Filmid/videod

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
draiwer
Postitusi: 387
Liitunud: R Mai 29, 2009 9:36 am

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas draiwer »

spioonikas kirjutas:
draiwer kirjutas:Siin siis võrdlemiseks mõned pildid https://www.google.ee/search?q=night+vi ... d=0CFAQsAQ

Kindlat õendit, et oli ikka see mida arvatakse olevat ei ole ikkagi.
Püstoli sarmane ese võib ka vabalt olla välgumihkel.
rixa kirjutas:
Võta ja loe relvaseaduse §20 läbi

Jah olen lugenud kordi ja kordi.


spioonikas,otsi oma must-valget ise.Mina usaldan seda mida näen ja hetkel on see video monteeritud täpselt nii nagu paistab ja minule sellest piisab.Kui sa oled mõne uuriva asutuse töötaja kes lähtub ainult tõestusest siis tegele sellega ja ära tule teiste arvamusi väänama.
maeorg
Postitusi: 27
Liitunud: P Mai 01, 2005 8:29 pm

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas maeorg »

Näeb väga selle moodi välja?
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas puugi »

Tundub,et olen mingisugusesse miilitsate foorumisse komistanud.Kes tahab millegi tõsisega rinda pista võtku privas ühendust.Mingisuguse filmiga ilkuda suht lapsik ei ole või?
draiwer
Postitusi: 387
Liitunud: R Mai 29, 2009 9:36 am

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas draiwer »

LAPSIK....lapsik on selline viga lasta sisse,lapsik on üks sõna muude hulgas millega kirjeldada sellist jahti mis on seadusega keelatud ja ebaeetiline uluki vastu,lapsik on mitte reageerida sellise rikkumise peale jne.Muidugi on võimalus,et istuti pukis kahekesti ja see relv oli teisel jahimehel vaatluseks aga samas võib seda ka kasutada õigustuseks.Meie kes seda vaatavad ei tea miks oli see relv sellise optikaga sel momendil käes.Hr puugi,ma ei saa aru mis seos on Teil selle filmiga ja ei loe välja ka,et keegi oleks Teid siin millestki süüdistanud ja täiesti segaseks jääb ,et keda Te kutsute privas rinda pistma oma viimases postituses ja kas Teie arvates on igati ok pidada jahti Eestis keelatud vahenditega.Ma ei väida,et antud videos seda tehti aga see video kallutab kahtlustama seda ja neid videoid on juba piisavalt Eestis kus on keelatud vahendid.
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas valgeronk »

Kui mehel on m---.,ei pea ta veel olema vägistaja.
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas rixa »

valgeronk kirjutas:Kui mehel on m---.,ei pea ta veel olema vägistaja.


§ 20/1. Tulirelva osad

(2) Tulirelva osadena käsitatakse ka selle lisaseadmeid helisummutit, lasersihikut ja öösihikut.
(5) Öösihik on puudulikus valguses sihtimiseks ettenähtud seade, millel on kujutise muundur või elektrooniline võimendus. Öösihik on tsiviilkäibes keelatud.

Siin ei ole mingit teemat kah üldse, et kas peeti jaht või peetud. Seaduse järgi ei tohi tal sellist seadet ollagi.
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas Karmo »

Pole vaja siia seadusest lõike välja tuua, kõik jahimehed on seda kordi lugenud.
Ja eks need vihaselt rusikatega vehkijad on tavaliselt ise kõige patusemad.
draiwer
Postitusi: 387
Liitunud: R Mai 29, 2009 9:36 am

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas draiwer »

Karmo kirjutas:Pole vaja siia seadusest lõike välja tuua, kõik jahimehed on seda kordi lugenud.
Ja eks need vihaselt rusikatega vehkijad on tavaliselt ise kõige patusemad.




Väga huvitav diagnoos,loogika,aga kas on ka loogiline see,et iga antud videot kaitsev kommentaar näitab selle kommenteeria poolehoidu keelatud vahenditele jahis :M
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas Karmo »

draiwer kirjutas:

Väga huvitav diagnoos,loogika,aga kas on ka loogiline see,et iga antud videot kaitsev kommentaar näitab selle kommenteeria poolehoidu keelatud vahenditele jahis :M

No ei tee su ulgumine maailma kuidagigi paremaks! Lõpeta see jauramine ära ja lepi teadmisega, et rikutakse seadusi ja tehakse seda ka edaspidi.
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas kalur »

