Vastus Tiit R postitusele

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Kalmer
Postitusi: 5
Liitunud: N Sept 09, 2010 9:45 am

Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Kalmer »

NII KIRJTAS Tiit R
Paneks jällegi paar "kiitvat" rida selle Deerhunter Tartu kaupluse kohta. Lubasin küll mingi aeg endale, et ega sinna oma jalga vabatahtlikult ei tõsta, kuid otsustasin täna seda väidet murda ja tegin kõne kauplusesse. Nimelt uurisin müüjalt, kas neil on veel seda vesinikülihapendit purgis, mis kunagi? Vastati jaatavalt. Uurisin, et ega hinnad siin vahepeal tõusnud pole, et palju maksab...vastati, et hinnad samad mis ennegi ja maksab see purk 75.-. Läksin siis ca. poole tunni pärast kohale ja nimetasin, et mina helistasin enne ja seda vesinikku uurisin. Juhatati mind purgi juurde ja öeldi silmgi pilgutama, et purk maksab 125.- Mina siis vastu, et pool tundi tagasi telefonis oli hinnaks 75.-? Vastati, et "Krdi Vello oli vale hinna peale kleepinud" ...minu küsimuse peale, et siin ju veel teine väike silt ka eurodes ja nimelt 4.95 euri, mis teebki ca. 75.- ei osatudki midagi eiriti öelda. Öeldi vaid, et poe eesmärk pole sellest paarist kroonist rikkamaks saada, vaid hoida kliendisõbralikku suhet! Minu küsimuse peale, et kuidas see suhe välja võiks näha, kui hind tõusis poole tunniga mitte paar krooni, vaid suisa 50.-? Vastus jäi saamata ja purk ostmata.
Ma väga loodan, et deerhunteri omanikud seda foorumit natukenegi loeksid ja omad mõned järeldused teeksid!
P.S selline telefonis üks hind ja kohapeal teine hind pole neil muuseas mitte esimene kord!


Olen hoidnud ennast siit foorumist küll eemale,aga kuna tuttav juhtis tähelepanu ühele fantaasiarikkale postitusele mis oleks nagu osava sulesepa sulest kollasele ajakirjandusele justkui välja imetud,siis tuli mõte asja selgitada ka teisest vaatenurgast,et foorumlane saaks teha omad järeldused.
Helistab mulle tegelane kes küsib trofeevalgendajat ja hinda.Vastan,et on olemas ja hind 75 eeku nagu purgil kirjas.Igaks juhuks kontrollin hinda ja ups hind 125 eeku.Parandan letiall hinna ära.Segadus hinnaga SORRY kõik eksivad(seda enam,et Sa ju ei ostnud seda),väljaarvatud muidugi Tiit R kes on eksimatuse etalon.Pole ju tahtlikult kedagi petta tahtnud ja sai selle segaduse pärast ka vabandatud.Kuid Tiit R otsustas seda eksimust arvustada nagu ühele õigele täiskasvanud relvaluba omavale isasele ikka tormas ta sellest foorumis laterdama lisades oma fantaasiavaeseid valesid sekka,et asi ikka põnevam tunduks.Õige mees vaatab teisele mehele silma ja klaarib nii need asjad et räägitakse kõik selgeks-tundub kahjuks,et üks mees meie Maarjamaa pinnal jälle vähem,sest Tiit R meeste ridadesse küll liigitada ei saa,küll,aga kõlbab ta kindlasti turule kasvõi kurke müüma,sest seal hea lärada.Ja kui Sa oled läraja tüüp siis ole hea ära Tartu Jagdhofi oma vinnilist nägu enam näita Sa pole seal teretulnud.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas duma »

Kas selline ebasõbralik kommentaar saab kõigile osaliseks, kes deerhunterit külastavad ja saavad seal negatiivse kogemuse? Nagu see oleks esimene kord kui jahipoode foorumis avalikult kommenteeritakse kes head kogemust kes halba. Minu meelest oleks olnud siia Kalmeri poolt ilus kirjutada, põhjendus teemas a,la vvabandame oli minu viga ....jne. A mitte tulla sõimama ja ytlema et teat. mees ei ole enam teretulnud. Väga kliendisõbralik käitumine.
duo on parem
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas baddmann »

Tarbija ei ole tänapäeval enam selline loll ja abitu lammas, kellele võib vabalt näkku sülitada. Väga meeldiv, et ka teine pool on (kuigi temale iseloomulikul moel) oma arusaamad ja nägemused avaldanud, tõepoolest, mõlema poole ärakuulamine on kena tava. Niimoodi oskab järgmine tarbija teha oma valiku järgmisel korral paremini.

BM
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Pauli »

Enne jahilistis, nüüd siin. Miks pagana päralt näevad kõigi Jagdhofiga seotud inimeste kirjatükid välja (järgneb tsitaat "Švejkist") nagu oleks kirja autorit jalgadega kõhtu pekstud ja valu käes röökimine seejärel stenografeeritud? Kui närvid ikka nii läbi on, siis tuleks neid kuidagimoodi arstida. Väike puhkusereis või miskit?
Mul endal on õnneks Jagdhofi külastused meeldivalt läinud, peaks vist kirikusse küünla panema, et see edaspidigi nii jääks.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas TiitR »

Oi jah...ilus vastus :mrgreen: Ole mureta, selle vande andsin ma endale juba ammu, et sinna nimetatud poodi oma jalga ei tõsta...eile kahjuks pidin oma vannet murdma, kuid veendusin VEELKORD kui "hea" äriga on tegemist! Palju õnne omale klientide hoidmisel/leidmisel!
Mis krdi fantaasiavaled minu poolt? :shock: ...see, et Sa kõik teise müüja kraesse ajad, on fantaasia vaene vale? Samuti olid Sinu (ilmselt oled siis see müüja Sina kalmer?) konkreetsed sõnad, et "meie mingi paari krooni pärast küll siin rikkaks saada ei taha, vaid tahame kliendisuhteid hoida"..enam-vähem proovisin sõna-sõnalt Su juttu üles tähendada. Koristanud siis ka euro hinnaga silt ära, oleks vähe usutavam olnud!
Ilmselt on Sul nüüd huvi ka muude taoliste näidete vastu seal kaupluses? Jah palun, sõber soovis oma Benelli Argole sealt optika jalad tellida. Telliski sealt ja öeldi 1 hind...kohale minnes, aga olid antud asjad korrutatud pea 2x! Ja jällegi oli samastiili jutt, et "Oih, ma vaatasin valet hinda..ei tea mida ma küll mõtlesin?"..ok, siis oli müüjaks seesama "tankist" Vello, kuid taktika jäi samaks! :twisted:
P.S mina mingit vabandust küll ei kuulnud, peale selle, et kogu teema Vello kobakäpluse peale aeti!
P.S.2 ei tea jah, kumb meist rohkem vinniline oli? :mrgreen:
Jõudu klienditeeninduses!
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Jägervision »

Huvitav, mis MASUst igal pool räägitakse. Tundub, et tgal elualal on hulganisti tegelasi-asutusi, kel raha enam mitte kusagile ära ei mahu ja peab kliente peletama kuidas aga saab.

Ei oma antud kauplusega üldse mingeid kogemusi aga lihtsalt selline tähelepanek elust Eestis.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Beretta »

Kalmer kirjutas:Ja kui Sa oled läraja tüüp siis ole hea ära Tartu Jagdhofi oma vinnilist nägu enam näita Sa pole seal teretulnud.

Ma ei vabanda, kui alltoodu tundub raketiteadusena. Olen juba selline mölakas, kes ei jäta lollidele sitasti ütlemat. Aga mis sa teed, kui ikka aru ei saa, kes palka maksab. Sitt lugu, aga need on kliendid, Kalmer.
A customer is the most important person on our premises.He is not dependent on us.
We are dependent on him.He is not an interruption to our work.He is the purpose of it.
He is not an outsider in our business.He is part of us.
We are not doing him a favour by serving him.
He is doing us a favour by giving us the opportunity to do so.
Attributed by Mahatma Ghandi.
Õnneks saab netipoest ka seda viimast artiklit (Zalt landid), mis sundis mind jahihoovi külastama.
Grumpy old man
Kalmer
Postitusi: 5
Liitunud: N Sept 09, 2010 9:45 am

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Kalmer »

Ei saa aru siin teiste foorumlaste negatiivsest sõnavõtust minu aadressil kus diskusioon oli ikka minu ja Tiit R vahel.?Pean ka oma mõttelaadi muutma ja veel korra siin sõna võtma ja küsima Tiit R käest mis õige muinasjutu pealkiri on?Kahekõne teine teiselpool letti kus mainiti ka Vello nime oli ikka hoopis selline:Et,pagan euro hindu tehes on meil Veltsiga midagi valesti läinud.Vale oleks mingeid vabandusi otsida.
Kui Sa Tiit R oled kõrvahaige siis sellejaoks on arstid kes seda ravivad.Või oled Sa äkki muulane kes selgest Eesti keelest aru ei saa?Mida iganes,aga muulastel on üks hea omadussõna ;mutiila;ja seda Sa härra Tiit R ka oled sõna otseses mõttes.
Härra Beretta loomuliult ostke Zalt lante internetist mis küll mul saab selle vastu olla. :P
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas kakuke »

