KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas sooviku »

Kõige tähtsam,et selline saade üldse on.Väga palju pole ju eelmiste hooaegadega muutunudki.Saatejuhid naised,kokk mees,jutt jahist.Mikrofonihoidjate nimedki sarnased,Virgi ja Vicki :wink: .Tegelikult oleks vaja meil ka sellist maskotti nagu kalameestel on Koržets.Ma ei ole ise sellest hobist nakatunud aga see mees üksi kutsub Kalailma vaatama.
Naine võib olla,koer peab olema!
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Üks oluline muutus võrreldes möödunud hooajaga ju on: nüüd toimetatakse kahekesi püssi ja panniga :lol: Seega on mu arust loomulik, et mõlemad saatejuhid saavad ka piisavalt eetriaega, et oma toimetamistest rääkida.
Usun, et saate tegijatel on tarvis lihtsalt pisut rohkem aega oma rollidesse sisseelamiseks ja saab ka sellest rabedusest üle. Ehk tasuks ka meil olla pisut kannatlikumad ja oma kriitikat pisut tagasi hoida. Hea, et selline saade üldse eetrisse jõuab.
Jõudu ja jaksu tegijatele minu poolt (y)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas kakuke »

Vahe ju ikka on, saatejuhid lähevad järjest nooremaks. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Feen »

Viimases osas olla näidatud urujahti kährikule. Sain päris palju tagasisidet, et jahidus on suht võigas asi ja kas ikka peab selliseid asju telekas näitama. Hakkan nüüd vaatama, mida hirmsat seal näidati.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas andrus »

Võigas.......kas need tagasisidetajad on ikka need samad inimesed kes igal õhtul telerist filme ja lastesaateid vaatavad?Mu meelest seal muud ei olegi kui üks tapmine ja vägivald.

Mõned silmi pilgutavad kährikud pisteti kottidesse ja nüüd on võigas.
jahismurf
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Feen »

Kurask, netisaates ei pilguta enam keegi silmi... välja on jäetud see asi ning tundub, et nullitamine oli. Kuuldavasti saadi ikkagi kährik kätte ning teles näidati ka. Hakkasin siin mõtlema, et kurtja rääkis ka midagi ururadarist jne. Huvitav, kas 1 saade on veel mida netis pole. Mina nägin seda saadet kus mindi mäkr püüdma, Lillemäe koerad hammast said ning lõpus joodi seda mida urujahis isegi võiks juua :)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas andrus »

Üks saade on veel koos Viljandi meestega.

Aga selle kurtjaga on sul viimane aeg tõsisem jutuajamine pidada!!!
jahismurf
AndresA
Postitusi: 9
Liitunud: R Dets 28, 2012 1:40 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas AndresA »

Minu proua avaldas ka väga tugevaid negatiivseid (vesiseid) emotsioone kähriku lähivõtete peale, kus silmavaadet ja verist nina näidati.

Eks peame aru saama, et millisel hetkel on loom veel loom ja millisel juba liha, mille suhtes emotsioonid on madalamad.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas kakuke »

Lugedes neid kommentaare siin, tõttasin ise ka kohe netti vaatama seda saadet, et no mis hullu asja seal siis näidatakse. Ootasin ja otsisin, aga pean tunnistama, et väga norm saade oli ja miskit sellist, mida ühes jahisaates näidata ei võiks, seal küll polnud. Tõsi ta on, et jahisaatesse pelgalt kauneid maastikuvaateid vaatama ei minda ja tabatud saak suure tõenäosusega võib ka kaadris olla. Mehed, näidake ikka kodus ka, mis saagiks saanud olete, siis kaasad ei ehmu ära. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas hundikütt »

Alati ei maksa kodus näidata :D Ma aastaid tagasi näitasin oma naisele esimest kobrast ja siiani ei söö.Ütleb ,et poleks näidanud oleks söönud :VS
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Välek »

kakuke kirjutas: Mehed, näidake ikka kodus ka, mis saagiks saanud olete, siis kaasad ei ehmu ära. :D
Jutt õige! Kui naisega koos hakkasin elama, oli viimane ikka püsti hull, kui veriseid käsi, või lastud elukat nägi, öökis ja hädaldas. "Ööäkk" oli tavaline väljend. Ma siis hakkasin vaikselt "harjutama". Nüüd aitab nahka võtta ja vajadusel soolikavanni ka sättida.. :mrgreen: Samas lindusid kardab siiamaani, vahet pole, kas kana või hani :lol:
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas aivar00 »

Eks ta nii ole jah, et mõnel võtab see "kodustamine" lihtsalt rohkem aega.
Kui aga kuskil mõni loom piinleb - ega see endalgi hea vaadata ei ole. Samas öeldakse, et on ainult üks asi milllega inimene ei harju. isegi poomisega pidavat harjuma - algul siputab aga pärast jääb vakka :lol:
Aga too asi millega ära ei harju - ei ole küll enda peal proovinud :M aga eks mõni julgem saab ju proovida. Nimelt jääpurikas endale urruauku pista. Too pidavat ennem ära sulama kui inimene ära jõuab harjuda :oops: .
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
unt
Postitusi: 476
Liitunud: K Aug 27, 2008 12:40 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas unt »

hundikütt kirjutas:Alati ei maksa kodus näidata :D Ma aastaid tagasi näitasin oma naisele esimest kobrast ja siiani ei söö.Ütleb ,et poleks näidanud oleks söönud :VS


Nii ta on! Sellest juba kümme või rohkem aastat tagasi kui üks tuttav tõi esimest korda lastud kopra koju. Siis tema isa (ise elupõline metsamees ja kütt), vaadanud seda looma ja esimesed sõnad olnud: "Sina, poiss,. . . SEDA ROTTI . . . MINU POTIS . . . küll ei keeda!" :D
Jahil juhtub nii mõndagi... ja kõigil pole vaja kõike teada!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Feen »

Saade vaadatud. Noh, tavaline jaht. Oleks siis keegi kährikut labidaga pähe peksnud või miskit. Hakkab looma. Huvitav on muidugi, kes jahtidest tagasi sõidab. Kes kohale sõidab, seda on näha, saate lõpus aga läheb alati väike terav kuuma jooki sisse :)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas honkomees »

Feen kirjutas:... Huvitav on muidugi, kes jahtidest tagasi sõidab. Kes kohale sõidab, seda on näha, saate lõpus aga läheb alati väike terav kuuma jooki sisse :)
no nii noor sa ka pole :roll: . Pärast teravat jooki tulevad need osad, mida TV-s ei näidata ja mis aitavad higistada ja siis võib ju sõita küll.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Vasta