Ülemiste jahipood

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Ülemiste jahipood

Postitus Postitas aivar00 »

Jahinduse poole pealt küll tootevalik parim ei ole. Kalaträni ei oska kommenteerida. Hinnad on küll enamusel kaupadel kallimad kui mujal. Kasvõi padrunid. Lihtsalt kaupluse pind on suur ja sellest tulenevalt tekibki ülisuure valiku efekt.
Üks sõber oli kroonus kokaks. Rääkis kuidas supilusikatäiest kartulipudrust saad suure taldrikutäie :lol: Pudru ports tuleb vastu taldrikut lihtsalt laiali lüüa. Sama ka seal.
Kaupluse "head tootevalikut" näitab minu arvates nende suutlikkus pakutavat kaupa sulle mõistliku ajaga tarnida (vajadusel ka parandust organiseerida). Sellega aga on esinenud paljudel klientidel probleeme...
ikka lõbusalt
mait
Postitusi: 10
Liitunud: E Mai 30, 2011 8:59 pm

Re: Ülemiste jahipood

Postitus Postitas mait »

Nagu juttu olnud, siis ka mina sealt "asutusest" omad vitsad kätte saanud :VS
Mitte kunagi enam sinna ei kavatse seda "asutust" külastada :D
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Ülemiste jahipood

Postitus Postitas mrr »

No ma ei tea, kas see asi nii hull on ikka... eks suure kaubanduskeskuse prime asukoht tõesti nõuab kallimat hinnataset ja laia kaubavaliku eest tuleb ka midagi maksta (tegu siiski kapitaliga, mis müüjal seal riiulil kinni seisab).

Ostsin ka näiteks sealt täna Chevalieri kindad ja olid jah lõppkokkuvõttes natuke kallimad, kui võibolla mõnes teises poes (kui netihindasid uskuda). Aga teises poes pole minu teada neid kindaid juba pikka aega letil ega leti all olnud aga ülemistes oli riiul täis ja leidsin seal endale ka kohe õige numbri. Võta siis kinni, kumb on parem, kas ajada viimast senti taga või osta need kindad ära ja ülehomme metsas neid juba nautida. :roll:

Samas ostsin sealt mõni aega tagasi väga hea LED taskulambi, mille valgustugevus mingil põhjusel peale vähest kasutamist hääbus. Lamp võeti vastu, esitati maaletoojale hinnangu saamiseks ja vahetati siis mul kenasti välja ning mingit probleemi sellega polnud. Ka selline asi loeb ja maksab midagi.

Suuremate ostude puhul tuleb hinda lihtsalt tingida. Kohe esimese "pauguga" ja emotsiooniga ei tasu midagi suurt ära osta, kui just rahakott puuga seljas pole. Müües ise tootjana kaupa mitmetele sadadele poodidele (väljaspool Eestis), tean samuti, et isegi kui 90% klientidest aktsepteerib tootja standard-müügihinnakirja, siis ülejäänud 10% väänavad sinna veel ca 40% otsa. Ning seda hinda tulebki siis paika kangutada! 8)
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Ülemiste jahipood

Postitus Postitas aivar00 »

Kas on keegi siin hinna üle naa palju niutsunud :M Minu arusaamise järgi lihtsalt mainitud, et on veidi kallim. Olen ka ise seda meelt, et mul ei ole nii palju vaba aega, et mööda poode jalutada(ja küttekulu kah juurde arvestada). Kuna naine tihti Ülemistes käib ja mulle ei meeldi II korrusel klaasistunud silmadega "kaltsu ja kalossi" poe ukse taga pingil passida, siis oleksin nii mõndagi sealt jahipoest ka ostnud. Ostud on jäänud sooritamata justnimelt müüjate üleoleva käitumise tõttu. Pikka "viha" küll ei pea, aga milleks ma peaksin minema sinna kus ma ei ole oodatud :M :M :M . Ja seda on juhtunud ikka päris mitu korda. Ma lähen parem ikka sinna kus on kõik OK.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Ülemiste jahipood

Postitus Postitas mrr »

Ma ei tea, mis kogemused kellelgi siin täpselt on või kust keda pigistati, aga mina olen alati elusalt välja tulnud. 8)
Viimati muutis mrr, N Dets 15, 2011 4:04 pm, muudetud 1 kord kokku.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Ülemiste jahipood

Postitus Postitas andrus »

:lol: :lol: :lol:
Sellises stiilis infot jagavad nad pidevalt.Aga tõena neid võtta nüüd küll ei tasu.
Kunagi käisin seal finnclassicut piilumas.Küsisin siis katsuda.Ulatati lahkelt ja ei mingit muret.Kui siis jutt jõudis mulle sobiva kaliibrini ja teatasin,et 9.3-ne kombi sain teada,et selles kaliibris püssid lagunevad lihtsalt laiali jne.Et võta ikka 308 nagu see nende oma on.Siis näitasin kodanikule üle leti,et nende püssil kah kaliiber 9.3.Mees sügas kukalt ja üritas järsku selgeks teha mulle,et ta ajas selle ma ei mäleta mis muu tootjaga segamini.Et finnclassic ikka hea asi ja võin selle osta........ :lol:
Mingit huvitavat juttu aeti seal ka norma moona kohta suht hiljuti.Nii,et igast jama mis sealt üle leti tuleb ei maksaks kah nüüd uskuda.
Kindlasti ei ole tegemist totaalse soolapuhujate seltskonnaga ja kaup ei ole kah kindlasti mitte saast aga teenindus kultuur jätab kõvasti soovida :!:

