Ohhota i Rõbalka

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
jyri

Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas jyri »

Nägin eile sellel kanalil karujahti Eestis ning koheselt torkas silma korraga vähemalt 2 jahiseaduse rikkumist.
Estiteks- metsas olnud püssidega põmmutavatel grupil polnud kellegil oraanze veste! Teiseks- omavahelistest juttudest kuuldus, et karu tabamiseks kasutati kartetchi! Kuna saadet algusest ei näinud, ei oska öelda, kas oli haavatud karu jälitamine või peetigi jahti koertega? Ehk võimalikult ka 3 rikkumine.
Saade ei olnud "vanast arhiivist", sest koerte kaelas olid Astro DC30 või 40 seadmed mis ei ole eelmisest sajandist pärit!
Mida austet kollegid sellest arvavad :M ?
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas TRG »

Haavatud karu järelotsing/jälitamine oli :roll: .
Õnne peab olema
Kasutaja avatar
-Imre-
Postitusi: 197
Liitunud: T Mai 31, 2005 9:33 pm

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas -Imre- »

jyri kirjutas:Nägin eile sellel kanalil karujahti Eestis ning koheselt torkas silma korraga vähemalt 2 jahiseaduse rikkumist.
Estiteks- metsas olnud püssidega põmmutavatel grupil polnud kellegil oraanze veste! Teiseks- omavahelistest juttudest kuuldus, et karu tabamiseks kasutati kartetchi! Kuna saadet algusest ei näinud, ei oska öelda, kas oli haavatud karu jälitamine või peetigi jahti koertega? Ehk võimalikult ka 3 rikkumine.
Saade ei olnud "vanast arhiivist", sest koerte kaelas olid Astro DC30 või 40 seadmed mis ei ole eelmisest sajandist pärit!
Mida austet kollegid sellest arvavad :M ?


Mis kell oli saade?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas kakuke »

Ma tean, et isegi ühe foorumlase laikad olid seal, aga eks ta ise vaatab, kas tahab sellest loost lähemalt rääkida. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jyri

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas jyri »

Eile õhtul, kuskil 19 ja 21 vahel.Täpselt ei mäleta, sest "telefänn" ei ole, klõpsutan pulti vahest ja ongi kogu teleka vahtimine :D .
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas kakuke »

Jyri, ja vaadates Sinu allkirja (Kes otsib,see leiab!Alati!), siis vigu leiab hea otsimise juures alati igalt poolt. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas puugi »

See oli haavatud karu otsimine koertega.Ja koeral oli kaelas Tracker Supra-RX.Load olid ka olemas.Haavleid nüüd küll ei olnud õhus lendamas.Kui sõbrad on olemas võib avaneda võimalus ka piisonit jahtida. (y)Ja muideks omasid ei pussitata. :evil:
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas aadu kadakas »

puugi kirjutas:See oli haavatud karu otsimine koertega.Ja koeral oli kaelas Tracker Supra-RX.Load olid ka olemas.Haavleid nüüd küll ei olnud õhus lendamas.Kui sõbrad on olemas võib avaneda võimalus ka piisonit jahtida. (y)Ja muideks omasid ei pussitata. :evil:

Tegelikult peaks ikka eetikakomisjonilt karujahi kohta üldse arvamust küsima :D
jyri

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas jyri »

kakuke kirjutas:Jyri, ja vaadates Sinu allkirja (Kes otsib,see leiab!Alati!), siis vigu leiab hea otsimise juures alati igalt poolt. ;)

Ärge siis sõnumitoojat kohe hukake!
Allkiri käib jahisaagi kohta :D
Aga sisust-egas ma "vigu" otsinud- kunagise pikaajalise jahijuhataja silm märkas ja kõrv kuulis kohe, mille kallale oleks keskkonna inspektorid norima tulnud-vaevalt et kõigil osalejatel, k.a. külalised,olid "avatud" väikeuluki load, mis vabastaksid oraanzi värvi riiete kohustusest teatud tingimustel!
Kartetch on aga lisaks seaduslikule keelule karu jahis mulle koertejahis üldse vastuvõetamatu, sest üks idioot oli lasknud haavatud sea peal "harjutavate" 1 minu ja 2 sõbra noorte koerte vahelt just kartetcsiga ja õigustas oma tegu sellega, et ta "sigu küttinud aastast 1956 juba! (y) .
Tunnen Viljandimaal ühte koera omanikku, kes mitte ainult kartetchi kasutavale vaid ka koerale ülilähedal olevat looma riskantselt laskvale "kütile" virutab pasunasse ilma pikema jututa. Kusjuures "patused" pole siiani sinist silma edasi kaevanud! Eks iga koerajuht on oma koera peremees ja formaalselt teeb mis tahab.

Aga tegelikult on ju tore, et jaht Eestis on jõudnud ka sellisele ülipopulaarsele kanalile (y) .
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas baddmann »

See oli teine saade alamsarjast "Jaht Pribaltikas", kus ka esimene saade käsitles jahti Eestis, täpsemalt siis sellele karujälitusele eelnenud põdra peibutus-hiilimisjahti. Saatejuhil jagus Eesti jahikorralduse kohta ainult kiidusõnu, iseasi, et üritati võibolla mõnda nüanssi venemaalase jaoks nendele sobivas võtmes rõhutada vms.

BM

P.S. Vaadake "Sezon ohotõ" osad 30. ja 31., neid kordusi näitab veel nädal otsa takkajärgi vähemalt.

bm
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas sooviku »

Rääkige mulle ka,kus kohast te seda Ohhotat ja Rõbalkat :wink: vaatate.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas duma »

sooviku kirjutas:Rääkige mulle ka,kus kohast te seda Ohhotat ja Rõbalkat :wink: vaatate.

Elioni pakutud teemapakett on üks variantidest
duo on parem
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas sooviku »

duma kirjutas:Elioni pakutud teemapakett on üks variantidest


Noh,Viasatiga ei taha ma küll enam kunagi tegemist teha :evil: .Parem jäägu nägemata.
Naine võib olla,koer peab olema!
Ten
Postitusi: 161
Liitunud: K Mai 13, 2009 10:06 pm

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas Ten »

sooviku kirjutas:Rääkige mulle ka,kus kohast te seda Ohhotat ja Rõbalkat :wink: vaatate.


NTV+ taldrikult.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Ohhota i Rõbalka

Postitus Postitas duma »

sooviku kirjutas:
duma kirjutas:Elioni pakutud teemapakett on üks variantidest


Noh,Viasatiga ei taha ma küll enam kunagi tegemist teha :evil: .Parem jäägu nägemata.


viasatiga ei tee ka mina ammu enam tegemist. Elion teine teema
duo on parem
Vasta