Victoria püssi ja panniga

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas mrr »

Mina arvan, et saate eesmärk oli ju tuua tavainimesteni rohkem infot jahi erinevate võimaluste kohta ja seda see ka täitis. Kui kirglik jahimees sealt midagi uut ei leidnud enda jaoks, siis ei ole selles ka midagi imestada - see polnudki ju saate eesmärk!

Igastahes minu proua juba ohhetas-ahhetas, kui pontu surndu pardiga välja ilmus. Ma loodan, et saade enam "verisemaks" ei lähe :lol:
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas annaliisa »

minu pere jahivõõrad inimesed just väga sillas ei olnud- ütlesid et ootasid paremat. kõige põnevam koht oli olnud see, kui sead mere ääres jooksid :) minu arust ütles victoria, laimjalas, et suur linnujaht tulemas- 3 meest... :? eks ootame, et järgmised osad paremad oleks. "esimene vasikas läheb alati aia taha" :wink:
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Olgerd »

Järgmises saates peaks olema põdra ajujaht koos Märjamaa jahiseltsiga.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas sooviku »

Noh,ootused olid vist liiga suured.Hea küll,esimene saade,aga kui järgmised osad on ka juba ette ära tehtud siis......... :?: .Kui saate tootmine edasi toimub siis võiks ringi käia ja küsida tavaliste jahimeeste (nende,kel ei ole raha ATV tuunimiseks) käest,mida nemad näha tahaksid.Teha saadet lihtsalt "põmm ja kaks jalga pannil"ka ei tasu.Halva punkti pani minu arust kogu asjale veel poja presenteerimine.Oleks võinud olla mõni mees,kes räägib asjast.Aga muidu........pole paha :wink: .
Naine võib olla,koer peab olema!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas aivar00 »

Ei taha õelutseda, kuid mulle jäi ka väga "toores" mulje. Naine, kes on kordi ühisjahis osalenud ajajana ning ka niisama ajaviiteks minuga mõned korrad jahil kaasas käinud läks lihtsalt omi toimetusi edasi tegema. See tundus olevat ikka puhas reklaam. Eriti võigas oli minu jaoks ATV-ga ringi sõitmine relv esiotsas lahtiselt. See rohkem nagu Aafrika safari ning kole üleoleva mulje jättis. Maitse asi muidugi. Loodan, et edasine ikka paraneb.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas sammal.habe »

formaat on ju sootuks teine - see ei olegi ju saade tavalistele jahimeestele. aga kellele täpselt, polegi aru saanud.

sooviku kirjutas:... siis võiks ringi käia ja küsida tavaliste jahimeeste (nende,kel ei ole raha ATV tuunimiseks) käest,mida nemad näha tahaksid...
skog
Postitusi: 150
Liitunud: R Mär 30, 2007 12:28 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas skog »

Lootsin minagi, et äkki on sarnane kalasaatega, kus räägitakse asjast ja on ka kerge huumorimoment sees. Järgmise saate jaoks just kella tirisema ei pane. Kui peale satud siis vaatan juba pilguga "kas sel korral on asi sama nagu oli esimene saade". Hea et tehakse, selle vastu pole, aga kui kehvasti tehakse, siis äkki oleks siiski parem kui ei oleks. Mu meelest luuakse sellise formaadiga just tavainimesele arusaam, et jahimehed ongi sellised, et sõidavad atv -ga ringi, püss laskevalmis ja siis lähevad restosse ja lasevad endale prae valmistada. Rohkem tegelikkust, mitte seda, kuidas keegi asju näeb, et asjad võiksid olla.
Ja veel jahi poole pealt - rohkem õpetlikkust - meetodid, peibutamine, varitsus, koera töö põhimõtted, laskemoon, eetika, uluki austamine jne jne jne. Teemasid ju jaguks.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas mrr »

