Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas gunnar »

vollifedja kirjutas:Mõni mees ongi selline.Kuigi Feen on alati tipp-topp.Olenemata olukorrast ja situatsioonist.Pole mina teda näinud pildtuna-mälutuna kakerdamas...nagu pakuks 2/3 mehi kokkutulekutel..Ilus mees oskab ka juues intelligentseks jääda.


Pakun et nii mõnegi siinse foorumlase jaoks on see postitus top 1 humoorikas pala pikaks ajaks :D Samas, põlvamaa ongi oluliselt karmima õhuga kui jõgevamaa :) Kel vaja, said aru :)
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Olgerd »

aadu kadakas kirjutas:Hää pilt Soovikult.
Kahtlemata üks intelligentsemalt rõivastatud viiktoriini võistkondi. Feen jahmatas oma pidulikkusega lausa nii, et tahtsin teietama hakata.

Olin ise kurja näoga, sest õlu sai just otsa ja enamus küsimusi oli seoses kalevipojaga, mis pole jahindusega üldse seotud. Ja Gunnari jutt on jumala õige! :lol:
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas aivar00 »

Pole sul vaja kurvastada midagi - sinu kasvu mehe puhul tuleb veidi oodata kuniks (b) mõjuma hakkab :lol:
Aga Vollifedjas räägib ju kadedus :lol: On teine vist Feenile silma peale pannud :lol: :lol: :lol: .
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Feen »

No, ma nüüd ei teagi... endalegi meenus kohe Põlvamaa karge õhk ja Veixi suitsused grillvorstid. Aga laupäeva päeva esimeses osas oli käsk, et hele särk peab olema, ma siis vaatasin Rannamõisa logoga sobiva lipsu juurde ning kokkamise osa läks viktoriiniks sujuvalt üle. Olgerd unustas mainida, et kui Kalevipoja küsimused ennast ammendama hakkasid, siis küsiti külmasamba kohta, nii mõnigi küsimus voorte ja eest keele koha... ja siis kui ka need küsimused otsa said, siis võeti uue hooga Kalevipoeg ette. Äärmiselt ebapädev viktoriin korraldajatelt. (15st 4 küsimust natukene jahindusega seotud, võitja meeskond sai ca 40% punktidest kokku). Kutsemeisterlikkus oli ikka oluliselt huvitavam ning teemakohasem. Kuigi, viktoriin oli äkki ka teemakohane, kohalikku maakonna kultuuri ja ajaloo viktoriin.

Ps. üldiselt olen ma jahtides selline mudakäkk. Vastavalt jahile kas muda ja pori mööda nägu alla tilkumas või oksad ja ämblikuvõrgud.

PPs. Ja Olgerdil on hulka edevam nokamüts, peaks tütarlastele palju rohkem peale minema...
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Inks »

Loen & muigan, et väga palju sain ja samas paljust jäin ilma :mrgreen:

Keegi peamajas "basseinis" ka käis ?? :mrgreen:
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
saaremees
Postitusi: 114
Liitunud: N Mär 17, 2005 2:26 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas saaremees »

Mida mida kullake....
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas rajaleidja »

Inks kirjutas:Loen & muigan, et väga palju sain ja samas paljust jäin ilma :mrgreen:

Keegi peamajas "basseinis" ka käis ?? :mrgreen:

Kuule Inks. Pane nüüd lõppude lõpuks oma pilt ka siis siia kuhugi ülesse. Saavad ka need paljud lõpuks nime ja pildi kokku panna. Kokkutulek kestis ju ainult paar päeva, vaevalt seal oli aega nime küsida. Ja ülejäänud saavad näha, millest siis ilma jäid.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas aivar00 »

Ei ole huvi tundnud kes viktoriini küsimused koostas, kuid millegipärast arvan, et autor on Lillemäe. Ka Rapla kokkutulekul oli Lillemäe küsimuste koostajaks ning sama lugu. Samas jahimees võib ju olla samuti laia silmaringiga :lol: .
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas sooviku »

Tegelikult oli ju Kalevipoeg ka jahimees :wink: Käis Soomes kantsli ehituseks laudu toomas,siil õpetas teda sortsi jahtima ja jahikoeradki olid olemas.
Naine võib olla,koer peab olema!
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas kahro »

Mida te kirute seda viktoriini peamine RAKVERE v6itis :P :P :P
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Pauli »

Lillemäe praalis jah suure suuga, kuidas tema olla küsimused teinud. Suhtlemine mõnede tuttavate ja pädevate isikutega andis hoopis sellise info, et Lillemäe jäi küsimuste koostamisega jänni ja tellis need Mati Kivistiku käest, kes orgunnis tegelikuks viktoriinimeistriks ühe tütarlapse. Too laiutas pärast käsi, et "ma tegin varuga, mõtlesin, et nad sealt hulgast valivad".
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas vollifedja »

Oi mehed.mehed! Mis vahet kes tegi, peamine-hästi tegi .Küsimused muidugi. Ma ei unusta vist viimse laupäevani, kunagi ikka väga lapsepölves Jahimeeste kokkutulekut(olin mingi 10 a)kus küsiti "palju kaalub päts leiba?"(see "tsiakeeks")Oli samuti suur elevus meeste hulgas..ja mehed ei teadnud.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas kakuke »

Feeni üle ju ilkuda võib (ja peabki :D), aga tõsi ta on, et seda meest juba naljalt räpakalt lohakalt riides ei näe.
Kokkutulek oli nagu ikka, palju sõpru tuttavaid.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas Olgerd »

kakuke kirjutas:Feeni üle ju ilkuda võib (ja peabki :D), aga tõsi ta on, et seda meest juba naljalt räpakalt lohakalt riides ei näe.
Kokkutulek oli nagu ikka, palju sõpru tuttavaid.

Sa käisid ka seal või? :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Eesti Jahimeeste 32. kokkutulek Jõgevamaal Voorel 13-15.07

Postitus Postitas kakuke »

Ikka, võimalik, et selle pärast osasid ei kohanud, kuna olin suure osa ajast kuulitiirus kohtunik.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta