Naistejahi teema, mis sujuvalt muuks aruteluks üle läks..

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas gunnar »

annaliisa kirjutas:mehi hakatakse juba jahist välja tõrjuma :? :M :D


Nii tore ju unistustes elada :D
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas jahe »

Einoh igati tore üritus :D ,seda tahaks kohe isegi kuskilt turvalisest kohast pealt vaadata :D .
243win
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas Kristi »

Jabur artikkel. Mind viiakse vägisi sinna siis või kohaldatakse pärast mitteilmumist trahv? Viimasel ajal on kohati täitsa häbi jahimees (-naine) olla, kui lugeda artikleid, pressiteateid jms. mis on produtseeritud ühe organisatsiooni poolt. Löödagu mind nüüd risti.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas annaliisa »

eino varsti ütlevad mehed, et nemad naisi endaga jahti ei taha, et saate ise ka hakkama, tehke omaette siis. mitte midagi ei ole mul selle ürituse vastu, aga minu jaoks ei ole selles mitte kui midagi erilist et naissoost jahimees olen... täiesti tavaline... ja jumal tänatud, et mehed ei korralda jahte ainult meestele, vaid et ikka mina ka sellest osa saan :) kindlasti tuleb tore üritus jne jne, aga ... no ma ei tea, vb see minu mõttemaailm :P
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas duma »

Kristi kirjutas:Jabur artikkel. Mind viiakse vägisi sinna siis või kohaldatakse pärast mitteilmumist trahv? Viimasel ajal on kohati täitsa häbi jahimees (-naine) olla, kui lugeda artikleid, pressiteateid jms. mis on produtseeritud ühe organisatsiooni poolt. Löödagu mind nüüd risti.

Kaevake võrdõiguse büroosse Tallinnas, ca teemas, et 50% naistest jahimeesteks :lol:
Igatahes vägev ettevõtmine ja ärge nyyd hakake mingeid närvilisi kommentaare minu võrdõiguslikkuse sõnavõtu kohta see oli nali (b)
duo on parem
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas rajaleidja »

Kristi kirjutas:Jabur artikkel. Mind viiakse vägisi sinna siis või kohaldatakse pärast mitteilmumist trahv? Viimasel ajal on kohati täitsa häbi jahimees (-naine) olla, kui lugeda artikleid, pressiteateid jms. mis on produtseeritud ühe organisatsiooni poolt. Löödagu mind nüüd risti.

A mille pärast sul siis häbi on? Ainuke jabur asi selles artiklis on see, kus öeldakse, et KÕIK jahinaised saavad kokku. Aga see vast ikka "ajakirjaniku" sulest pärit, mitte EJS pressiteatest.

OT: Viimasel ajal ükskõik, mis teemat siin foorumis lugedes kuuleb ainult mingit ininat ja hädaldamist. Nagu k.uradi nunnad inna ajal. Kas kõigil sügismasendus?
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas valgeronk »

Igati tore,et naiskütid kokku saavad.Eks oleks neid naiskütte vaja igasse jahikollektiivi.Eks me mehed ikka, ilma naisküttideta ,kipume ikka rõvetsema ja mis iganes veel.Naistega ikka proovime olla natuke viisakamad ja korralikumad.Super näitena:foorumi koprajaht.Soovin kõikidele naisküttidele, edukat ja tulemuslikku jahti.Ja ega me mehed ilma teieta saa.
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas Kristi »

Saangi oma avalduse eest juba piki pääd :). Piinlik on mitte pelgalt selle artikli pärast vaid varasemate ja palju pikemate väljaütlemiste pärast, mis säältpoolt tulnud.
Selleks aga, et ajakirjanik nii ei kirjutaks, tulebki sõnu sada ja üks korda kontrollida.
Olen nõus Annaliisaga, hea et mehed jahti ainult endale ei hoia ja naisi ka kampa võtavad.
Rajaleidja, ma praegu üritan Eesti elusse taas sisse elada ja siinsele vingumisele pihta saada :lol:
(see oli poolnaljaga öeldud tegelikult).
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas kakuke »

No las nad mäuravad siis ära. Mulle vähemalt tundub see mingis mõttes poosetamisena, ainult naised jahis ja bläbläblä. Mul pole naiste vastu jahis miskit, aga tea kas seda naispoolt jahi juures just nii väga rõhutama pea. Kui muudkui rõhutada, siis endal tekib küll küsimus, kas seal naised ikka jahi enda pärast on jahis või on miskit muud rohkem seal taga. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:
Saangi oma avalduse eest juba piki pääd :).

