Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Välek »

Inks kirjutas:

NB! Järgmine aasta näeme :D Mmm kas keegi teab, kus 2013 aastal toimub. Keegi rääkis asukoha loosimisest...

Kokkutuleku viimastel minutitel, mäletamistmööda enne auhindade jagamist mainiti, et teatatakse järgmise aasta kokkutuleku asukoht. Täna arutasime sel teemal sõbraga , kellega seal viibisime --... kumbki ei pannud tähele, et sellest hiljem juttu oleks olnud. Võimalik, et seda maha ei hõigatudki, või tõlgendasime eelöeldut valesti, või siis ei pannud kumbki tähele :? Ühesõnaga... minu vastus ei sisalda mingit infot :VS :lol:
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas rajaleidja »

Kas mitte Ida-Virus ei ole järgmisel aastal? Mulle on kuskilt Ida meelde jäänud.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas mustlesk »

Mina lõpetamisel ei olnud, aga kuluaarides räägiti jah Ida-Virust ja Aa rannast. Elame näeme, viimati oli Ida-Virus 1997a Kauksis.
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Laupäevane päev oli tõesti mõnus, ilmaga ka vedas. Mõnusalt lahe olemine oli.
Omalt poolt tahaks öelda suured tänud noortele, kes mu mänguhoos koos teiste lastega telgi juurest minemalipanud plikatirtsu oma hoole alla võtsid seniks, kuni ma otsimisringiga peaplatsile jõudsin (y) Ehmatusest ei märganud neid korralikult tänadagi vist :oops:
Laupäeva õhtu kiskus Võrokõstõ laagris pisut karmiks, pühapäeva lõunani oli suht karvane olemine :lol: Kuna pidin peale lõunat juba tööasjus toimetama, ei saanud Voorele telkima jääda. Õnneks naine toimetas meid ilusti öösel koju tagasi. Ehk järgmisel aastal õnnestub rohkem aega kokkutuleku jaoks varuda :P
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas sooviku »

Tarkus ei anna häbeneda :wink: .
Manused
Jahimeeste kokkutulek J_gevamaa 271.jpg
Naine võib olla,koer peab olema!
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas mürka »

Kokkutulekul ei olnud viga midagi. Õhtul kella 20.00 paiku käisin Voorel laagriplatsilt veetünni ära toomas. Vaatepilt oli vägev. Platsid mis olid all jõe ääres olid parajad muda augud.
küll siga pori leiab
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas TiitR »

mustlesk kirjutas:Mina lõpetamisel ei olnud, aga kuluaarides räägiti jah Ida-Virust ja Aa rannast. Elame näeme, viimati oli Ida-Virus 1997a Kauksis.

(y) 8)
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas mürka »

Ega lõpetamisel ei öeldud kus järgmine tuleb. Hiljem pidi selguma.
küll siga pori leiab
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas rajaleidja »

No lööge või maha, aga mina lugesin seda minu arust EJS kodukalt kas pühapäeval või esmaspäeval, et järgmine toimub Ida-Virus. Eile otsisin, siis enam ei leidnud. Ja no kaine olin.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Pauli »

Siis kui enam ei leidnud, olid kaine, aga enne, siis kui leidsid, kuidas siis oli? :lol:
Aga kokkutuleku kohta tuleb tsiteerida filmiklassikat: "Haroosaja ahoota bõlaa!" Mõned ettevõtmised ei kukkunud küll päris planeeritult välja, aga tühja sellest.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Slash
Postitusi: 31
Liitunud: N Aug 04, 2005 9:07 am

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Slash »

Ida-Viru jutt täiesti tõene ja EJS juhatuse koosoleku protokollis ka kenasti kirjas:
6. Muud küsimused ja informatsioon.
Tegevjuht Tõnis Korts annab lühikese ülevaate Voore kokkutuleku toimumise kohta.
Laupäeval kell 13.00 on kavas traditsiooniline juhatuse esindajate ja jahimeeste vestlusring, teemaks EJS arengukava ja tulevikuvisioon. President palub juhatuse liikmetel võimalusel vestlusringis kindlasti osaleda. Kokkutuleku avab asepresident Priit Piilmann.