Ainukene mees kes oskas inimestega suhelda oli Ülemistes Janno.(võib olla,et mulle ainult tundus või siis ei oska ma ise suhelda ja sellist üleolevat ja agressiivset stiili mõista)
jahismurf
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Ülemiste jahipood

Postitus Postitas aivar00 »

Just just - endale meenub kah ühe 9,3 -se relva ost - võta ruttu ära. Lähevad kui soojad saiad ja kui avaldasin soovi nädala pärast ost sooritada (ostuloa vormistamise aeg) ja relv broneerida, siis ainukeseks tingimuseks oli teha ettemaks SULARAHAS. Pidin siis kõmpima Faelmanis raadiomaja juures olevasse sularahaautomaati :lol:
Hiljem relva arvele võttes selgus, et see relv juba üle aasta Eesti relvaregistris ja ostjat ootamas :lol: :lol: :lol: .
Optika, mille tollal paigaldamiseks andsin pidavat kah "SAAST" olema. Kui relval järgi käisin aga uuriti - kuskohast ma nii hea hinnaga normaalse optika sain :lol: :lol: :lol:
Sellest kah järeldus - kõik mis sealt leti tagant räägitakse on "PUHTAM KUI KULD" - no andke andeks - mina olen Türgi sultan :lol: :lol: :lol:
Rääkides aga "agressiivsest" kauplemisest - ma pigem väidan vastupidist - muljetatakse oma tuttavaga ja sinust ei tehta väljagi kuigi oled leti ääres ühe koha peal juba tükk aega seisnud :lol: .
Võib-olla kui pöidla jämedune kuldkett kaelas kõlguks, siis oleks mulle kohe tähelepanu pööratud :oops: - kahjuks mulle aga säherdused "kaunistused" ei meeldi :lol:
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Ülemiste jahipood

Postitus Postitas Beretta »

mrr kirjutas: Näiteks pidi Zeissi optikate kvaliteet olema kõvasti langenud mudelite osas, mis on toodetud Rumeenias. Osta tasub ainult neid, mis on Saksas tehtud.

Raske uskuda, sest kvaliteedi peab tagama sertifitseeritud tootmise süsteem, mitte CCCP Znak katševast mille kõige jaburama näitena meenub N kalakombinaadi suitsulatikale antud kvaliteedi märk.
Seal poes võid muidugi igasuguseid asju kuulda.
Grumpy old man
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Ülemiste jahipood

Postitus Postitas andrus »

aivar00 kirjutas:........ muljetatakse oma tuttavaga ja sinust ei tehta väljagi kuigi oled leti ääres ühe koha peal juba tükk aega seisnud :lol: .
Võib-olla kui pöidla jämedune kuldkett kaelas kõlguks, siis oleks mulle kohe tähelepanu pööratud :oops: - kahjuks mulle aga säherdused "kaunistused" ei meeldi :lol:


Äkki sa oled lihtsalt liiga pisike,et sind pole leti tagant näha`???? :lol: :lol:
jahismurf
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Re: Ülemiste jahipood

Postitus Postitas ubin »

Tervist, värskendan vana teemat.

Olen jahindusest üle aasta eemal olnud ja täna tekkis vajadus Tallinnast Norma padruneid osta. Ainuke, kes minu kaliibrile Norma Alaskat pakkus (8X57 JRS) oli JagtHof, hinnaga nats alla 50 eur karp. Mõtlesin endamisi, et küll on hinnad ikka vahepeal kerkinud.
Kodus avastasin karbipealt hinna 23.- Mõtlesin, et äkki vana krooni hind, aga igaks juhuks kontrollisin, mis hinnaga Trapper müüb. Oh imet 23 euri karp. Helistasin poodi tagasi ja küsisin, et ega padrunite müümisega viga ei tehtud, vastati, et 50 euri on hea hind. :M

Kokkuvõtteks siis, 25 euri läks mulle koolirahaks.... jälle :lol:
Kui paugutada tahad - "mine tiiru!"
achtung
Postitusi: 102
Liitunud: E Okt 19, 2009 7:31 am

Re: Ülemiste jahipood

Postitus Postitas achtung »

Eksimine pidi inimlik olema ütles siil kui harja seljast maha ronis... :lol:
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Ülemiste jahipood

Postitus Postitas TiitR »

achtung kirjutas:Eksimine pidi inimlik olema ütles siil kui harja seljast maha ronis... :lol:

:mrgreen:
Vasta