Kas keegi teab ScandiTannist midagi ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Punarebane
Postitusi: 31
Liitunud: P Okt 25, 2009 9:52 pm

Re: Kas keegi teab ScandiTannist midagi ?

Postitus Postitas Punarebane »

Aga mida oleks pidanud inimesed arvama siis, kui võetakse nahad vastu, jäetakse tasumata ning kaotakse nagu tina tuhka :?: Miks ei selgitatud varem, et sorry, meil selline probleem jne. Oleks mõistetud ja poleks olnud probleemi.
alokauber
Postitusi: 250
Liitunud: R Jaan 08, 2010 8:40 pm

Re: Kas keegi teab ScandiTannist midagi ?

Postitus Postitas alokauber »

Kas ma saan õieti aru et nüüd on mingi võimalus see asi korda ajada või. Helistades sinna?
Trophy Hunter
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Kas keegi teab ScandiTannist midagi ?

Postitus Postitas andrus »

Ma arvan,et võta telefon,helista ja saad targemaks.Kui Jyri jutu järgi inimene saab infarkti siis ta tõesti ei vasta telefonile ega mailidele.Ahh mis me siin ikka oletame ja arutame.Homme hommikul helista ja saad pildi selgeks.

ps.võimalik,et oleks hakanud ka ise imelikult mõtlema.Muidugi oleks proovinud ennem igasugu kontakteerimise variante.
jahismurf
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Kas keegi teab ScandiTannist midagi ?

Postitus Postitas hundikütt »

Infarktist ei terveneta aasta,inimestega suhelda saab ikka.Kui firma olevat üles ehitatud ühe mehe oskuste ja teadmiste peale,siis iga aus ja oma ärist lugupidav inimene oleks leidnud omale asendaja ,kes klientidega asjad klaarib.Selleks pole ju peale suhtlemisoskuse muud vaja.Kui aga käitutakse oma klientidega, kellele veel võlgu ollakse nii,siis mina küll nendega rohkem tegemist ei teeks.
jyri

Re: Kas keegi teab ScandiTannist midagi ?

Postitus Postitas jyri »

Tänud Andrus tasakaaluka ja aruka asjasse lähenemise eest.Väga paljud,k.a. mina kah vahest,peavad sellest eeskuju võtma.Eduard ega ta kaasa telefoni ei võta juba vähemasti Jõuludest(tahtsin õnnitleda),aga Mihhailiga sai täna räägitud,kui ta just pukki oli roninud.Seda Mihhaili(Scandi Tanni omanik) olen kaks korda näinud-sattusime juhuslikult samadesse jahtidesse,siis ta avaldas tungivat soovi mu "vanamehelt" kutsikat saada ja saigi(kennel Rajaleidja). Nii et kui kellegil konkreetne probleem,võite pöörduda ka minu poole privas või 5641369.Kui saan kasulik olla-miks mitte teha midagist head,eks seal üleval võetakse kunagi arvesse.
Hundikütile-asendaja/"pärija"(nime ei mäleta,kuid tunnen kah) kasvatamine käis täie hooga,paraku erialast kõrgharidust ja aastaid tegutsemisest antud alal omandatud kogemusi nii lihtne kellelegi üle anda pole.Kõigepealt peab selle "kellegi" leidma.
Nõus sellega,et mingi infi oleks pidanud kuskile "riputama",ju siis oli tähtsamat teha.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Kas keegi teab ScandiTannist midagi ?

Postitus Postitas hundikütt »

Ju olen siis vale ellu suhtumisega inimene. Minu jaoks on rahaasjad esmatähtsad.Et ei oleks kellelegi võlgu,ei peaks iga telefoni helina peale võpatama ja ei peaks ette vaatama,etvõlausaldajale otsa ei komistaks.Aga selliseid võõra rahaga rahategijaid on ilm täis.Kui sellise kogemata kätte saad, siis tuleb lubadusi igast otsast ja põhjusi kuhjaga.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Kas keegi teab ScandiTannist midagi ?

Postitus Postitas aadu kadakas »

vahe ongi vaid selles, et Sina ei pea kohtumisel tänavapoolt vahetama ega silmi peitma
effukene
Postitusi: 2
Liitunud: T Jaan 18, 2011 12:18 pm

Re: Kas keegi teab ScandiTannist midagi ?

Postitus Postitas effukene »

:lol: aga kirjuta mulle ..mina selles olengi süüdi et ei jõudnud jälgida mitu kirja sinna tuli ...mina ju su kirjadele seal vastasin ..tegelesin seal nahkadega ja sinu kirjadele sorrrrry polnud aega nii kähku vastata.....
Kasutaja avatar
Kristjannn
Postitusi: 106
Liitunud: P Apr 26, 2009 7:26 am

Re: Kas keegi teab ScandiTannist midagi ?

Postitus Postitas Kristjannn »

Tere.Täiesti mõtetu on sellele eespool antud telefonile helistada.Olen pea poolteist kuud proovinud.Millal on telefon postkastis,milla lihtsalt kutsub aga vastu ei võeta,jätsin ka sõnumi, sellele aga pole ka reageeritud.Tundub siiski,et nahka mille ma sinna eelmise aasta juulikuus viisin ei näe. :M
alokauber
Postitusi: 250
Liitunud: R Jaan 08, 2010 8:40 pm

Re: Kas keegi teab ScandiTannist midagi ?

Postitus Postitas alokauber »

Endal sama probleem, loobusin nüüd vist lõplikult, 17-st nahast jääb vaid mälestus.
Trophy Hunter
Vasta