Vastus Tiit R postitusele

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Kalmer
Postitusi: 5
Liitunud: N Sept 09, 2010 9:45 am

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Kalmer »

Koma-kohad jätsin meelega välja,et kellegil kinni kiiluks.Ja kiiluski.Punarebane peaks ju kaval loom olema,aga näe rabas sööta..............
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas andrus »

Päris äge vastakuti hinge s.ttumise teema. :lol:
Jätkake samas vaimus.Reklaam toob ainult kliente juurde,loomulikult teistele kaupmeestele. :lol:
Ei tia kas siin ei saaks parima pirni panijale mingeid "voutsereid" jagada? :roll:
jahismurf
Kalmer
Postitusi: 5
Liitunud: N Sept 09, 2010 9:45 am

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Kalmer »

Andrusega täitsa päri.Oleme suured mehed,aga ilgume nagu koolijutsid.Minul igaljuhul on häbi.Nii,et aamen Teile kes edasi ilguvad.............
Punarebane
Postitusi: 31
Liitunud: P Okt 25, 2009 9:52 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Punarebane »

Kalmer kirjutas:Koma-kohad jätsin meelega välja,et kellegil kinni kiiluks.Ja kiiluski.Punarebane peaks ju kaval loom olema,aga näe rabas sööta..............


Punarebane on teadagi ka tähelepanelik loom ja komadele viitamine polnud teps mitte "ärategemiseks" mõeldud.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Beretta »

Tundub, et Kalmer engliskat ei valda ja tõde sellest, kes talle palka maksab jääbki hämaraks.
Muidugi, hakka veel oma aega keski Ghandi targutuse peale raiskama. Niigi läheb sitaks hästi sest .... ikka leidub. Las lennata,las lennata, viis versta veerand tunniga. Aga mäletatavasti laulis seda laulu üks tagahoovi kangelane. Anna minna.
Grumpy old man
kitver
Postitusi: 8
Liitunud: N Veebr 05, 2009 4:49 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas kitver »

tee seale selgeks,et kartul otsas?ega vist ei tee!
soul
Postitusi: 124
Liitunud: N Jaan 27, 2005 1:22 am

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas soul »

Selliste avaldustega nagu "ära Tartu Jagdhofi oma vinnilist nägu enam näita" on Kalmer poele sellise reklaam lause loonud, et reklaami gurud hoiaksid peast kinni, et sellise anti reklaami peale üldse tulla. Enne peaks ikka mõtlema kui midagi avalikult kirjutada, see jääb ju neti igaveseks üles ja pole ime kui veel delfi seda ei võimendaks. Klient on kuningas ja müüja jumal.
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Ain Aavik »

Üldiselt on nii, et ..
,,
Kes-kus on harjunud käima, kes ''Küti Äris'' - kes ''Anomees'' , kes tunnistab ülejäänuid (mitte, et ma ise sääl sagedasti käiks, kuid olen ikka läbi astunud - nagu ütlen
, olen läbi astunud) ...

Igal pool olen jutule saanud - isegi Kalmeriga - nagu mäletan ( kui mäletan õieti ) ...

ost küll polnud siis suur, kuid loibsetud sai elust-olust ja ...

jahist :D (tulin lausa naispoolega tagasi)
....

ilmselt on asi kinni ikka inimeses ja suhtumises ning poes olevas inimeste-ostjate hulgas, et juttu jaguks kauemaks...
Müügitööga olen tegelenud ca 30 ja üle aastat - alates keskkooli ajast ...

Ju siis polnud see müügimehele see päev, ehk oli nii ...

Kuid siin selliselt .... anname kõik andeks ja alustame uut päeva uuelt puhtalt lehelt ...



