Naistejahi teema, mis sujuvalt muuks aruteluks üle läks..

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas aivar00 »

Paistab, et keegi on öösel väga kehvasti puhanud ja nüüd sülgab tuld ja tõrva :lol: :lol: :lol:
Või hoopistükkis tühi kõht ja veel miski X asjaolu sellise tulesülgamise põhjuseks :M :M :M
Igastahes tunnen kaasa :lol: ja soovitan juua piparmündi teed- rahustab nii meestel kui ka naistel närve :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas Kristi »

vollifedja kirjutas:Appi! Mis teil meestel-naistel viga on? Tüüpilised eestlased-korralda mida ja kuidas tahad, alati on mittetegijail midagi möliseda...tehke siis ise ja paremini! See ei ole kohustuslik, kristi! Kui ei meeldi, ära tule ja kui ei tea, mis ja kuis toimub, ära ette kiru.(noh jätsin viisakusest möla kirjutamata!)


Muig! Noh ma siis enesekaitseks vast ütleks niipalju, et ma kobisesin artikli kohta, mitte konkreetselt selle sündmuse kohta. Nüüd on kergem olla, sappi vähem :)
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas Feen »

lifedja seisukohta, et kõik teevad igasuguseid kogunemisi ja ühisüritusi. Isegi nende foorumlaste jahtide eelst olen vastu päid saanud, et mis valitud seltskond ja mis edvistamine vms... loomulikult saab ka nii, et iga üks nokitseb oma nurgas kuni ära mandub, aga ühistegevus on siiski inimkonda edasi viinud. Tore kui naised ennast kokku võtavad ning ühe jahiürituse ka teevad. Loodetavasti tuleb sellest siia mingi kokkuvõtlik lugu ja mõni pilt ka.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas kakuke »

vollifedja kirjutas:... Kakuke kas oled jahis mõne naise(jahi)ga kimpus olnud, et julged väita,nn naiste poolt meestejaht? ...

Õnneks pole või oleks õigem öelda, et on olnud au olla jahis naistega, kes ei pooseta ja mingit moodi enda tõestamisega tegelema ei pea. :) Ja ma pole rääkinud naiste poolsest meestejahist või ikka see igavana teema, et naised ei mõtle millestki muust, kui seda, et mehed mõtlevad vaid ühest ja sellest samusest teemast (tead küll millest)? :D
Ma ise tooks just positiivse näitena foorumijahid, kus kõik on nagu peab ja ei mingit jura.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas Ain Aavik »

Edu. Igati tore ettevõtmine paistab tulevat

http://www.ekspress.ee/news/paevauudise ... d=34575301
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
looduslaps
Postitusi: 22
Liitunud: N Okt 30, 2008 2:51 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas looduslaps »

Hmm... ma ei taha isegi kommenteerida seda artiklit... ainult oigan ja hoian veidi aega peast kinni... originaaltekstist on siin umbes 25% järel... :?
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas gunnar »

looduslaps kirjutas:Hmm... ma ei taha isegi kommenteerida seda artiklit... ainult oigan ja hoian veidi aega peast kinni... originaaltekstist on siin umbes 25% järel... :?


Alati on lõbus jälgida inimeste reaktsiooni kes avastab ajakirjandusmaailma. Ise pean tunnistama et sarnane frustratsioon oli omalgi :) Nüüd, nii mõnigi artikkel hiljem, ma olen selgelt aru saanud et lugupeetud ajakirjanikel on ka olemas nö. sisemine taak, mis koosneb lapsepõlve raskest ajast ja täiskasvanu tungivast soovist kõike kujundada ning seada vormi mis sobib ühiskonna üldise mõttemalliga... Nii on lihtsalt kergem, oleks siis lühidalt öeldes :D
looduslaps
Postitusi: 22
Liitunud: N Okt 30, 2008 2:51 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas looduslaps »

Gunnar, see ei ole mul praegune avastus (sellised 'avastused' kogesin juba aastaid tagasi ära :lol: ). Lihtsalt, jätkuvalt tekitab hämmingut see, et kui ajakirjanik tunnistab ise ausalt, et ta ei jaga teemast mõhkugi, ja kui siis mina kirjutan tähthaaval ette kõik asjad, et sisulisi vigu ei tuleks, teen korraliku lauseehituse ja loetavuse asjale, ilmub lõpuks ikka suht soperdis..
Mis ta siis enam sellest veel ringi teeb, kui teemat ei valda...
Ah, savi.. :lol:
Kasutaja avatar
unt
Postitusi: 476
Liitunud: K Aug 27, 2008 12:40 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas unt »

looduslaps kirjutas:Ah, savi.. :lol:


