Kelle jälg?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
veresulane
Postitusi: 11
Liitunud: T Dets 02, 2008 10:32 am

Kelle jälg?

Postitus Postitas veresulane »

Küsimus siis, et kellele jälg kuuluda võib? Ise arvan, et kas hunt, ilves või hoopis mõni koer, aga kindel pole. http://www.hot.ee/ats024//06022010616.jpg
http://www.hot.ee/ats024//07022010643.jpg
tikkamees
Postitusi: 3
Liitunud: E Veebr 01, 2010 10:06 pm

Re: Kelle jälg?

Postitus Postitas tikkamees »

Kuidas jäljerida muidu läks, hunt peaks võimalikult ühte ritta astuma. Koeral jalad rohkem laiali.
:P
veresulane
Postitusi: 11
Liitunud: T Dets 02, 2008 10:32 am

Re: Kelle jälg?

Postitus Postitas veresulane »

Mikk_M
Postitusi: 21
Liitunud: P Jaan 17, 2010 8:47 pm

Re: Kelle jälg?

Postitus Postitas Mikk_M »

Tõenäoliselt siiski koer, hundi jälg on piklikum.
Kasutaja avatar
AndresR
Postitusi: 187
Liitunud: L Aug 25, 2007 5:16 pm

Re: Kelle jälg?

Postitus Postitas AndresR »

HALLOO, kas hakkab jälle pihta? Neid jäljepilte siin foorumis juba issandast. Kas tahad teada mis tõugu see koer oli we???
Teras
Postitusi: 50
Liitunud: P Aug 30, 2009 1:36 pm

Re: Kelle jälg?

Postitus Postitas Teras »

Koer mis koer. Vaata esimest pilti, 2 esimese tallapadja vahe on hundil kitsam.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Kelle jälg?

Postitus Postitas jorr »

Sa paganas jah,need ju minu pontu jäljed,no kus sa need pildile said?Tead,ütlen sulle saladuse,Pontu on suli ja käib vahel hulkumas ka,kuid võõrast kardab.Olen teda isegi hagijaga otsimas käinud,kuigi hagijas tema jälge eriti ei võta,olgu ise juures, siis veel kuidagi.Et otsigu mina pontu üles,siis haijas täitsa rõõmustab.Aint,et kuskandis ta paganas nüüd seikleb,kuskil pulmas jälle ja pärast tuleb tiira-taara kohe läbi metsa kojugi,et hundu teda võtaks.
noorus on ilus aeg
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Kelle jälg?

Postitus Postitas rajaleidja »

jorr kirjutas:Sa paganas jah,need ju minu pontu jäljed,no kus sa need pildile said?Tead,ütlen sulle saladuse,Pontu on suli ja käib vahel hulkumas ka,kuid võõrast kardab.Olen teda isegi hagijaga otsimas käinud,kuigi hagijas tema jälge eriti ei võta,olgu ise juures, siis veel kuidagi.Et otsigu mina pontu üles,siis haijas täitsa rõõmustab.Aint,et kuskandis ta paganas nüüd seikleb,kuskil pulmas jälle ja pärast tuleb tiira-taara kohe läbi metsa kojugi,et hundu teda võtaks.

Oled sa purjus või paned niisama segast :?:
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: Kelle jälg?

Postitus Postitas valdo »

No need jäljepiltide teemad on jah... kuidas nüüd öelda, mitte eriti avastamist pakkuvad. Kui loodusehuviline veel vahet ei tee ilvese, hundi ja koera jäljel, siis võiks vahel algatuseks kätte võtta Jahiraamatu ja seda sirvida.
Foorumis peaks olema vist noorte huviliste nurk "Noored ja rohelised." Sinna sobiks sellised jälje harutamise teemad, talvel sokuvilega kitsepeibutamise jm. põnevad teemaalgatused ehk etemini.
Vasta