Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
alokauber
Postitusi: 250
Liitunud: R Jaan 08, 2010 8:40 pm

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas alokauber »

Käisin nädalavahetusel jahimeeste kokkutulekul ning sai kah seda Allaku koolitust kuulatud kõrvad kikkis. Peale loengut soetasin tema käest luust sokuvile. Paar päeva tagasi käisin niisama katsetamas. Kõigepealt tegin selle kummipalli moodi vilega, mida muljuma pead, kuid sellega ei midagi. Lõpuks proovisin siis seda luuvilet ja möödus 4-5 min. ning peo peal ta oligi. Kolme aastane veits väärarenguga sokupoiss. Küll ikka sahistas ümber minu, nühkis sarvi pidevalt ja vahtis minu suunas kuni lõpuks lõhna sai. Mul on see hubertuse vile kah, eelmine hooaeg pillitasin mitu sokku sellega välja. Sõbral on samuti see olemas ning üle-eelmine aasta käis ta seda katsetamas. Üleüldse esimest korda läksproovima. istus ühe kruusavalli otsa pani püssi kõrvale ja vilistas. poiss pole saand vilet käest ära pannagi kui 10 meetri pealt hüppas sokk välja. Vaikselt sai ta püssi krahmata ja selleks ajaks oli sokk nii lähedal et optika oli sihtimisel sokku täis. Korralik sokk oli mingi 103 punkti sai nende eest. Paar punni pronksist puudu. Ühesõnaga minu arust need töötavad küll. Varsti lähen uuesti uurima, eks annan teada.
Trophy Hunter
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas Joosep Käba »

Mart kirjutas:Enne jahti kontrollid ja timmid üle, päris kinni liimida ei tea kas on hea mõte. Hiljem, kui puit mängib ja oleks vaja ümber häälestada, ei ole enam seda võimalust.


See tilulilu kruvike on seal nii nõrgast kinni et läheb ka jahi käigus paigast. Paned korra tasku ja kõik. Enne iga jahti kontrollida? Ei ole sellist võimalust.
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas valdo »

Mul on samuti olemas kõik need nimetatud viled. Hubertuse kruviga vile ma ilmselt pole siiani paika saanud, mõne proovimise peale on ainult kährik uudistama tulnud. See kruvi eriti seal vile sees paigal ei taha püsida. Tulemust pole mul olnud ka Allaku vilega. Allaku vilesid on mul isegi kaks: luust ja vist vasest. Sõbral on samuti Allaku vile ja pole tal samuti siiani sokk liimile läinud.
Ainuke vile, mis minu käes siiani väga hästi ja tulemuslikult toiminud on, on see kummipall.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas sooviku »

Hubertuse vile on hea (y) !Seda sokuvilet valmistatakse vist juba üle kolmekümne aasta.Mina sain omajao umbes samapalju aastaid tagasi vanaisalt ja kruvihäda tol küll ei olnud.Kahjuks tuli see paelakinnituse junn ükskord lahti ja kadunud ta oligi :( .Äkki võiks proovida sinna keerme vahele midagi tihenduseks sokutada.Mingit liimi,lakki või silikooni ja siis peaks seda kruvi aeg-ajalt liigutama,et ta päris kinni ei jääks.
Naine võib olla,koer peab olema!
Jack
Postitusi: 114
Liitunud: T Juul 05, 2005 9:55 am

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas Jack »

Mina tõmbasin Hubertusele teibi ümber.
...kohe metsa...
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas mihkelson »

Aga miks tee selliseid hubertuse vilesid :P ei proovi mis on juba poes timmutud õigeks.
Mul endal on selline ja töötab juba 2aastat korralikut, kõik sokkud jooksevad :mrgreen: . See vile pole muide kummi palliga, vaid ise puhudes, lühike välimuselt.
Gute Jagd
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas Joosep Käba »

Kuidas on kogemused Buck Experdi sokuvilega? See mis BH-s müügil.
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas mihkelson »

Ei oska öelda kuna pole olnud vajadust soetada. :lol: :lol:
Aga tahaks tulemusi ikka teada. :M :M
Gute Jagd
TOZike
Postitusi: 33
Liitunud: N Mär 26, 2009 8:24 pm

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas TOZike »

ostsin buttolo sokuvile aga kasutusjuhend saksakeelne. midagi sain küll aru, aga oskab keegi öelda, millal seda kummipalli lõpuni vajutama peab ja millal lihtsalt õrnalt piiksutada. Kui lõpuni vajutada, siis teeb veidi teist häält. noodivihik oli ka kenasti kaasa pandud.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas Joosep Käba »

Joosep Käba kirjutas:Kuidas on kogemused Buck Experdi sokuvilega? See mis BH-s müügil.


Ei noh lootsin et BH mehed ise on võibolla proovinud. Kuidas regull käib? Paremini kui Hubertuse puust vilel?
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas rixa »

TOZike kirjutas:ostsin buttolo sokuvile aga kasutusjuhend saksakeelne. midagi sain küll aru, aga oskab keegi öelda, millal seda kummipalli lõpuni vajutama peab ja millal lihtsalt õrnalt piiksutada. Kui lõpuni vajutada, siis teeb veidi teist häält. noodivihik oli ka kenasti kaasa pandud.


Inglise keelne õpetus
TOZike
Postitusi: 33
Liitunud: N Mär 26, 2009 8:24 pm

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas TOZike »

Suured tänud.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas Mart »

Joosep Käba kirjutas:
Joosep Käba kirjutas:Kuidas on kogemused Buck Experdi sokuvilega? See mis BH-s müügil.


Ei noh lootsin et BH mehed ise on võibolla proovinud. Kuidas regull käib? Paremini kui Hubertuse puust vilel?


Seal ei regullita midagi, peopesa kuju muutmisega ja augukese sulgemise ulatusega saab häält vastavalt soovile muuta.
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Pillitamiskoolitus ja peibutusviled

Postitus Postitas raindrenkhan »

Mul on selline Hubertuse vilede komplekt: http://www.google.ee/imgres?q=hubertus+ ... 29,r:2,s:0

Seal on saksakeelne kasutamis õpetus. On äkki keegi selle eesti keelde ümber tõlkinud??
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
Vasta