Ja õige ongi! Üritus ju oma mõtte poolest igati tore ja vähemalt mina, kõrvalseisja, ei loe ka nendest artiklitest välja midagi negatiivset. Ärge laske ennast "arusaajatest" või "mittearusaajatest" üldse segada.
Jahil juhtub nii mõndagi... ja kõigil pole vaja kõike teada!
Tormis
Postitusi: 290
Liitunud: N Juul 08, 2010 4:40 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas Tormis »

Räägin oma isa mälestusi edasi, kui ta 70-kümnendate keskel Tšehhoslovakkias (oli tol ajal selline riik) turismireisl käis, siis väidetavalt oli Dianat kogu tema ilus näinud. Naisterahvas jahipüssi ja jahisaagiga( kaks faasani kukke), roheline jahikaabu sulgedega, põlvini pruunid nahksaapad. Mulle kangastus juba siis selline pilt silme ette, mida praegu jahiriiete kataloogides näha võib. Mehed olgem ausad, naistele tehakse palju ilusamaid jahiriideid, kui meile ja minul küll mingit alaväärsuskompleksi küll ei teki, kui elav Diana kehastus minust paremini laseb.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas sammal.habe »

einoh, ma kujutan ka vaimusilmas ette ainult rohelisse kaabusse ja põlvedeni nahksaabastesse rõivastunud Dianat kogu tema ilus... selline pilt jääb meelde muidugi.

siiski, meeste ja naiste vastandamisest tõrgub mõistus aru saamast. millekse seda propageerida ja kultiveerida?
hiljuti sattusin vana sõbra, eesti juhtiva meestearsti Margus P. loengut kuulama. ja seesama meeste ja naiste vastandamine nii meedias kui ka igapäevapraktikates oli tema arvates üks eesti mehe varast suremust põhjustavate tarbetute pingete tekitajatest.
saaremees
Postitusi: 114
Liitunud: N Mär 17, 2005 2:26 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas saaremees »

Meeste ja naiste vastandamine???? Korraldavate seltside mehed pakkusid ise välja võimaluse oma tragidele naistele ja külalistele ühe toreda ühisjahi korraldamiseks, kus kütiliinis oleksid ainult naised ja ajajad ainult mehed. Mis selles siis paha kui luuakse kontakte ning suheldakse ka laiemalt. See üritus ei ole ju kohustuslik.... Ainult edu (y) (y) (y)
looduslaps
Postitusi: 22
Liitunud: N Okt 30, 2008 2:51 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas looduslaps »

saaremees kirjutas: kus kütiliinis oleksid ainult naised ja ajajad ainult mehed.

Oot... täpsustus: kütiliinis on idee kohaselt jah, ainult naised, aga ajajad ei ole sugugi ainult mehed, pigem on suurem osa ikka naised, mõned mehed sekka - peamiselt korraldavate jahiseltside koeramehed ja muidu ajus kursi hoidjad. :wink:
Sõna 'ainult' on suhteliselt äärmuslik termin - antud ürituse puhul ei kasutaks ma seda üldse.
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas vollifedja »

ASSA!! Artiklist selgub, et 33 naist tulekul Saarde.Kuhu kõik mahuvad? Suur see saar ikka on(ütlen ausalt-olen korra elus Saaremaale sattunud, noh Muhku mõned korrad jahile...aa need vist kaks iseasja?Ja palju loomi lasta võib?
Ja MÕNED mandri jahiseltsid maksavad omade lähetatute sõidugi kinni! Vot on MEHED!Naudin ja kiidan!(aa vahest tahavad "vaikust-rahu-vabadust"...omaette kas või ühe nädalalõpu ilma naiste kisa-hoolitsuseta jahis olla?)
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Tore üritus ju! (y) Meil võikski rohkem naisjahimehi olla! :D Ja traditsioonid (kui see üritus traditsiooniks muutub) rikastavad elu! (Olen käinud ühel Põhja-Euroopa faasanijahil kus jahile kutset oodatakse hingevärinaga terve aasta...) :lol:
Vasta