Otsus: Võtta informatsioon Voore kokkutuleku kohta teadmiseks. 2013.a. kokkutuleku toimumise koht on Ida-Virumaal ja seda juhul, kui pakutavad tingimused on vastuvõetavad ning selle korraldab EJS. Koha ja aja täpsustamist koordineerivad juhatuse liige Lembit Kaljuvee ja tegevjuht Tõnis Korts.
Veel on mehi metsades.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas rajaleidja »

Slash kirjutas:Ida-Viru jutt täiesti tõene ja EJS juhatuse koosoleku protokollis ka kenasti kirjas:
6. Muud küsimused ja informatsioon.
Tegevjuht Tõnis Korts annab lühikese ülevaate Voore kokkutuleku toimumise kohta.
Laupäeval kell 13.00 on kavas traditsiooniline juhatuse esindajate ja jahimeeste vestlusring, teemaks EJS arengukava ja tulevikuvisioon. President palub juhatuse liikmetel võimalusel vestlusringis kindlasti osaleda. Kokkutuleku avab asepresident Priit Piilmann.

Otsus: Võtta informatsioon Voore kokkutuleku kohta teadmiseks. 2013.a. kokkutuleku toimumise koht on Ida-Virumaal ja seda juhul, kui pakutavad tingimused on vastuvõetavad ning selle korraldab EJS. Koha ja aja täpsustamist koordineerivad juhatuse liige Lembit Kaljuvee ja tegevjuht Tõnis Korts.

Vot vot. Just seal ma seda nägingi. Eks kokkutulekul jäi see lihtsalt välja hõikamata, sest loosimist ei ole veel toimunud :D
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas aadu kadakas »

Hää pilt Soovikult.
Kahtlemata üks intelligentsemalt rõivastatud viiktoriini võistkondi. Feen jahmatas oma pidulikkusega lausa nii, et tahtsin teietama hakata.
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas vollifedja »

Mõni mees ongi selline.Kuigi Feen on alati tipp-topp.Olenemata olukorrast ja situatsioonist.Pole mina teda näinud pildtuna-mälutuna kakerdamas...nagu pakuks 2/3 mehi kokkutulekutel..Ilus mees oskab ka juues intelligentseks jääda.
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Jägervision »

No, ei ole mina veel näinud, et Feen überlibe välja ei näeks. Võtab kõik omad ja võõradki õhkama :D Seekord lihtsalt pisut... pidulikumal kujul :lol:

Ma ei tea kas käib see jahimeeste kokkutulekul igal aastal nii aga ei suuda mina meenutada (ja vanus ei anna alust ka dementsust kahtlustada) millal oleks ma nii mõnusal kokkutulekul osalenud. Sadade kaupa ainult rõõmsaid ja sõbralikke inimesi! Kui hommikused vähe hapud olemised välja arvata, ei mäleta ühtegi nägu, mis oleks kuidagi rahulolematust väljendanud. Ikka naer ja tants ja pidu pilvini! Elu nagu hernes! Kuigi seekord infiltreerusin tallinlaste kampa maad uurima, siis järgmisel aastal tuleb ikka omad poisid ka kaasa võtta. Sellisest üritusest ja seltskonnast ei saa ju ometi ilma jääda ja keset suve ongi juba viimane aeg hakata end sügiseseks jahihooajaks vormi tantsima, et ajust välja ronides rinnus ei pistaks :)

Kahjuks jäi pildimasina jõuvarude laadimisaeg napiks ja nii ei saanud korralikult pilte teha aga eks pisut meeleolu ja koeri sai ikka kuidagi sina mälukaardile ka. Moluvihiku rahvas näeb neid SIIN.

Et siis... Ida-Virus näeme :)
Vasta