KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas mürka »

Saade vaadatud ka kordusena ja tõesti ei leidnud ka mina, et seal oleks midagi ebasüntsat.
Aga padurohelised leiavad alati midagi, mis ei ole sünnis.
küll siga pori leiab
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas aadu kadakas »

Mis puudutab seda jahinduses toimuva ehedal kujul näitamisse, siis eks see taluvuspiir on inimestel erinevas kohas küll. Eks ta ole iga inimese õigus tunnetada asju erinevalt. Ja pole siin ühti tegemist mingi padurohelusega või taolisega. Endine jahipäälik ei lasnud kitslooma ja ei häbenenud öelda, et vanemas eas hakkasid "vesised ja kaunid silmas" südant valutama panema. See on iga (jahi)inimese südames peituv veendumus. Millele AndresA varem viitab jäi ka mulle silma, kuid siin näen ma kahte põhjust. Kui oled ise jahis, siis ei pane tähele seda, mida soojas toas tugitoolis istudes märkad. Teisalt ei tee tegelikus toimuvat olematuks ju ka mingi sobivaks "lõikamine". Üks rootslaste jahisaade, kus nad käivad maailma eri paigus jahis kord keelati ära, siis jälle lubati ja nii mitu korda. Sedasi see ühiskonna meelsus on. Imelik oleks muidugi hakata saate ees rõhutama, et "saade sisaldab.... ja ei soovitata neile ja neile..."
Aga saade on päris asjalik. Alguses segas ka see jaht-söök kanaliklõpsimine, kuid tegelikult on see valik minu jaoks päris hästi siiski tööle hakanud. Aga eks näis edasi.
Kasutaja avatar
Veix
Postitusi: 200
Liitunud: E Veebr 11, 2008 5:19 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Veix »

Juhtusun nägema täna nugisejahti ja kindlasti peab tunnustama osalejaid ja saatetegijaid - üks väga hea saade oli! (y)
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas hundikütt »

Vaatasin täna selle kähriku urujahi osa ära ja sain nüüd aru küll miks mõne mehe naine jorisema hakkas,et jahimehed on rõvedikud.Poleks olnud vaja suures plaanis seda kähra ,,nii nunnut ja kurbade silmadega,,nägu näidata,siis oleks olnud asi korras.
Ja kas on vähemaks jäänud see klõpsimine köögiosa ja jahi vahel või lihtsalt sellega harjuma hakanud aga ka mind see enam ei häirinud.Heameelt teeb see,et retseptid on sel hooajal kõik lihtsad ja head kasutada ka omal jahimajas või kodus.Au tegijaile.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas sooviku »

Kui sellist jahisaadet kõigi ninnu-nännutajate soovide järgi teha,siis on õigem seda üldse mitte teha.Kui apelsinist pressitakse räigelt mahl välja,on okey aga verine liha paneb halama. :wink: Saatetegijad,hoidke aga oma liini ja ainult jõudu (y) .
Naine võib olla,koer peab olema!
SilverI
Postitusi: 2
Liitunud: N Veebr 28, 2013 12:56 am

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas SilverI »

Tervitus Teile

Tänud hea tagasiside eest. Mina siis see mees kes kokkab seal. See köögi-metsa põrkamine on tahtlikult nii tehtud. Sai ka eelmine hooaeg oldud saates koka rollis ning pean tunnistama, et mulle endale meeldib selle hooaja ülesehitus palju rohkem kuigi on kordades väsitavam :). Kuna enamus jahtides olen ise kaasas ning avastan seda jahimehe elu. Ütleks, et üsna põnev värk see jahtimine. Vaat, et äkki tuleb endalgi see pisik sisse.
söökide osas sai meelega valitud võimalikult lihtsad, samas proovides säilitada "huvitavat" joont.
Ning mis peamine, et neid sööke oleks võimalik valmistada metsas ilma erilise tehnikat omamata. (mulle endale meeldib tegelikult kokata kõige rohkem maastikul)

Siin väike reklaami osa ka :) et kes neid sööke soovib proovida aga kodus ei viitsi järgi teha siis Odessa Meat & Wine resoranis on need täitsa olemas mingi ajani.

