Victoria püssi ja panniga

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Lauzy
Postitusi: 72
Liitunud: N Dets 04, 2008 5:58 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Lauzy »

Kui on jahisaade olgu ka jaht oma täies eheduses näidatud ei leia küll, et seal oleks midagi häbeneda mitte jahimeeste ees :M Ning jahisaagi austamise tseremoonia näitamine oleks minuarust väga vajalik kuna see käib viisaka jahi juurde :wink:
Metsast oled sa võetud ja metsa pead sa saama...
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas gunnar »

kakuke kirjutas:
andrus kirjutas:...Mina toon oma surnud elukad koju ja naine võtab noa pihku ning tuleb appigi.
...

Hea naise oled omale siis saanud. :D


Ta pole ainuke :) Aga veel saatest, ka minu meelest peaks näitama asju nii nagu nad on. See ongi tänapäeva probleem et luuakse mingeid paralleelseid fantaasiamaailmu milliste inforuumis inimesed absoluutselt unustavad põhiväärtused. Oleme nii mõnegi mõtlevama jahimehega arutanud milline on eesti jaht 20 vo 30 aasta pärast. Arvatavasti Harju- ja Läänemaal turistid, mujal natuke hulluks peetavad vanamehed (meie täna) metsavahel mingeid imelikke asju ajamas...
SUPS
Postitusi: 132
Liitunud: T Nov 21, 2006 9:15 am

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas SUPS »

Kahju.... ootused -lootused ,et lõpuks ka eestlased suudavad midagi sellist toota kui naabrid põhjas või läänes või idas suudavad....kustusid suht ruttu. Aga äkki siiski see esimese vasika asi ikka peab paika.
Uri
Postitusi: 54
Liitunud: E Nov 01, 2010 6:17 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Uri »

Ega keegi ei tea kas äkki seda veel kuskilt näha saaks? Kas kordusena või netist?
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas raindrenkhan »

Eelnevas postituses oli kirjas, et kolmpäeval TV3-s.
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
Kasutaja avatar
Marekp
Postitusi: 172
Liitunud: L Sept 06, 2008 6:40 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Marekp »

mrr kirjutas:Mina arvan, et saate eesmärk oli ju tuua tavainimesteni rohkem infot jahi erinevate võimaluste kohta ja seda see ka täitis. Kui kirglik jahimees sealt midagi uut ei leidnud enda jaoks, siis ei ole selles ka midagi imestada - see polnudki ju saate eesmärk!

Igastahes minu proua juba ohhetas-ahhetas, kui pontu surndu pardiga välja ilmus. Ma loodan, et saade enam "verisemaks" ei lähe :lol:

Miks on vaja tavainimestele tutvustada erinevaid jahivõimalusi? Kas Sa ei leia, et siin on väiksed käärid sees. Kui jahisaadet teha, siis ikka jahimeestele ja ei ole vaja seal "pipardada" millegagi.
Saade oli pettumus tõesti, lootsin näha midagi samas stiilis nagu jookseb soomes "erätulilla". ATV-de promomine sellesse saatesse tõesti ei sobi kui ATV-dega jahti pidada, siis on tülid maaomanikega kerged tulema.
kudaon
Postitusi: 6
Liitunud: T Mär 22, 2011 12:36 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas kudaon »

jahh...mehed ja naised ,teie jutt valgub nüüd liiga laiali? vaadake ikka seda mis meeldib ja kui oled jahimees ja sind häirib ,et näidatakse looma kellel on klaasistunud silmad ,siis....no ma ei tea!
saade oli mis ta oli ,kellele meeldis kellele mitte kuid siiski andkem aega ka saate tootjatele ,mürgiseid sõnu oskame me kõik loopida!
tõsi ...ruumi on veel palju kuhu areneda! Esmalt pean isegi silmas seda ,et ehk valida saatesse ikkagi inimesed rääkima ,kes julgevad seda teha! :M
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas mrr »

Wolflady kirjutas:Tegime sellise vahva saate, mille eesmärk on eelkõige tavainimesteni tuua, mis on jaht mis metsas toimub ja palju muud huvitavat. Loodan et see toob ka Eesti jahinduse ja jaihmeeste suhtes ehk rohkem positiivsemat suhtumist, arusaamist ja mõistmist.
Kõige paremat.
Vicky
.


Lugege seda saatejuhi postitust saate eesmärgist (esimesel lehel teine-kolmas) enne kui kirjutate, et teil sealt midagi õppida ei olnud ja ATV on saatanast jne. :wink: Kui tunnete, et on vaja midagi kangesti õppida, siis minge EJL ja ostke vastavaid filme DVDl või VHSil (nagu tegin mina... seal täiesti olemas põhjalikud õpetused uluki nülgimisest jne). See saade TV6s ei ole tehtud mõeldes teile ja öelda seepärast, et saade ei täitnud teie hinnangul oma eesmärki on minu arvates vale (liialdades AKlt te ka ei oota, et ta näitaks, kuidas Maali pauka naabri kanad maha murdis.. seda vaatate ikka Võsapetsi saatest ju!). Lähtuda tuleb elus alati seatud eesmärgist - mida soovite või soovitatakse saavutada. Minule saade jätkuvalt meeldis, isegi kui ka mina sealt võibolla miskit uut enda jaoks teada ei saanud!
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas annaliisa »

