Victoria püssi ja panniga

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Mart »

Kuidagi käest läheb ära see saade. Järjest rohkem muutub arusaamatumaks, kellele seda tehakse. :(
Kasutaja avatar
Victoria
Postitusi: 83
Liitunud: K Sept 17, 2008 9:16 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Victoria »

Mart kirjutas:Kuidagi käest läheb ära see saade. Järjest rohkem muutub arusaamatumaks, kellele seda tehakse. :(

Õige. See hooaeg oli minu viimane.
Saade iseenesest on peresaade mitte jahisaade ja selles saates on omamoodi reeglid.
Ehk jahtisaadet nagu teha ei saagi :-)
Aga kui keegi on huvitatud järgmisel hooajal alustama saatejuhi rolli siis alati saab läbi rääkida. Ilmselt on oodatud naisi :-D
Jõudu teile, mina lahkusin sellest rollist.
www.brown-pearl.com
www.jaljekoer.net
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Mart »

Viga polnud üldse saatejuhis. See igati klappis, et noor jahimees rändab mööda maad ringi ja otsib jahi õpetusi-kogemusi-lugusi. Ainult mida polnud olid need mehed, kes omi tarkusi peaks jagama. Ise olen ka sellise asjaga kokku puutunud, et tahaks nagu midagi teada, aga pole kellegi käest küsida. Siis otsidki abi netiavarustest ja vaatad Wild TV jahikanalit. Sellest ka see foorum siin sündis.
Kasutaja avatar
Victoria
Postitusi: 83
Liitunud: K Sept 17, 2008 9:16 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Victoria »

Mart kirjutas:Viga polnud üldse saatejuhis. See igati klappis, et noor jahimees rändab mööda maad ringi ja otsib jahi õpetusi-kogemusi-lugusi. Ainult mida polnud olid need mehed, kes omi tarkusi peaks jagama. Ise olen ka sellise asjaga kokku puutunud, et tahaks nagu midagi teada, aga pole kellegi käest küsida. Siis otsidki abi netiavarustest ja vaatad Wild TV jahikanalit. Sellest ka see foorum siin sündis.

Eks see õige jutt jah. Oli palju kordi nii et kui küsid niisama siis räägivad ja kui nägi et kaamera töötas siis jäädi kohe vait, jalutati minema. Loomulikult mina sain palju palju õpetavaid lugusi ja kogemusi vandelt jahimeestelt. See et keegi neid edasi annab on super hea ja kahju on kui neid salajases hoitakse. Kuidas need noored ikka õpivad ja isesesivalt õpitakse tihtilugu valesti.
www.brown-pearl.com
www.jaljekoer.net
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas sooviku »

Vaatasin seda viimast pardijahisaadet.Vicky laseb parti sama hästi,kui mina :wink: No ma ei tea,miks ei või see saade just selline olla.Suuri õpetussõnu leiab ka raamatust,kui kaamera ees rääkijaid pole.Minule meeldib ja üks eestikeelne jahiga seotud saade võiks ju ikka olla.Kes tahab leiab vigu igalt poolt.Kui Victoria nüüd tõesti lõpetab siis,hei jahitibid,lennake peale.Uut saatejuhti on vaja!..........Aga arvestage,et Vicky oli hea (y) .
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
Victoria
Postitusi: 83
Liitunud: K Sept 17, 2008 9:16 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Victoria »

sooviku kirjutas:Vaatasin seda viimast pardijahisaadet.Vicky laseb parti sama hästi,kui mina :wink: No ma ei tea,miks ei või see saade just selline olla.Suuri õpetussõnu leiab ka raamatust,kui kaamera ees rääkijaid pole.Minule meeldib ja üks eestikeelne jahiga seotud saade võiks ju ikka olla.Kes tahab leiab vigu igalt poolt.Kui Victoria nüüd tõesti lõpetab siis,hei jahitibid,lennake peale.Uut saatejuhti on vaja!..........Aga arvestage,et Vicky oli hea (y) .


