Hakati menetlema

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas sammal.habe »

ma tõin välja artikli pealkirja :)

samas ei ole ju kindel, kas kirjatüki viimane lõik on kirjutatud kindla teadmise või pigem soovmõtlemise najalt?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas baddmann »

sammal.habe kirjutas:...samas ei ole ju kindel, kas kirjatüki viimane lõik on kirjutatud kindla teadmise või pigem soovmõtlemise najalt?


OT:
Kuidas seda öeldaksegi, et isetäituv unistus vms ;)

BM
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas Ain Aavik »

Maaomanike seisukohad jahiseaduse täiendamise seaduse eelnõule 402 SE

http://www.ejs.ee/images/stories/materj ... dumine.pdf
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas baddmann »

Ma loen nende organisatsioonide seisukohtadest välja, et kui nad ei toeta selle eelnõu edasist menetlemist, siis sisuliselt nad toetavad õigusvastast olukorda, kus ministeerium juba teatava aja eest on sisuliselt ja otseselt loobunud konkreetse seadusega ettenähtud kohustuse täitmisest, kuna ei pea seda vajalikuks - pean silmas jahimaakorraldust.

BM
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas Välek »

Mõnus lugeda, kui kisavad need, kes ise liiga kipuvad tegema. Kui saaks selle kiusu ja kurjuse, mida nad looduse ja ka jahimeeste vastu tahavad teha teisipidi neile endile tagasi sisse ajada, ei tea, mis teksti siis kuuleks. :M
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas Beretta »

Kas Laari Eesti Panga nõukogu esimehe koha vastu pakuti Isamaa ja pesrublika nõusolekut jahiseaduse vastuvõtmisel?
Grumpy old man
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Ain Aavik kirjutas:Maaomanike seisukohad jahiseaduse täiendamise seaduse eelnõule 402 SE

http://www.ejs.ee/images/stories/materj ... dumine.pdf


Ma olen varem ka mõelnud, et kas neil KÕIGIL allakirjutanutel oma organisatsiooni volitus seda teha ikka on? See, et keegi on kusagil juhatuse esimees ei tähenda veel seda, et ilma liikmetega läbi arutamata saab oma nimel ja isikliku arvamust organisatsiooni arvamusena esitleda.
Ole kui leebe tuul...
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas Ain Aavik »

Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
veix23
Postitusi: 53
Liitunud: K Jaan 05, 2005 5:03 pm

Novot, selline uudis siis...

Postitus Postitas veix23 »

Keskkonnakomisjon suunas jahiseaduse eelnõu teisele lugemisele
17.04.2013 08:59
Toimub: 17.04.2013


Keskerakonna pressiteade

16. aprill 2013


Täna arutas Riigikogu Keskkonnakomisjon taaskord jahiseaduse eelnõu, mis on nii huvigruppide seas kui ka parlamendis palju vaidlusi tekitanud. Komisjoni liige Valeri Korb pidas väga oluliseks fakti, et seadusesse jääb sisse riigipoolne toetus reservfondile.

„Õnneks on praeguses tekstis selgelt kirjas, et jahiuluki tekitatud kahjusid kompenseeritakse reservfondist Keskkonnainvesteeringute Keskuse kaudu,“ selgitas Keskerakonna fraktsiooni aseesimees, „varasemad vaidlused tekitasid kahtluseid, et riik ei kavatse selles üldse osaleda. See oleks olnud aga ilmselge tagasilöök maaomanikele.“

Korb märkis, et kahjuks ei toetanud koalitsioon Keskerakonna muudatusettepanekut korrigeerida jahipiirkonna kasutamisega seonduvat.

„Antud eelnõu on olnud Keskkonnaministeeriumis arutlusel juba üle nelja ja poole aasta ning tuli parlamenti ikka üsna segasena ning õigem oleks olnud selle lugemine katkestada. Eriti arvestades seda kui palju on laekunud erinevaid arvamusi.“ lisas keskkonnakomisjoni liige Valeri Korb, „komisjoni otsuse kohaselt tuleb eelnõu Riigikogu saali arutlusele 24. aprillil ning kahtlemata on ka seal oodata tulist arutelu.“
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas kakuke »

Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Indrek S. Einberg
Postitusi: 29
Liitunud: K Dets 12, 2012 9:57 pm

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas Indrek S. Einberg »

Lihtsalt iseendaga rääkides (teatavas vanuses on see vabandatav): miks ikkagi ei põhistata/selgitata, kuidas on ülepea võimalik Võlaõigus- ja Asjaõigusseaduse kehtides too õnnetu raha kahjustuste eest jahimeeste kraesse keerata? Iga seadus on tegelikult kokkulepe kriitiliselt suure hulga inimeste vahel või kriitilist võimumäära omavate inimeste vahel? Eks ole. Seega ja praegu jääb veendumus, et kusagil on veel mingi kokkulepe, mida ei teata ja veel mingid kokku leppijad, kes ennast ei avalikusta, kuid kelle võim on kriitiliselt määrav. Kreml?, tulnukad?, Jõuluvana salajane abiline?
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas Ats »

Indrek S. Einberg kirjutas:......Seega ja praegu jääb veendumus, et kusagil on veel mingi kokkulepe, mida ei teata ja veel mingid kokku leppijad, kes ennast ei avalikusta, kuid kelle võim on kriitiliselt määrav. Kreml?, tulnukad?, Jõuluvana salajane abiline?


Eks ikka ämma rahakoti!!!
Pole looma, pole probleemi!
Indrek S. Einberg
Postitusi: 29
Liitunud: K Dets 12, 2012 9:57 pm

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas Indrek S. Einberg »

Et ämm leppis oma rahakotiga kokku, et kumbki ei salli jahimehi?
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas Välek »

Ettepanek, võimaldamaks lihtsamalt uusi sigadusi korda saata. http://www.postimees.ee/1211048/pevkur- ... sest-valja
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: Hakati menetlema

Postitus Postitas VR »

Homme siis, EJS volikogu alguseks või alguses, võtab Riigikogu vastu uue Jahiseaduse.
Lugedes tänanst menetluskäiku, ei teki kõhklust et homme nii ka läheb.
01.juunist "head" uue Jahiseaduse algust kõigile!

Riigikogu stenogramm

Ma juhiks eraldi tähelepanu pr. Pakosta sõnavõtule - 2 euri ei ole probleem jahimeestele hektari eest maksta, isegi suitsupakk maksvat rohkem!!
Vasta