no kui saate eesmärk oli näidata et saab hakkama nii püssi kui panniga, siis selles osas küll panni ise ei puutunud :) ja atv' ga metsa, püss lahtiselt ees, no ma ei tea, see pole ka jahivöörastele inimestele hea eeskuju. meie teame et nii keegi ei käi, aga teised vaatajad vb ei tea ja arvavadki nüüd et nii ongi :)
selge on see, et tagasiside võib alati ka negatiivne olla ja sellega et meie siin v keegi kuskil mujal oma arvamust avaldab, võib-olla tänu sellele nt järgmises saates saab midagi muuta ja paremaks teha. ega me keegi ju paha pärast räägi mis meile meeldib/ei meeldi! :)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas mrr »

annaliisa kirjutas:no kui saate eesmärk oli näidata et saab hakkama nii püssi kui panniga, siis selles osas küll panni ise ei puutunud
Saate nimes olev "panniga" ei tähenda, et saatejuht esimesest saatest alates pann peos ringi peab jalutama. Veelkord nagu saatejuht kirjutas: "eesmärk on eelkõige tavainimesteni tuua, mis on jaht mis metsas toimub ja palju muud huvitavat."

Mis selle ATV-l nüüd siis viga on? ATVga väga hea põldude ääres eelluuret teha ja kindlasti on see loodussõbralikum kui mõne suurema tehinkaga seal ringi künda. Ka saaki metsast välja tõmmata või toitu metsa viia saab paremini kui traktoriga. Lisaks relvast: ATV-l võib vabalt panna püssi ette klambrite vahele, kui taga on vaja vedada näiteks viljakotti, jahisaaki või kohvrit. Selle negatiivne pool on muidugi, et püss saab kogu "ilmastiku" endale peale. Taunitav oleks olnud, kui sõidetakse ringi ja püss on laskevalmis käes.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas annaliisa »

ma pigem mõtlesin seda, et püss peaks kotis olema kui jahti minek on ja jahil kotist välja võtta. ja ma ei oodanudki et ta panniga kohe ringi jookseb, sellep ka panin "selles osas". loodame et iga osa ei viida liha restorani. vb ongi nii et esimene selline saade ja kõigi ootused liiga suured. teine saade kalamehejutud- palju põnevam ja rohkem infot. aga loodame et järgmine saade on parem. mul ei ole midagi atv'de vastu aga loodame et ta iga osa sellega jahis käima ei hakka, sest see maalibki sellise pildi et a'la jahimehed käivad atv'ga metsateid rikkumas. kindlasti on atv asendamatu nt looma välja vedamisel kui auto v traktor ligi ei pääse, selle vastu ma ei vaidle. ja seal saates oli see atv rohkem reklaami peal väljas ilmselt :)
ega ma ei ütle et sinu arvamus on vale, lihtsalt minu oma on õige :D nali naljaks, ma ei taha siis kellegiga vaidlema hakata, lihtsalt avaldasin oma arvamust :VS
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas TiitR »

annaliisa kirjutas: kindlasti on atv asendamatu nt looma välja vedamisel kui auto v traktor ligi ei pääse, selle vastu ma ei vaidle. ja seal saates oli see atv rohkem reklaami peal väljas ilmselt :)

Kui vaadata lõputiitreid, siis VeltMotocenter hakkab kenasti silma, ja õige kah, keegi peab ju saatele ka õla alla panema. Hullem oleks, kui Viki oleks seal krossimotikaga ringi kühveldanud, püss hammaste vahel :D
P.S Meil ka seltsis ATV olemas ja kui ikka tehnikaga ligi ei pääse, siis inimjõud on kõikse suurem jõud ja ükski tabatud loom pole veel metsa jäänud! :wink:
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas mrr »

Just-just! Kalamehejuttudes ju ka igas saates demonstratiivselt lürbiti soomlaste lapin-kusta ja Koržets sebis Santa Maria põll ees. :lol:
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas sammal.habe »

ma ei tea küll, miks mrr on ambrasuurile viskunud, aga saatel on arenguruumi veel kuhjaga. seda ka tavalise kodaniku, mitte jahimehe vaatevinklist vaadatuna.
ehk wolflady kommenteerib ise, miks just nii läks. kardan paraku, et saatejuhina on ta pelgalt nägu ekraanil ja otsuseid teevad rezhissöör ja produtsent...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas aivar00 »

No mis madin see siis on kui kedagi ei tümitata :lol: . Pealegi õiglane kriitika peaks vast ikka edasiviiv jõud olema. ATV-ga miskit luuret kuskil põlluservas teha :M
Meil tuleks küll osad maaomanikud õiendama. Maastikukaitsealal liiklemisest parem ei räägigi( ja seda on meie seltsil ikka vääga palju). Ikka kondiaur ja kaks koiba on need "abivahendid" millised on looma rabast välja vedanud ning samuti nende abil saab ka luuret teha.
Mida kõike müüakse ja pakutakse ei tähenda veel, et need ka meie oludesse ka sobivad. Sponsori teema muidugi arusaadav. Minu jaoks oleks olnud (y) kui ATV- l oleks olnud relvakohver (täiesti lisavarustusena saadaval :lol: ) ning jahile sõites relv seal sees.
Selline lahtiselt relvaga ringi sõitmine häiris mind tavainimesena sellepärast, et väljendas otseselt agressiivsust( see psühholoogide tõlgendus). Et aga jahimehed on verejanulised ning agressiivsed :M - see on ajakirjanduse loodud kuvand jahimeestest ja nii ta tegelikult ju ei ole.
Pann aga - loodan, et mõnes järgmises saates näidatakse ka miskit nn. metsagurmaanidele :lol: kelleks ka ennast pean. Üks korralik maksapraadimine lõkke juures või jahimajas peale edukat jahti oleks minu silmale küll meeldiv vaadata. Igatahes edu tegijatele!
ikka lõbusalt
Vasta