Ma arvan, et palju siin ei muutu ja ehk ei peakski. Ei suuda uskuda, et telekas näidatakse näiteks maha lastud klaasistunud silmadega põtra kuuseoks peal. Olgu see siis suur austusavaldus või mitte. Või siis põrsa nülgimist. Enamus inimestele see vaatepilt surnud ulukist kindlasti meeltmööda ei oleks! Minu arvates seisavad ulukid tavainimestel nö. tolerantsuse piiride mõttes kodulemmikute ja pudulojuste vahel. Isegi kui jahimehed sellest vahest aru ei saa.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Feen »

Kahjuks ise saadet ei näinud, aga, miks ei võiks näidata surnud põtra? On saateid küll ja küll kus siga ära nülitakse, kasvõi mõni kokandussaade. Nt J.Oliver käis Itaalias seajahis, lasi mööda, kohalik lasi pihta, kondistati ja küpsetati, keegi ei puhkenud nutma. Ja need kellele saade ei istu, see aeg on möödas kus oli 1 telekanal.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas mrr »

Siis peaks näitama seda saadet ilmselt sel ajal, kui lapsed juba magavad. Muidu on emal väga raske seletada, miks onud Bambil naha üle kõrvade tõmbasid. :lol:

Sa uuri mõne mitte-jahimehest inimese (soovitatavalt naisterahva) käest, kas neile pakuks huvi uluki nahastamise vaatamine. :roll:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas andrus »

Aga sa küsi mõne jahimehe (pigem suvalise mehe)käest kas talle meeldib iga päev neid jubedaid seepe ja veel jubedamaid "bimbode värvimis" saateid vaadata.

Elu tuleks näidata ikka rohkem sellisena nagu ta on,mitte igasugu vähemusse jäävate teisiti mõtlejate pärast muretseda.

See kui sinu proua telerist näidatud surnud pardi peale nina krimpsutab......no ma ei tea. :M
Mina toon oma surnud elukad koju ja naine võtab noa pihku ning tuleb appigi.
Samas on jahikaaslased kellel kaasad vanuses 25 ja alla......geel küüned ja puha.Võtavad vabatahtlikult hane puhastamisest ja muudest toimingutest osa.
On saanud suvilas õhtuti grilli ja õlle kõrvale elukaid,koljusid ja nahku puhastatud.Seltskonda igasugust kohal olnud.Esimese hooga küll mõni harakas kriiskama kukkunud aga mõne aja pärast juba rahulikult tuima näoga mööda kõndinud.Ja huvitaval kombel lihast pole mitte üks kunagi keeldunud.


See kui 100 lolli kuskil kriiskavad ei tähenda,et terve ühiskond hukas on.
Viimati muutis andrus, E Jaan 09, 2012 6:10 pm, muudetud 1 kord kokku.
jahismurf
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Feen »

mrr kirjutas:Sa uuri mõne mitte-jahimehest inimese (soovitatavalt naisterahva) käest, kas neile pakuks huvi uluki nahastamise vaatamine. :roll:


Milleks? Vaadaku nt Kanal2-te sellel ajal. Ma ka ei vaata seebikaid, ei hakka isegi kriiskama, et neid näidatakse. Kõiki ei sunnita teleka ees sellel ajal olema. Ja kui mõni jahimees omab sellist naist, kes telekas surnud pardi peale halama kukub... oled ikka jahimees? Või on kusagil tingimused, kus ulukiliha jõuab koju kohalikust käitlemishoonest vaakumpakendatult?
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas mrr »

andrus kirjutas:See kui 100 lolli kuskil kriiskavad ei tähenda,et terve ühiskond hukas on.


Aamen selle peale!
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Olgerd »

mrr kirjutas:Ei suuda uskuda, et telekas näidatakse näiteks maha lastud klaasistunud silmadega põtra kuuseoks peal. Olgu see siis suur austusavaldus või mitte. pudulojuste vahel.
Tõenäoliselt seda järgmises osas ka näeb, kui reklaamiklipis toimuv ja saates olev kattuvad. :wink:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas kakuke »

andrus kirjutas:...Mina toon oma surnud elukad koju ja naine võtab noa pihku ning tuleb appigi.
...

Hea naise oled omale siis saanud. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta