Lõputuna näiv koerateema!!!

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Suletud
hallivatimees
Postitusi: 47
Liitunud: K Aug 29, 2007 3:39 pm

Lõputuna näiv koerateema!!!

Postitus Postitas hallivatimees »

Alustuseks värske artikkel: http://www.parnupostimees.ee/?id=237605

Minu kommentaar: Olen ise noor jahimees ja näen hulkuvaid koeri peaaegu igakord kui metsas näiteks loomadele sööta käin viimas. Tihti on käsi juba püssi järele haaranud kuid kunagi pole sealt veel kuuli väljunud. Kohalikele jahimeestele on täpselt teada kelle koerad on lahti ja käivad metsas loomi murdmas. Nende koeraomanikega on korduvalt rääkitud aga enamus juhtudel tulutult. Minu ettepanek selliste probleemide lahendamiseks oleks järgmine: tuleks anda jahimeestele luba kõrvaldada koerad kelle omanikke on korduvalt teavitatud olukorrast kuid omanikud pole midagi ette võtnud. Sest ega neid koeri ei suuda ükski loomapüüdja ka kinni nabida, sest üldjuhul on nad juba kogenud ja targad kiskjad. Minu arvates oleks jahimeestele sellises olukorras õigustatud need loomad kõrvaldada.

Kes jagab minuga sama arusaama võiks minuga ühendust võtta ja asja kõrgemale tasemele viia.

Rauno: 56 631 924

Foorumis täpsustuseks: Olen umbes aasta olnud paberitega jahimees, kuid metsas olen vanemate jahimeestega juba 8 aastasest saadik käinud. Samuti tean kuidas toimis korrapidamise süsteem vene ajal, kuna isa oli mul ennem taasiseseisvumist 13 aastat jahiseltsi esimees. Ühesõnaga on selline mõte mul juba paar aastat peas küpsenud, kuid kuna kael on hakanud alles nüüd kandma (olen 19) siis olen varem seda mõtet vaid lähedastega jaganud.Arvan, et asja võiks siiski suurelt ette võtta, sest probleem ootab juba pikka aega lahendamist. Oman ka riigikogus paari tuttavat niiet selles suhtes oleks ka asjal jumet.

Ootaksin teema üle mahukat arutelu, see näitaks, et jahimehed oleksid probleemi lahendamisest huvitatud.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Lõputuna näiv koerateema!!!

Postitus Postitas kakuke »

Analoogne teema on siin juba olemas.
viewtopic.php?f=9&t=5718
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Suletud