Rahu. :P
Viimati muutis Ain Aavik, R Sept 17, 2010 9:20 am, muudetud 2 korda kokku.
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas honkomees »

uugamets kirjutas:Üldiselt on nii, et ..
,,
Kes-kus on harjunud käima, kes ''Küti Äris'' - kes ''Anomees'' , kes tunnistab ülejäänuid ...

jah, ei ole ka minagi ühestki poest kaarega mööda käinud, aga tõsisemaid oste olen teinud Trapperist, Jahipaunast ja Anomeest. Sealjuures kahes viimases sai ka konkreetselt hindu painutada, mitte segi ajada soodupakkumistega.
Kõige kliendisõbralikumat suhtumist olen tunda saanud Waldus, küll mitte näitsiku ja noorhärra poolt.
Seda teemas olevat poodi olen külastanud suht harva ja ostnud ka harva, hinnad pole nagu kutsunud ostma...
Aga regulaarselt külastan vaid Jahipauna, kuna see on ainuke pood Tartus, mis on avatud peale tööaega (18.00+). ega vaba päeva maainime linnaskäigu peale ära raisata ei taha, ikka õhtul peale tööd ja sellal kui naispere mööda Lõunakeskust trambib, saab seal rahulikult ringi vaadata.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Beretta »

uugamets kirjutas:Ju siis polnud see müügimehele see päev, ehk oli nii :P
Heal müügimehel ei ole päevi. Nad ei saa endale seda lubada Päevi võisid lubada tüdrikud minu nooruses Lõuna regi Orava rühmas, kui regiooni spordipäeval 3/4 nendest teatas, et nad ei saa võistelda- et päevad on. Noorematele selgituseks- tegemist oli Eesti Üliõpilaste Ehitusmalevaga Breznevi ajal.
Müügimehe palga maksame meie. Kui ma temaga jutule saan on lausa piinlik ostuta lahkuda, ta on hetke oma elust pühendanud just minule. Respekt hea müügimehe väärikuse vastu. Nii lihtne see ongi- versus: sa ei ole meie putiiki oodatud.
Ja et ei tunduks targutamisena, siis enda suurim müük on olnud 3,7 milj. Ei põlanud selle nimel jõululaupäeval ( siis kui see veel tööpäev oli, ehk siis ammu, kui see raha veel mega suur summa oli) Eesti teise otsa sõita. Lepinguni jõudsime pool aastat hiljem.
Grumpy old man
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas honkomees »

Beretta kirjutas:...Müügimehe palga maksame meie. Kui ma temaga jutule saan on lausa piinlik ostuta lahkuda, ta on hetke oma elust pühendanud just minule. Respekt hea müügimehe väärikuse vastu....

kusjuures ongi mõne müügimehe juurest piinlik ilma ostuta ära minna, ehkki kaine mõistus ütleb et pole sul seda vaja. Jahipoodidest on selline tunne tekkinud küll vaid Raplas ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
ürgmees
Postitusi: 69
Liitunud: R Juul 24, 2009 7:26 am

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas ürgmees »

Kulla Kalmer! Hea, et Sa ennast, nüüd ära määratlesid. Sa tõesti kuulud nende klähvivate penide hulka. Meeldetuletuseks Sulle, siis ürginimesed (nende seas ka siis "ürgmees") panidki aluse jahipidamisele. Aga mis tead Sina sellest? Nagu Sa ei tea ka mitte midagi komadest, punktidest ja tühikutest.
Head edasi klähvimist Sulle! Ajukoeraks Sa ei kõlba.
antonio
Postitusi: 25
Liitunud: T Nov 10, 2009 11:25 am

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas antonio »

Herr Kalmer?
Tahtsin küsida:Kas siis kui sa kandideerisid sinna klienditeenindaja kohale,tehti teile ka mingi test,a-la"kes oskab kliendile kõige sitemini öelda"?Omaniku kõnepruuk netiavarustes teil täpselt samasugune ju!
Ise tegin suuremad ostud(relvad,optika,optikajalad)Waldus ja arvan et päris naeruväärne oleks kui saaks siin lugeda kuidas klienditeenindaja ütleb:värdjas vinninägu ostis püssi,mingi odava,ju jobul polnud rohkem raha!vms.
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Kristi »

Vasta