Kas just hea aga sai ära proovitud. Tänud positiivse suhtumise eest.
Mina ei ole just teles esineja tüüp aga ehk leitakse mõni suurem lobiseja/ esineja nagu telesse ikka vaja on.
Võin seda ka öelda et see kerge ei saa olema ja kodused asjad võib ära unustada :-)
Lapsed koerad need on kodus ja ootavad terve hooaja ja vinguvad millal see saade sul ükskord lõppeb?
Ja kindlasti peab arvestama sellega et koera saatesse kaasa võtta ei saa. Kuigi ta on jahis väga vajalik, ta on ustav sõber ja kaasa ei saa. ( kurb oli vaadata kui trepil mind ootama jäi ja aru ei saanud miks ma kodus pean olema... sa ju läksid püssiga,jahi riietega välja)
Ärge unustage see on peresaade :-D
Ja see on töö kuhu tuleb võtta ainult need töövahendid mis produtsent käsib. (koer sinna ei kuulu)
Seega oli ka see üks põhjus miks ma selle lõpetasin, et mul koer oli kaks hooaega kodus kuna jahile kaasa võtta ei tohtinud :-(
Vajadusel võin nõuga abiks olla, kui tuleb täeisti tutikas jahitibin kes vajab nats infot.
Igaljuhl jõudu sellele kes julgeb proovida.

PS!
Mina aga ootan ikka julgeid helistajaid, kui jahi lask läheb nats nihu. Olen selleks koera välja koolitanud ja uskuge mind mu koer on väga hea oma töös. Selleks olen küll valmis 24h et koer tööd saab, mis ei tähenda seda et te täpselt laskma ei peaks ;-) Kuid kindlasti ei tohiks siis muud koerad ja inimesed seda laske kohta kuni 300m ulatsues läbi kammida enne.
Kiiret pole kuhugi mu koer võtab jälje ülesse ka pärast 24h.Ka siis kui konkreetselt verd ei ole.
Mis veel tähtis . Vaadake mu kodulehte http://www.jaljekoer.net. Kohale on kutsutud kõik jahikoerad kes on huvitatud jäljetööst.
www.brown-pearl.com
www.jaljekoer.net
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas sammal.habe »

mul läks netiavarustel üht Vicky pilti nähes lambike peas põlema ja tekkis deja vu tunne - olen sellist tegelast juba kusagil varem näinud... olingi! :)
vaadatagu seda läbi huumoriprisma ja ei kuidagi teisiti!
(ning kui just järele mõelda, siis ei ole nii mõnedki meesjahimehed Rambo-ihalusest priid...)

edit: lisatud foto eemaldatud V. soovil.
Viimati muutis sammal.habe, K Nov 07, 2012 9:31 am, muudetud 1 kord kokku.
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas mihkelson »

Kena huumor :lol: :lol: (y)
Mis Vicky ise küll arvab?? :D
Gute Jagd
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas aadu kadakas »

Pole pilti, pole kommentaari.
Viimati muutis aadu kadakas, N Nov 08, 2012 1:22 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas aadu kadakas »

Victoria kirjutas:Ärge unustage see on peresaade :-D

Tore, et see naerunäoga repliik just Teie enda poolt öeldud sai. Muidu oleks hakanud ka kuidagi selle saate identiteeti taas otsima.
Aga hea oli, et jahindus leidis ikkagi kajastamist ning seepärast hea, et ikka oli.
Otto
Postitusi: 25
Liitunud: L Nov 22, 2008 11:56 am

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Otto »

Selle saate tegemisel on mingi eesmärk, aga siiani pole see eriti välja tulnud. Kui eesmärgiks on jahindust tutvustada, siis võiks, pigem peaks andma seal sõna jahimeestele kes tegelevad igapäevaselt jahindusega, seirega, uluki hooldusega jne. Võiks ka näidata head tahet ja anda ka sõna tavalisele lihtsale maaomanikule. Kajastada võiks turismijahi pakkujaid jne. Kokandus võiks olla väike osa lisana. Muidugi saatelõik kauplustega kes tegelevad ja pakuvad jahitarvikuid. Saadet peaks juhtima lisaks veel keegi kes oleks rohkem avatum.
Jõudu ja jaksu!
Kasutaja avatar
Victoria
Postitusi: 83
Liitunud: K Sept 17, 2008 9:16 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Victoria »

Otto kirjutas:Selle saate tegemisel on mingi eesmärk, aga siiani pole see eriti välja tulnud. Kui eesmärgiks on jahindust tutvustada, siis võiks, pigem peaks andma seal sõna jahimeestele kes tegelevad igapäevaselt jahindusega, seirega, uluki hooldusega jne. Võiks ka näidata head tahet ja anda ka sõna tavalisele lihtsale maaomanikule. Kajastada võiks turismijahi pakkujaid jne. Kokandus võiks olla väike osa lisana. Muidugi saatelõik kauplustega kes tegelevad ja pakuvad jahitarvikuid. Saadet peaks juhtima lisaks veel keegi kes oleks rohkem avatum.
Jõudu ja jaksu!


Täpselt õige.
Mina lõpetasin selle ära ja eks vaatame siis juba uuel hooajal, kes saatejuhi kohale astub.
www.brown-pearl.com
www.jaljekoer.net
Vasta