Ma kujutan ette, et kõrval seisvad ärimehed, kes jahindustarvete kauplemisega tegelevad, hõõruvad hetkel suurest heameelest käsi, seda teemat lugedes. :roll:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas TiitR »

Kalmer kirjutas:Ei saa aru siin teiste foorumlaste negatiivsest sõnavõtust minu aadressil kus diskusioon oli ikka minu ja Tiit R vahel.?Pean ka oma mõttelaadi muutma ja veel korra siin sõna võtma ja küsima Tiit R käest mis õige muinasjutu pealkiri on?Kahekõne teine teiselpool letti kus mainiti ka Vello nime oli ikka hoopis selline:Et,pagan euro hindu tehes on meil Veltsiga midagi valesti läinud.Vale oleks mingeid vabandusi otsida.
Kui Sa Tiit R oled kõrvahaige siis sellejaoks on arstid kes seda ravivad.Või oled Sa äkki muulane kes selgest Eesti keelest aru ei saa?Mida iganes,aga muulastel on üks hea omadussõna ;mutiila;ja seda Sa härra Tiit R ka oled sõna otseses mõttes.
Härra Beretta loomuliult ostke Zalt lante internetist mis küll mul saab selle vastu olla. :P

Päris hea jutt ju? Meil Veltsiga oli midagi valesti läinud? :lol:
Tähendab Kalmer (ma Sind küll nime ja näoga kokku ei vii, kuid käitumisest ja jutust eeldan, et sel päeavl olid müüjaks Sina), milles nüüd see kogu tõde asja kohta oleks? :M Sa ütlesid telefonis ühe hinna ja kohapeal selgus 50.- kallim hind! Kusjuures minu küsimuse peale selle hinnamuutuse kohta, ajasid Sina konkreetselt kogu teema teise müüja Vello peale..sõnadega, et "krdi Vello on midagi segi ajanud ja mingi vale hinna purgile kleepinud (kuigi ostsin sealtsamast poest ka eelmine aasta selle sama toote ca. 70..80 eekiga ja hind ei olevat ju tõusnud? :roll: )! Need olid Sinu sõnad ja ära aja mingit mulli suust välja. Viisakas oleks olnud see euro hinnaga kleeps sama purgi pealt ära korjata ja väike vabandus kokku valetada, aga mitte tuimalt leti taga seista ja mingit kliendisuhte juttu ajada! :VS
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Olgerd »

Kalmer kirjutas:Ei saa aru siin teiste foorumlaste negatiivsest sõnavõtust minu aadressil kus diskusioon oli ikka minu ja Tiit R vahel.?

Kui sa loeksid selle teema viewtopic.php?f=9&t=4052 algusest lõpuni läbi, siis ehk mõistaksid seda negatiivsust ning kust see tuleb. :VS
ürgmees
Postitusi: 69
Liitunud: R Juul 24, 2009 7:26 am

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas ürgmees »

Ma arvaksin pigem Kalmeri meeste ridadest kurgimüüja ridadesse. Oleks tore, kui selliseid isendeid hoitaks ikka relvadest k.a. mängurelvadest ikka väga kaugel.
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Priidik Õun »

Metsas jahil on Winnetou, Chingachgook ja Tsapajev. Läheb Winnetou põõsa taha, käib põmm ja tuleb tagasi silm sinine. Läheb siis Chingachgook põõsa taha, käib samuti põmm ja tuleb tagasi silm sisine. Läheb siis lõpuks Tsapajev põõsa taha, käib põmm-põmm ja mõlemad silmad sinised. Istuvad kõik kolm siis õhtul lõkke ääres ja Winnetou ütleb: Jaa, ainult kahvanägu võib kaks korda reha peale astuda!
Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
Kalmer
Postitusi: 5
Liitunud: N Sept 09, 2010 9:45 am

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Kalmer »

Kui juba tarkuste jagamiseks läks siis:Las PENID KLÄHVIVAD karavan liigub ikka edasi.
Aga noh ega Ürgmehele ja teistele Nendertaallastele ju omal ajal selliseid tarkusi koolis jagatud................
Punarebane
Postitusi: 31
Liitunud: P Okt 25, 2009 9:52 pm

Re: Vastus Tiit R postitusele

Postitus Postitas Punarebane »

Ja eks ülalkirjutaja kuulub ise ka nende hulka, sest komade kasutamisest pole ta kuulnudki. :D
Vasta