Koerad hauguvad aga karavan läheb ikka edasi...

Pargi aga Eestimaa pinnal oma nahk uuesti paksemaks tagasi :lol: :lol: :lol:

Sain ka nädalavhetusel toimunud maaomanike ja naistega toimunud ühisjahis naerda- aju seltskond ühele poole , kütid teisele poole(et arvukus üle kaeda). Kostus siis ajajate poolt (kellegi naise suust repliik- meie oleme kõik ajudega-kütid ajudeta :lol: )
Aga oh seda õnnetust- meil 1 kütt kah naisterahvas- peale seda soovitati tema toru ette mitte sattuda :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas annaliisa »

kakuke kirjutas:No las nad mäuravad siis ära. Mulle vähemalt tundub see mingis mõttes poosetamisena, ainult naised jahis ja bläbläblä. Mul pole naiste vastu jahis miskit, aga tea kas seda naispoolt jahi juures just nii väga rõhutama pea. Kui muudkui rõhutada, siis endal tekib küll küsimus, kas seal naised ikka jahi enda pärast on jahis või on miskit muud rohkem seal taga. :M


täpselt seda ma üritasingi selgeks teha :wink: polegi ainult minu mõttemaailm :P
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas rajaleidja »

kakuke kirjutas:Kui muudkui rõhutada, siis endal tekib küll küsimus, kas seal naised ikka jahi enda pärast on jahis või on miskit muud rohkem seal taga. :M

Tõenäoliselt on tegu puhtalt poliitilise ja usulise üritusega. Mis muud selle taga olla saab.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas annaliisa »

tglt naised jahivad mehi, ja kui nüüd aint naiste jaht mis siis saab :D :D see ikka nali mudugi :P
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas Eik »

....ja segasauna saab ka ainult juhul, kui mõni muud keelt rääkiv emand sauna tuleb..!!! :D
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Naistejaht või naiste jaht?

Postitus Postitas vollifedja »

Appi! Mis teil meestel-naistel viga on? Tüüpilised eestlased-korralda mida ja kuidas tahad, alati on mittetegijail midagi möliseda...tehke siis ise ja paremini! See ei ole kohustuslik, kristi! Kui ei meeldi, ära tule ja kui ei tea, mis ja kuis toimub, ära ette kiru.(noh jätsin viisakusest möla kirjutamata!)Kakuke kas oled jahis mõne naise(jahi)ga kimpus olnud, et julged väita,nn naiste poolt meestejaht?Ei ole nii.Selleks ei pea tervat laup. metsas ligunema, sumpama, külmetama ja tühja kõhu-kotiga koju minema, et nn mehi püüda! On tunduvalt mugavamaid, mõnusamaid kohti!Pole need jahimehed midagi erilisemad kui muidumehed, et nende püüdmiseks sihukest jama iga nädalalõpp üle elada, kannatada.
Igasugu huvigrupid(hõh hondaklubi,homoklubi,. mersuklubi, mazdaklubi, maleklubi, pokkeriklubi, taksiklubi, ....kogunevad ja teevad ühisüritusi, mis siis NÜÜD mõnele ei meeldi?)
Ja jahis ilma meesteta ei saa kindlasti.(noh, autot välja vedada, põtra-siga välja vedada, vot siis tahaks naine olla ja viilida...
Niiet rahu, ainult rahu! loodetavasti tuleb igati tore üritus ja palju naisi relvade ja hea tujuga kokku!
Vasta