Kindlasti kui köögi poolepealt küsimusi siis vastan meeleldi.

Tervitades
Silver
UNN
Postitusi: 84
Liitunud: L Apr 15, 2006 5:08 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas UNN »

Tere Silver.
Juhul,kui see jahimehe pisik kindlamalt kinnitub,on Sul selleks juba jahiseltskond valitud.
Kui see pisik juba külge tuleb,siis sellest lahti saada väga raske,kui mitte võimatu.
See nakkus on eluaegne.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas kakuke »

See viimane saade oli ikka kohe eriliselt nauditav saade. Kõik oli väga hästi paigas. Au ja kiitus tegijatele! :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
alokauber
Postitusi: 250
Liitunud: R Jaan 08, 2010 8:40 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas alokauber »

See viimane osa oli tõesti nauditav. Aitas ajateenistuses kohe pool tundi mõistlikult mööda saata :wink:
Trophy Hunter
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas mürka »

Viimases osa siis kaks Kullavere JÜ nugisekütti isa ja poeg. Vahuri teadmisi võib ainult kadestad.
Ei tea mina teist sellist meest siin Peipsi veerel, kes hingega on asjakallal. Üks igatpidi asjalik osa.
küll siga pori leiab
Taaw
Postitusi: 36
Liitunud: K Juun 20, 2007 8:49 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Taaw »

See viimane saade oli ikka väga hea. Jätkake samas vaimus. Edu Teile.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas sooviku »

Nugisejahi saadet vaadates tekkis omalgi hasart.Üht unustati mainida, mida Vahur lõksudes söödaks kasutab.Tegelikult võiks lõksupüügile olla pühendatud päris terve saade(või paar).Et keda,kuidas,millega,miks,ajalugu ja tänapäev jne.Virgil läks selle nugise tabamisest ikka nägu väga särama ja miks ei peakski.Väga hea (y) .
Naine võib olla,koer peab olema!
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas Messer »

Tahan ka õnnitleda hea saate puhul (y)
Virgil hakkab saatejuhi roll paika loksuma ja Silveri kokakunst on ka õiges võtmes.
Kuna Silveril paistis ühes saates Toonela Tuletoojate märk rõivastuselt, siis on ta ilmselt tulirelvadega sina peal. Näen siin potentsiaali jahimeheks saamisel :wink: Toidutegemises on ka sellist metsavenna hoiakut. Jätkake samas vaimus (b)
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas sooviku »

http://www.ejs.ee/ajakiri/artikkel.php?id=271
:) Mõtlesingi,et viimase saate jutt oli kuidagi tuttav.See ei tee saadet muidugi sugugi halvemaks.
Naine võib olla,koer peab olema!
SilverI
Postitusi: 2
Liitunud: N Veebr 28, 2013 12:56 am

Re: KAHEKESI PÜSSI JA PANNIGA

Postitus Postitas SilverI »

Messer kirjutas:Tahan ka õnnitleda hea saate puhul (y)
Virgil hakkab saatejuhi roll paika loksuma ja Silveri kokakunst on ka õiges võtmes.
Kuna Silveril paistis ühes saates Toonela Tuletoojate märk rõivastuselt, siis on ta ilmselt tulirelvadega sina peal. Näen siin potentsiaali jahimeheks saamisel :wink: Toidutegemises on ka sellist metsavenna hoiakut. Jätkake samas vaimus (b)


Jah täitsa hea tähelepanek. Täitsa laskesportlane, kaitseliitlane. Ja Tuletoojad on mulle korraliku relva pisiku sisse surunud. Et kiirust ja täpsust on. Laskmist harjutama väga ei pea
Vasta