Tasulised kuulutused.

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
lukas
Postitusi: 12
Liitunud: R Nov 02, 2007 1:07 pm

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas lukas »

(y)
Viimati muutis lukas, T Juul 24, 2012 3:02 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas Mart »

aivar00 kirjutas:Eks ta ole - üksikud kuulutajad panid küll imestama - justkui otsest seost jahindusega ei ole, aga need olid tõesti üksikud. Nagu ka näha, siis paljud "müüjad" olidki ainult selleks ennast kasutajaks teinud, et kuulutust avaldada. Kindlasti jääb mõnel foorumlasel miski asi soodsalt müümata - soetamata. Loota aga kuulutustega foorumi ülalpidamist majandada :M minu isiklik arvamus - see küll ei õnnestu. Ise küll ei ole ühtegi kuulutust üles pannud ja miskit ka soetanud, kuid mine sa tea. Samas börs ja auto 24 toimivad ning pakun omalt poolt välja, et foorumi moded või kes iganes lihtsalt kustutaks need nn. uue ning mittesobiva kauba müügi kuulutused ning elu läheks edasi vanaviisi :lol:

Just sellepärast saigi tasuliseks muudetud. Elu ei lähe edasi. Kodanik tõmbab sellise vile ülesse, et tegeled temaga nädal aega. Lubab sind kohtusse kaevata, käseb põlema panna ja kiunib niisama. Lihtsalt rahu tahaks saada ja foorumi majandamisega pole siin suurt midagi pistmist. Ülalpidamise kulud katab reklaami müük. Müügi osa päris maha võtta ka ei saa, siis võitle, et teemasi läbustama ei hakata.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas Ats »

Kuulutuse sisestamisel võiks ju olla kohustus ennast ID kaardiga tuvastada ning 1 või 2 kuulutust võiks tasuta olla.
Viimati muutis Ats, N Jaan 12, 2012 1:32 pm, muudetud 1 kord kokku.
Pole looma, pole probleemi!
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas duma »

Ats kirjutas:Kuulutuse sisestamisel võiks ju olla kohustus ennast ID kaardiga tuvastada.


Mida see muudaks?
duo on parem
spioonikas
Postitusi: 42
Liitunud: N Dets 01, 2011 3:48 pm

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas spioonikas »

Mart kirjutas:Just sellepärast saigi tasuliseks muudetud. Elu ei lähe edasi. Kodanik tõmbab sellise vile ülesse, et tegeled temaga nädal aega. Lubab sind kohtusse kaevata, käseb põlema panna ja kiunib niisama. Lihtsalt rahu tahaks saada ja foorumi majandamisega pole siin suurt midagi pistmist. Ülalpidamise kulud katab reklaami müük. Müügi osa päris maha võtta ka ei saa, siis võitle, et teemasi läbustama ei hakata.

Pakun ka ühe võimaliku variandi: kuni 50 läbuvaba postitusega kasutajale oleks kuulutamine 3€ ja 50+ postitajatel(loomulikult läbuvaba) oleks kuulutamine tasuta.
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas kaalikas »

Vaata Mart!Andeks et Sinatan,aga sitt foorumlane nagu ma olen ja kui mul midagi üleliigset müüa oleks,siis ma pigem jätan selle kuulutamata kui tulu ei ületa kulu vähemalt neli korda,see tähendab ,et kui mul on kodus mingi vidin mida mul enam vaja ei lähe ja mille eest pappi ei saa,aga mida keegi v.b vajab,siis ma lihtsalt viskan selle minema kuna kiire elu nagu meil on ja kui on vaja mingi mõttetu jama pärast hakata pangakaardiga sisse logima või mingit muud jama teha(või äkitselt saadan rahakaardiga veel raha!) EI,AITÄHH!
Lugupidamisega!
Joel Liivjõe
Harju
In fact You look like a shit!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Kas on see minu arvuti anomaalia ,või ongi nüüd nii ,et makstud kuulutused seisavad niikaua"lugemata" märgistuse all ,kuniks raha on makstud?
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas kalur »

Mul sama probleem.
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas MLP »

teen ettepaneku,et hakkame siis myygi kuulutusi sisetama järgmisel adrel....matkafoorum.net
jahialaseid jutte ajame siin ,aga kui kellegil midagi vaja osta myya või vahetada ,siis teeme seda seal. ei lähe päris teemast mööda ja sisestamine ja kõik mu tasuta....mitte ,et see 3e jalust maha lööks,aga tõesti see on natuke liig kuna tean vähemalt 5 erinevat myygiportaali kus ei kysita sentigi...ja kui kui mul ongi kodus mingi vidin mille jääk väärtus ongi võibolla 3e ,mis ma siis sellega teen viskan tõesti minema w? :D võiks asjale siiski inimliku lahenduse leida....päikest
sinu nukker noku!
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas MLP »

zakslane kirjutas:Vastu tulles kõige kõvemate kuulutajate soovidele ümardasime hinna 3€ peale :D


nb: minu mäletamist mööda ümardati suuremaks mitte väiksemaks :D
sinu nukker noku!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas Eik »

Valesti mäletad, algselt oli 5€/nädal ja praegu 3€/10 päeva.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas Joosep Käba »

Kas lugemine on ka tasuliseks muudetud? :D
Mul igaljuhul ütleb punase kirjaga, et manuste vaatamise õigus puudub.
spioonikas
Postitusi: 42
Liitunud: N Dets 01, 2011 3:48 pm

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas spioonikas »

Joosep Käba kirjutas:Kas lugemine on ka tasuliseks muudetud? :D
Mul igaljuhul ütleb punase kirjaga, et manuste vaatamise õigus puudub.

Ikka jah tasuline, varsti terve foorumi lugemine tasuliseks läheb ja postitajad hakkavad ka oma postituste eest autoriõiguste tasu nõudma!
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas sokk »

Aga miks siis ei saa vaadata ?
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Tasulised kuulutused.

Postitus Postitas lant »

Joosep Käba kirjutas:Kas lugemine on ka tasuliseks muudetud? :D
Mul igaljuhul ütleb punase kirjaga, et manuste vaatamise õigus puudub.

Mul näitab sama, mis kokkuvõttes on üks suur jama. :evil:
Vasta