Ja siinsed foorumlased on kõik 100% seaduskuulekad jahimehed. Eriti ei usu.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas puugi »

draiwer kirjutas:LAPSIK....lapsik on selline viga lasta sisse,lapsik on üks sõna muude hulgas millega kirjeldada sellist jahti mis on seadusega keelatud ja ebaeetiline uluki vastu,lapsik on mitte reageerida sellise rikkumise peale jne.Muidugi on võimalus,et istuti pukis kahekesti ja see relv oli teisel jahimehel vaatluseks aga samas võib seda ka kasutada õigustuseks.Meie kes seda vaatavad ei tea miks oli see relv sellise optikaga sel momendil käes.Hr puugi,ma ei saa aru mis seos on Teil selle filmiga ja ei loe välja ka,et keegi oleks Teid siin millestki süüdistanud ja täiesti segaseks jääb ,et keda Te kutsute privas rinda pistma oma viimases postituses ja kas Teie arvates on igati ok pidada jahti Eestis keelatud vahenditega.Ma ei väida,et antud videos seda tehti aga see video kallutab kahtlustama seda ja neid videoid on juba piisavalt Eestis kus on keelatud vahendid.

Tunnen neid mehi kes seal filmis olid.Ei ole tegu mingisuguste kurjategijatega!
On palju asju mida teha ei tohiks,aga ikka tehakse.Ei näinud privas ühtegi postitust. :M
Tahtsin hea teema mõnele kangele maailmaparandajale kätte näidata.Ise ma ei saa sellega kuidagi mäele.Samas selliste parandamistega ei saavuta mitte midagi!Ainult vaenlasi saab suure kuhja. :!:
Asso
Postitusi: 29
Liitunud: K Veebr 27, 2008 3:24 pm

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas Asso »

Millega peab leppima?
Keegi teeb mida tahab ja teised peavad sellega leppima?
Üle järve ujusid vä?
Üldiselt Hr Karmo mul jumala ükskõik millega sina veel leppima pead aga kui keegi avaldab enda arvamust, siis
vabas maailmas pead sina sellega leppima.
Ja see ongi äärmiselt nõme, kui mõni hiromant leiab, et temale kehtivad mängureeglid valikuliselt, seda filmitorus eksponeerides saab juba suht hea ülevaate antud tegelase ajumahust.

Wbr.
AA.
loom
Postitusi: 24
Liitunud: E Nov 09, 2009 7:05 pm

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas loom »

Karmo kirjutas:
draiwer kirjutas:

Väga huvitav diagnoos,loogika,aga kas on ka loogiline see,et iga antud videot kaitsev kommentaar näitab selle kommenteeria poolehoidu keelatud vahenditele jahis :M

No ei tee su ulgumine maailma kuidagigi paremaks! Lõpeta see jauramine ära ja lepi teadmisega, et rikutakse seadusi ja tehakse seda ka edaspidi.


Vabandage Karmo, aga kas Teie puhul on tegemist nõukogudeaegse inimesega. Tänu sellisele mõtteviisile me sellest ajast nii pikalt välja tulemegi.

Ju kui rikutakse seadust, ehk räägid oma tegemistest siis laiemalt? Nagu seal videos tehakse.
draiwer
Postitusi: 387
Liitunud: R Mai 29, 2009 9:36 am

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas draiwer »

Karmo kirjutas:
draiwer kirjutas:

Väga huvitav diagnoos,loogika,aga kas on ka loogiline see,et iga antud videot kaitsev kommentaar näitab selle kommenteeria poolehoidu keelatud vahenditele jahis :M

No ei tee su ulgumine maailma kuidagigi paremaks! Lõpeta see jauramine ära ja lepi teadmisega, et rikutakse seadusi ja tehakse seda ka edaspidi.



Ma ei tea kas Te Hr Karmo olete liiga noor ja uljas et mõista kuidas suhelda aga see mida mina siin teen ei ole absoluutselt Teie öelda ega asi.Paluks edaspidi väheke rohkem lugupidamist.
draiwer
Postitusi: 387
Liitunud: R Mai 29, 2009 9:36 am

Re: Filmid/videod

Postitus Postitas draiwer »

Hr.puugi,kui tunnete ja teate neid mehi ja ütlete,et nad pole mingid pätid siis olgu nii.Ei,ma pole teab mis maailmaparandaja aga minuarust ei saa vaadata vaikimisi pealt kui tehakse sigadusi.Kui Te oleksite oma esimeses postituses maininud seda,et tunnete ja teate nende Härrade tegemisi ja kõik on ok siis oleks see teema juba ammu vaibunud ja kui vaenlasteks hakkavad hämara tegevusega tegelased siis ega ma nende sõbraks soovigi olla.
Vasta