KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Ats »

http://www.kava.ee/?page=series&series= ... how,serial

Kahekesi püssi ja panniga, episood 1

Uus jahikangelane Virgi külastab Tahkuna jahiseltsi Hiiumaal, koos käiakse hirvejahil ning peakokk Silver valmistab kohalikus jahimajas kõigile jahilistele lihtsa ja maitsva ulukiroa.
...........................................................................................................................
Kas keegi juba vaatas?
Pole looma, pole probleemi!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas andrus »

Vaatasin.Parem kui eelmine.....Virgil veel väike kramp sees aga läheb üle.

Edu tegijatele!!!!
jahismurf
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas sammal.habe »

Kas võib loota, et ka "uus jahikangelane Virgi" leiab tee foorumisse saateid arutama?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas aivar00 »

Jäi ka saade pooljuhuslikult pulti klõpsides poole pealt silma. Selle poole pealt ma küll ei julgeks väita kas oli parem või kehvem. Formaat on ju teglikult sama. Et saatejuht veidi krampis oli hakkas küll silma. See aga läheb üle :lol: . Igatahes edu tegijatele.
Peaasi, et too kokakunst udupeeneks ei muutuks. Olen 100% kindel, et seda udupeent kokakunsti ei viitsi keegi meist kodus hakata harrastama.
Sattusin ise korra säherduse imevärgiga täielikult orki - tellisin kevadel restos kopraprae. Vähe sellest, et puukoore mekk oli väga tugevalt manu. Lisaks olid ka kelmed lihatükkidelt eemaldamata. Minu jaoks võrdus see söömaaeg maha visatud rahaga ning tühja kõhuga.
ikka lõbusalt
muretujaan
Postitusi: 11
Liitunud: N Nov 10, 2011 1:38 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas muretujaan »

Ega mullegi meeldis see saade! Mulle tundus see uus saatejuht parem kui eelmine! Edu neile saate tegemisel!!
Kasutaja avatar
nugise püüdja
Postitusi: 66
Liitunud: E Jaan 03, 2011 7:36 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas nugise püüdja »

Saate ajad ei taha hästi klappida kas on mingi võimalus seda netist ka leida?
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Ats »

Pole looma, pole probleemi!
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas pktaks »

Viimane saade (vaadatav juba ka netist) oli küll päris hea. Virgi on tubli ja asjalik ja paistab, et kaamerahirmu ka nagu enam ei ole. Meeldis see, et näidati soojuskaamera pilti (mingil määral ehk reklaam?). Jahikantsel oli ikka (y)
Veidi ajab segadusse köögi ja jahipildi pidev vahetumine aga sellega harjub ära, muidu kui jätta köögipool saate lõppu tervenisti, siis vist enamus seda enam ei vaataks.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas hundikütt »

Ka minu arvates tunduvalt parem kui eelmine hooaeg,saatejuht asjalikum ja tuntavalt rohkem jahi olemusega kursis.Meeldib,et kokarubriigis toidud suht lihtsad aga häirib liig tihe hüplemine metsa ja köögi vahel.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Feen »

Vahe on vast see, et nüüdne saatejuht on ise praktik ning ei saa saate käigus uute asjadega tuttavaks vaid teeb seda mida enne saadetki, peab jahti. Selline asi annab kohe kindlasti tunda. Nagu oli aru saada, siis eelmisel saatejuhil oli oma tugevus ning seda ei lastud saatesse piisavalt sisse (vähemalt mitte kvaliteetsel kujul mis jahimehi huvitaks).

Ps. Virgiga olen ise mõnel korral jahis trehvanud ning nt põdra peibutusjahist rääkides oli esmakohtumisel tunne, et ohoh, selliseid jahinaisi ka olemas :)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
alokauber
Postitusi: 250
Liitunud: R Jaan 08, 2010 8:40 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas alokauber »

Tundus ka korralik optika peal olevat. Kui silm ei petnud, siis Swarovski? Minu arust ka asjalik saatejuht. Kõne veel selline liialt formaalne ja konarlik on aga küll see peagi kaob.
Trophy Hunter
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Selle metsa ja köög piltide vilksutamise võiks ära jätta
Ole kui leebe tuul...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Feen »

Ma ise vaatasin ka, et liiga konarlik see jutt, aga esimeses osas metsa saades olid kommentaarid nii nagu jahis ja polnud paha. Kaamera ees läheb asi natukene kramplikumaks.

Ja, see köögi ja metsa vahel hakkimine tundus mulle ka paha, aga saadet vaadates oleks vist jahi osa ära vaadanud ja kokkamise osa äkki ära jätnud. Igatahes, tunne oli nagu selle kokkamise osaga kiusataks, tahaks arvutist (vaatasin saadet arvuti taga) korra eemale minna kokkamise osa ajal aga tunne oli, et ei saa, jahi osa tahaks näha :) Nii ma kogu saate ära nägingi. Mingi vaataja arvuti taga hoidmise ning tähelepanelikkusele sundimise viis?
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Marekp
Postitusi: 172
Liitunud: L Sept 06, 2008 6:40 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Marekp »

Minule meeldib see jahi- ja kokanduslõikude miksimine - hoiab saate "tempo" ühtlasena. Varem juhtus tihti, et vaatasin jahi lõigu (~10 min.) ära ja vahetasin kanalit. Minu pluss punktid lähevad ka uuele saatejuhile, 1. saade oli natuke "kange" - liiga tihti alustas lauseid sõnaga "noh", aga teine saade juba palju parem. Loodame, et lagi ei ole veel käes ja järjest paremaks läheb.
Minu poolt ainult edu ja jõudu uuele saatejuhile. (y)
Otto
Postitusi: 25
Liitunud: L Nov 22, 2008 11:56 am

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Otto »

Minu arvates on saade parem. Veidi segab see saate jupitamine. See jupitamine võiks olla aga siis need klipid peaksid pikemad olla. Saatejuht on jah veidi krampis aga arvan, et ta püüab olla liiga korrektne. Ta teab millest räägib. Saatejuhil vaja lihtsalt sisseelada ja küll läheb.
Vasta