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas kormoran »

Raud kirjutas:
Väga huvitav. Ma olen seal Ülemiste Jagdhofis ühe korra käinud. Käisin Rizzinit õlga proovimas. Müüa andis kohe proovida, ei olnud üldse ebaviisakas. Siis liikus jutt vintide peale ja müüa tõi välja 100000 eeki maksva vindi (rizini nitro express vist) välja ja lubas õlga proovida ja katsuda.


Äkki oli see müüa, kes omanike käest peksa sai ?
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas Ats »

Ei tea kas juhus või mu vajadused väiksed, kuid ise olen sealt poest küll abi saanud (sattunud just omanike otsa).
Pole looma, pole probleemi!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas jorr »

Et müüa,või ikka müüja?
noorus on ilus aeg
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas kormoran »

Müüja
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas tony »

Olen tihti seda kauplust külastanud aga ebaviisakalt pole minuga seal keegi käitunud.Ei tea, kas on vedanud mul või on asi millegis muus?
tolerantne
Postitusi: 25
Liitunud: E Aug 03, 2009 4:57 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas tolerantne »

Täiesti ühte meelt eelneva kirjutajaga-külastatud pidevalt nii Ülemiste kui ka vahest Tartu Jagdhofi kauplust ja ei ole õnneks veel negatiivse suhtumise osaliseks saanud.Vastupidi ollakse mõnikord liigagi abivalmid,et kohe häbi ilma midagi ostmata ära minna.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas Beretta »

tony kirjutas:ebaviisakalt pole minuga seal keegi käitunud?

On Sind üldse tähele pandud kui potentsiaalset kundet, kel võib ka kogemata mingi ostusoov olla? Ei ole abivalmidust kogenud (liigsest abivalmidusest rääkimata) nii et pole ka piinlik olnud raha loovutamata, tolerantselt lahkuda. Seda siis Ülemistest. Tartus käinud ei ole, loodaks et seal OK.
Grumpy old man
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas jorr »

Tartus asub see kuulus kauplus siis Sepa turu kõrval uues majas teisel korrusel.Oli omal seal kurbi kogemusi,ning enam pole viimasel ajal külastanud ka.Sügisel sai sealt majast midagi otsitud ja siis astusin ka jahikauplusest läbi,kuid et mind eriti tõsiselt ei võetud,siis jätsin ostud tegemata.Üldiselt mind müüja suhtumine eriti ei huvita,kuid mõne padruni ikka oleks võtnud,kuid hakka nüüd mingi tühise padruni pärast müügimeest tülitama,kuigi maja ja ka kauplus paitis rahvast päris tühi olevat.Küllap oli ilma süü,selline vihmane keskpäeva aeg töönädala keskel.
noorus on ilus aeg
Taaw
Postitusi: 36
Liitunud: K Juun 20, 2007 8:49 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas Taaw »

tolerantne kirjutas:Täiesti ühte meelt eelneva kirjutajaga-külastatud pidevalt nii Ülemiste kui ka vahest Tartu Jagdhofi kauplust ja ei ole õnneks veel negatiivse suhtumise osaliseks saanud.Vastupidi ollakse mõnikord liigagi abivalmid,et kohe häbi ilma midagi ostmata ära minna.

Kuule tolerantne mis sulle makstakse selle promo eest või oled ise osanik :?:
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Jagdhof Ülemiste kubanduskeskuses

Postitus Postitas rajaleidja »

Taaw kirjutas:
tolerantne kirjutas:Täiesti ühte meelt eelneva kirjutajaga-külastatud pidevalt nii Ülemiste kui ka vahest Tartu Jagdhofi kauplust ja ei ole õnneks veel negatiivse suhtumise osaliseks saanud.Vastupidi ollakse mõnikord liigagi abivalmid,et kohe häbi ilma midagi ostmata ära minna.

Kuule tolerantne mis sulle makstakse selle promo eest või oled ise osanik :?:

Sama hästi võiks küsida, kas kõik kritiseerijad on Jagdhofi konkurentide poolt kinni makstud.

Mõnel on positiivsed kogemused, mõnel negatiivsed. Omal siiski ka enamjaolt negatiivsed. Aga on juhtunud ka seda, et on mind tähele pandud.
Eks see, et iga uksest sisse astujat avasüli ei tervitata, tuleneb ehk ka sellest, et neid niisama kiibitsejaid käib seal päeva jooksul ikka päris korralik hulk. Isegi seal viibinud, kui laste kari sisse marsib ja ila tilkudes relvi vahivad.
Aga, klienditeeninduses on oma reeglid, mida tuleks järgida. Ja kui nüüd teise teema alt lugeda, et suuruluki jahiks soovitatakse selles kaupluses .223 kaliibrit, siis... :roll: Ei jäta just eriti head muljet. Aga võibolla on müüjad peapesu saanud, et foorumis kurdetakse ükskõikse suhtumise eest ja üritavad nüüd iga hinnaga midagi maha müüa.
Vasta